Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wczasy nad morzem w bardzo spokojnym miejscu - gdzie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Agamek12
    kazik4x4, mój domek na zdjęciu z 2013roku to ten po prawej stronie... Teraz jest już wykończony :szeroki_usmiech
    domyslałem sie że to nie ta ruina, no ale nie oparłem sie pokusie zagadania tak k paddierżeniu razgawora...

    Komentarz


    • Dojechałem. Kwatera super. Właśnie jem obiad i ruszam na plaze.
      PS. Jechałem ponad 6h i zarobilem 6 punktow i 200zl za 86/50.
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • Agamek12, witamy nad morzem
        Sebastian
        Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
        Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
        Była Black ELEGANCE by sebastian7905
        Wczasy nad morzem - klik

        Komentarz


        • Agamek12, Ty piracie, nie wiele brakło i byś prawko stracił o ile to był teren zabudowany :wink:

          My dzisiaj tez dojechaliśmy ale na Mazury, piwko sie już sączy :szeroki_usmiech

          Spędź letnie wakacje na Mazurach, gdzie znajdziesz piękne miejsca!
          superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

          poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

          Komentarz


          • piramida, jechałem tak ~70km/h w terenie zabudowanym i zachciało mi się wyprzedzać palącą olej Vectrę... :?
            od 15.00 pogoda mi się zje.ała i deszcz napi.rdziela (a nawet burze z piorunami)...
            Adam... Używam:
            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
            Passek: B6 175KM/366Nm

            Komentarz


            • Agamek12,
              Zamieszczone przez Agamek12
              Jechałem ponad 6h i zarobilem 6 punktow i 200zl za 86/50.
              "7" jechałeś?
              Pozdrów Bałtyk ode mnie. I szepnij, że tez go po pewnym czasie niebytności odwiedzę za miesiąc :wink:
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • Agamek12, nie siedź bezczynnie, tylko podgrzewaj wodę w Bałtyku - za 5 dni będę
                Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                Komentarz


                • hsurim, grzeje rzeczke
                  Adam... Używam:
                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                  Passek: B6 175KM/366Nm

                  Komentarz


                  • Różne techniki dogrzewania Bałtyku są dozwolone.
                    Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Agamek12
                      hsurim, grzeje rzeczke
                      Oby tylko nie przez oddawanie do niej moczu

                      Komentarz


                      • hsurim, Twoja karoca jest w kolorze granatowym z rejestracją WY.....?
                        Adam... Używam:
                        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                        Passek: B6 175KM/366Nm

                        Komentarz


                        • Tak, zgadza się
                          Planowałem podjechać z małżonką w okolice Twej odległej 'posiadłości' - w końcu - ale podczas drugiej wycieczki rowerowej do Dębek - suuper trasa przez nadmorski las - pękła rama w moim tandemie. :wink:
                          Nigdy bym się nie spodziewał, że w moim staruszku stanie się coś takiego - jak nie kupię takiej (używki), to raczej trudno będzie to dobrze naprawić.

                          To jak się umówimy - samo oglądanie aut, raczej mało skuteczne ?
                          Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                          Komentarz


                          • hsurim, deszcz za bardzo napier.ala na spotkanie... :?
                            Adam... Używam:
                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                            Passek: B6 175KM/366Nm

                            Komentarz


                            • Panowie czy możecie podzielić się sprawdzonymi miejscówkami na "budżetowe" wypady długoweekendowe poza sezonem? Mój syn nie do końca dobrze znowi krakowskie powietrze i dlatego kilka razy w roku zabieramy go na dłuższe weekendy nad polskie morze (szczególnie w okresie październik - maj). Miejsca, ktore do tej pory odwiedzaliśmy w ciągu ostatnich dwóch lat podniosły swoje ceny o dobre kilkadziesiąt procent i ceny zaczęły skutecznie odstraszać.
                              Czy możecie polecić z własnego doświadczenia jakieś nadbałtyckie miejscówki?
                              Najlepiej w promieniu 100km od 3miasta, ale mogą być też inne.

