Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Golarka ale jaka....???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Golarka ale jaka....???

    Mój szkodnik odmówił posłuszeństwa, padł aku. Przy okazji zgłosiłem jeszcze raz zimny rozruch. Za trzecim razem okazuje się, że jednak nastawnik jest do wymiany! Nastawnik zamówiony (podobno), ale fachury chcą jeszcze sprawdzić łańcuch. K... trzy podejścia! Tak jakbym nie miał co robić tylko bujać się w serwisach. Okazało się, że trafiłem na inną zmianę, jak dwa poprzednie podejścia. Nie mniej, ASO InterAuto Kraków ul. Kocmyrzowska omijam już szerokim łukiem.
    Możecie mnie dopisać do listy.

  • #2
    Golarka ale jaka....???

    Więc tak nastąpiły zmiany pracy i wymogiem będzie niestety codzienne golenie i tu problem, do tej pory sporadycznie używałem standardowych maszynek żyletkowych z racji tego że noszę brodę/bródkę sprawa była mało kłopotliwa i podrażnienia dawało jakoś się znosić ale w obecnej sytuacji mam problem jaką golarkę elektryczną wybrać... cena do max 450 pln.
    Mój typ po przeczytaniu dostępnych w sieci recenzji padł na maszynki:
    PHILIPS HQ 8250, 8260, 8270

    Z góry dziękuję za wasze wypowiedzi. :szeroki_usmiech
    Pozdrawiam Kuba vel GRUBEER.
    Gejsza 6

    Komentarz


    • #3
      GRUBEER, testowalem elektyryki w tym Brauna 795CC z stacja dokujaca i uwazam jedno - jednorazowy Bic to najlepsza opcja.

      Golac sie codziennie, Bic sluzy przez tydzien, takze koszt golenia smieszny ...

      Po golarkach mialem zawsze podraznienie skory - po jednorazowkach nie mam i wychodza taniej niz taki Gillete 5 zyletkowy, do ktorego wklady to jakas masakra, a tepi sie jak maciora w zagrodzie o drewniane ogrodzenie.
      Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
      Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
      ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

      TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


      Komentarz


      • #4
        Misiu tylko problem w tym że mnie podrażniają wszystkie ty żyletkowe Gilety wilki i biki testowałem wszystkie i zawsze to samo a gole się na tyle juz długo że skóra powinna się przyzwyczaić :evil:
        Pozdrawiam Kuba vel GRUBEER.
        Gejsza 6

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez misiek^wro
          GRUBEER, testowalem elektyryki w tym Brauna 795CC z stacja dokujaca i uwazam jedno - jednorazowy Bic to najlepsza opcja.

          Golac sie codziennie, Bic sluzy przez tydzien, takze koszt golenia smieszny ...

          Po golarkach mialem zawsze podraznienie skory - po jednorazowkach nie mam i wychodza taniej niz taki Gillete 5 zyletkowy, do ktorego wklady to jakas masakra, a tepi sie jak maciora w zagrodzie o drewniane ogrodzenie.
          Mam dokładnie tak samo, kupiłem sobie elektryczną Philipsa 7310xl (?) z trzema głowicami i tak sobie teraz leży i się kurzy. nigdy w życiu się tak nie ciąłem jak elektryczną, próbowałem przez tydzień dzień w dzień przyzwyczaić skórę czy coś i nic nie dało..
          Było, minęło:
          RS Look @ 198KM/283Nm by Unitronic.

          Komentarz


          • #6
            GRUBEER, to może woskiem? :haha: :haha:
            O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

            Komentarz


            • #7
              GRUBEER, kup sobie kosmetyki na podraznienie . mi kobieta kupila zel do golenia i jakis balsam (firma avon bodajze) ... pomoglo
              wczesniej mialem cos z 'dzileta' 8) ,ale nie dawalo efektu
              sprzedam do OI :

              szyby cala lewa strona
              nadkole nowe LP
              kontakt PW

              Komentarz


              • #8
                golarka elektryczna to syf jakich mało (IMO )
                saport techniczny baj DGW
                była BKD+DSG '05 120kkm
                była BXE '08 190kkm
                no i nie ma :-)

                Komentarz


                • #9
                  a mi się morda przyzwyczaiła do elektrycznego Philipsa, ale fakt długo to trwało... poza tym staram się nie przeciążać golarki :szeroki_usmiech
                  Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                  http://www.disi-tune.pl
                  Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                  Był WRX
                  Była Octa

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja bez problemu przestawiłem się na "elektryka", chociaż po doświadczeniach sprzed lat z maszynkami Sdiełano w CCCP podchodziłem do niej z pewną dozą nieśmiałości.
                    Dostałem od małżonki pod choinkę prosty model:
                    eMAG.ro
                    i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony. Ręczną zarzynałem się jak świnia, tutaj nie mam z tym problemu, i muszę powiedzieć że moja twarz nie potrzebowała żadnego "okresu adaptacyjnego". Moim zdaniem - zawsze warto spróbować, bo komfort golenia - bez żeli, pianek, i taplania się w wodzie jest dla mnie o niebo wyższy, szczególnie jeśli robi się to co dzień.
                    SPOT Poznań ->

                    Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja przeszedłem dłuższą drogę ewolucji i znacznie się różnię od małp pod względem owłosienia tzn. golę się raz na tydzień :diabelski_usmiech

                      Używam najprostszej philipsa z dwoma głowicami i daję radę. Mój ojciec ma bardzo twardy i gęsty zarost codziennie od iluś lat taką lata i nie narzeka Ale on jest hardcorem po goleniu używa spirytusu z kapką wody po goleniu dla zapachu :twisted:

                      Jak kupisz jakąś lepszą z trzema głowicami na pewno będziesz zadowolony - na pewno nie kupuj brauna z siateczką bo to shit jakich mało...
                      Było: 117,5KM / 238,9 Nm
                      Jest: 144 KM / 301,4 Nm by CompSport

                      -> MOJA SKODA <-

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja używam Brauna 340 - Braun
                        I mogę powiedzieć, że jak na codzienne golenie jest ok.
                        Nie jest tak samo dokładna jak zwykłą maszynka - nawet najtańsza - ale bardzo wygodna.
                        Zapłaciłem za nią ok. 250. Można kupić jakieś tam wyższe modele ze stacją do czyszczenia itp, ale głowice golącą mają taką samą o ile dobrze pamiętam.

                        Znajomy miał jakiegoś Philipsa z 3 głowicami, ale nie był zadowolony, dlatego kupiłem tego Brauna z folią. Jak dla mnie jest ok.
                        Moja maszyna O2FL - Odwiedź

                        Komentarz


                        • #13
                          Używam Philips'a HQ 6970. Nie narzekam
                          Gęba nie chciała się przyzwyczaić.
                          Ale w końcu jakiś balsam po goleniu, bodajże AA bezzapachowe takie mleczko i jest OK
                          Martino
                          125 KM /272 Nm - to już było....
                          teraz jest duży "+"
                          dgw.esite.pl


                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
                          -----------------------------------------------
                          PerfectService by DobryGrześWawa

                          Komentarz


                          • #14
                            GRUBEER, ja polecam maszynkę elektryczną. Mimo, że mam skórę wrażliwą, to po 2 czy 4 tyg. było już super. Mam Philips HQ 6970 czyli ten sam model co martino, od 3 lat i jestem bardzo zadowolony. Duży plus jak golarka jest z akumulatorem. Można się ogolić na biwaku, w samochodzie czy nawet w pociągu. Super sprawa
                            Tak jak chłopaki pisali... Kup sobie jakiś balsam po goleniu i będzie git
                            ...nie ma to jak Octavia :drive:
                            >>> STOP PIJANYM KIEROWCOM!!! <<<

                            Komentarz


                            • #15
                              Gęba nie chciała się przyzwyczaić.
                              Ale w końcu jakiś balsam po goleniu, bodajże AA bezzapachowe takie mleczko i jest OK
                              _________________
                              Tak samo ja miałem. Było początkowo kropkowato :diabelski_usmiech
                              Na początek AA a teraz nivea po goleniu i jest ok. Powiem szczerze , że teraz nie widzę się przy golarce z żyletkowej.