                              Dzięki!
                              Rafał

                              Komentarz


                              • Milord, wszystko na półwyspie helskim + Władysławowo, Ostrowo, Karwia. Nie mam konkretnych miejscówek, ale kilku moich znajomych robi takie wypady posezonowe i zgodnie stwierdzają, że miejscówki są i są wyraźnie tańsze niż w sezonie.
                                Adam... Używam:
                                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                Passek: B6 175KM/366Nm

                                Komentarz


                                • dodam Dębki i Białogóre. a co kwater musisz sam dzwonić i pytac czy mają otwrte po sezonie.
                                  tylko że niewiele jest takich miejsc chyba. no i pytanie - kwatera czy domek..
                                  zadzwoń do pensjonatu zawisza w dębkach.., na pewno tez domki rainers w debkach sa całoroczne..
                                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                  GVI 1.4TSI
                                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                  Komentarz


                                  • Ahaa, Dąbki polecam na kłopoty z drogami oddechowymi. Tak jest naprawdę sporo różnego rodzaju całorocznych sanatoriów, apartamentów, domów wczasowych, itp. i z pewnością znajdziesz tam coś otwartego po sezonie.
                                    Adam... Używam:
                                    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                    Passek: B6 175KM/366Nm

                                    Komentarz


                                    • Ja byłem na początku września w Jastrzębiej Górze w Sympatik-u , Zbyszek właściciel super gość zadzwoń potarguj się działają cały rok

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Milord
                                        Miejsca, ktore do tej pory odwiedzaliśmy w ciągu ostatnich dwóch lat podniosły swoje ceny o dobre kilkadziesiąt procent i ceny zaczęły skutecznie odstraszać.
                                        Czy możecie polecić z własnego doświadczenia jakieś nadbałtyckie miejscówki?
                                        Trochę się spóźniłeś :-(
                                        17.09. wróciliśmy z : OPINIE Pensjonat Wojciech Władysławowo
                                        Byliśmy po raz drugi. Różnica w cenach - rok 2016 do roku 2014 = ... 70zł. ZA CAŁOŚĆ :-D

                                        W 2014 zapłaciliśmy 1780 w tym... 1850 :-D
                                        7 noclegów, pełne posiłki plus zajefajna sala zabaw i świetne dodatkowe atrakcje.
                                        Byliśmy po raz drugi we wrześniu.
                                        W 2017 polecimy przed sezonem :-D - może maj lub czerwiec.

                                        UWAGA - nieczynne poza okresami 29 kwietnia - 1 październik!
                                        Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

                                        Komentarz


                                        • Odgrzebie trochę temat

                                          szukam jakies fajniej miejscówki okolice Karwia, Dębki, Rowy i okolica

                                          - wymogi 2 rodziny 2+3 i 2+1
                                          - w miare blisko morza (tak żeby nie trzeba było autem jeździć)
                                          - możliwość wykupienia sniadań
                                          - spokojna okolica, dyskotek raczej nie potrzebujemy

                                          Komentarz


                                          • Szukaj miejscówek w Ostrowie. Nie podam konkretnej (bo byłem tylko raz), ale jest dość blisko morza (idziesz po chodniku), jest sporo barów, cisza i spokój.
                                            Adam... Używam:
                                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                            Passek: B6 175KM/366Nm

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Mr0czny Zobacz wpis
                                              Odgrzebie trochę temat

                                              szukam jakies fajniej miejscówki okolice Karwia, Dębki, Rowy i okolica

                                              - wymogi 2 rodziny 2+3 i 2+1
                                              - w miare blisko morza (tak żeby nie trzeba było autem jeździć)
                                              - możliwość wykupienia sniadań
                                              - spokojna okolica, dyskotek raczej nie potrzebujemy
                                              Oferta sprzedaży domeny nadbaltykiem.pl (nadbaltykiem)

                                              Zdjęcia tragiczne, ale jest bardzo ok.
                                              Byłem cztery razy, sniadania na miejscu okay, ale w okolicy mnóstwo miejsc z rannym jedzeniem za mniej niz 10,-.
                                              Rzut kamieniem do morza, ale cicho. Za płotem kosciół, ale da sie przezyć.
                                              Rok temu bylismy w trzy rodziny.
                                              Rafał

                                              Komentarz


                                              • ... a ja i tak po raz chyba 9(?) na koniec sierpnia jadę do Bobolina :-)
                                                Adam... Używam:
                                                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                                Passek: B6 175KM/366Nm

                                                Komentarz


                                                • Ja byłem w Świnoujściu i byłem nawet zadowolony. Bardzo ładne miejsce chociaż spokój jest dość dyskusyjny. Raczej trzeba utrafić w dobry moment by się tam wybrać.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X