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez Karql
                                Ja przeszedłem dłuższą drogę ewolucji i znacznie się różnię od małp pod względem owłosienia tzn. golę się raz na tydzień
                                no właśnie ja też, dlatego te nasze opinie chyba są baaaaaaaardzo subiektywne
                                saport techniczny baj DGW
                                była BKD+DSG '05 120kkm
                                była BXE '08 190kkm
                                no i nie ma :-)

                                Komentarz


                                • #17
                                  Ja mam brauna i nie używam. Zawsze mnie podrażnia i dostaje jakiegoś uczulenia.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    ja nie goliłem się do skóry chyba z 5 lat, tylko przycinam brodę, jak zaczynam wyglądać jak następca Osamy :lol:
                                    wybacz OT
                                    bkc+dsg

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      No wielkie dzięki chłopaki czyli generalnie tak na prawdę nie liczy się klasa maszynki jeśli chodzi o podrażnienia a przyzwyczajenie :P
                                      dwaoka, ja do tej pory właśnie tak miałem taki "luzik" szybko maszynką do strzyżenia podcięcie brody i po wszystkim ale teraz będzie hmmmm słabo :P

                                      Jeszcze raz wielkie dzięki
                                      Pozdrawiam Kuba vel GRUBEER.
                                      Gejsza 6

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Podepnę się pod temat. Planuję zakupić maszynkę elektryczną. Czy jest jakaś różnica między Braunem serii 3, 5 a 7? Czy tylko na papierze i w cenie?
                                        Koniki są po to by je karmić

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez Mihau
                                          GRUBEER, to może woskiem? :haha: :haha:
                                          Laserem.... wystarczy raz na kilka lat... a może i do końca
                                          Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                                          "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                                          Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez Subaru
                                            Podepnę się pod temat. Planuję zakupić maszynkę elektryczną. Czy jest jakaś różnica między Braunem serii 3, 5 a 7? Czy tylko na papierze i w cenie?
                                            Ja nie dawno kupiłem BRAUN 390 CC i jestem mega zadowolony jak na razie nie wrócę do żyletek nie ma mowy i już powoli zapominam co to jest uczulenie :P :P :P
                                            Pozdrawiam Kuba vel GRUBEER.
                                            Gejsza 6

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Mnie po zajeżdżeniu Brauna 340 nie wiem co podkusiło i kupiłem Philipsa AT890. Z pianką goli fajnie, ale na sucho jest kiepsko. Nigdy więcej!!!
                                              Moja Balbina

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Ja używam Philips HQ7310 od 3 lat jest rewelka . Maszynka wytrzymuje tydzień na jednym ładowaniu goli dokładnie . Oczywiście wcześniej używałem jednorazówek ale niestety też ni stąd ni stąd zacząłem dostawać podrażnień po goleniu zwykłymi maszynkami . Przeskakując na elektrykę trzeba chwilę skórę przyzwyczaić do tego typu golenia . A i jeszcze najważniejsze o maszynkę trzeba dbać czyścić ją systematycznie i odkażać to wtedy nie będzie problemów . Przynajmniej ja tak mam

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Ja co kilka lat kupuję zawsze najwyższy model czy to Philipsa czy Brauna a golę się elektrykami od 15 lat, pomimo że maszynki Gillette mam za darmo (deputat). Ale do rzeczy.

                                                  Philips - cichy, dokładny, ciężko się ogolić od spodu żuchwy i w okolicy szyi. Z biegiem czasu widać na nim oznaki zużycia - odchodząca guma, akumulator coraz słabszy itp. Braun natomiast.

                                                  Braun - terkocze strasznie, jakość golenia ok. Po kilku miesiącach odpadł przełącznik do trymera.

                                                  W obu maszynkach denerwujące jest zalecenie używania ich płynu do czyszczenia. Po wyczerpaniu zapasu oba rządzenia do czyszczenia wylądowały w koszu.

                                                  Na korzyść Brauna przemawia większa trwałość elementów tnących, no chyba że to przypadek.
                                                  Pozdrawiam
                                                  Marcin

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X