Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Yarwa, potwierdzam za gotówe korki a przy bramkach z płatnością kartami szło na bieżąco
    Pisał Sebastian

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Czarna_LK
      Winiet na Cro, MNE i AL nie ma? Tylko opłaty na bramkach?
      Odnośnie Cro i MNE to tak jak piszą Yarwa, pgolik, Mała uwaga tylko przy powrocie jadąc autostradami w Cro jeżeli chcemy płacić kartą to takowe bramki przed granicą ze Słowenią mają zjazd wcześniej niż te gotówkowe, jak przejedziesz zjazd to płacisz gotówką :!: Co do AL jest trochę autostrad ale darmowe :!:

      Zamieszczone przez endryu
      Na urlop nie jedzie się w mundurze :zlosnik1: :zlosnik1: :zlosnik1:
      Patrzcie go jaki dowcipniś :!: :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech

      [ Dodano: Pią 24 Kwi, 15 14:10 ]
      Zamieszczone przez SS
      potwierdzam za gotówe korki a przy bramkach z płatnością kartami szło na bieżąco
      Chyba że trafi się kilku inteligentnych inaczej i ustawią się w kolejce do bramek płatnych kartą (bo mniejsza kolejka) a chcą płacić gotówką. Potem kilku ustawi się za nimi i problem bo nie ma jak wycofać :!: Już 2 razy tak miałem jak cała kolejka musiała cofać bo znalazł się klient co nie umie czytać obrazków :evil: Raz to nawet chodziła babka i sprawdzała/pytała czy ludzie stoją w odpowiednich kolejkach.



      CB Harry II ASC + Triflex

      Pozdrawiam Mirek!!

      Komentarz


      • A jak wygląda sprawa z korzystania leżaków/parasoli na plaży? Stała stawka czy leżaki są barowe?
        Jak byłem w Parali (Grecja) to zawsze zamawialiśmy dwa piwka i cały dzień siedzenia za free
        Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

        _______
        Piotr

        Komentarz


        • W Czarnogórze polecam także do odwiedzenia Monastyr Ostrog Mapy Google - to taka miejscowa Jasna Góra
          O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
          Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

          Komentarz


          • JerzyM73, Oki, dzięki. :wink:

            [ Dodano: Sob 25 Kwi, 15 15:01 ]
            Tylko żeby nie zrobili drugiego majdanu:
            Blokada serwisu - TVN24
            Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

            _______
            Piotr

            Komentarz


            • Zapadła i u mnie decyzja,w tym roku nie ma żadnego all inclusive a będzie cro. Cel to makarska. Może ktoś z Was ma do polecenia jakiś apartament 2+2?
              Plan na start to 3 lipca
              Fabryka Barw :]

              Czarna O1 rs-line tdi
              Srebrna O2 Scout

              DACAR.team

              Komentarz


              • Arti_r1, ja bym szukał w okolicach Makarskiej - luźniej, ciszej i spokojniej. A do Makarskie :wink: j zawsze można podjechać ze dwa razy
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • Ani w Makarskiej, ani w jej okolicach w lipcu spokoju nie znajdziesz...

                  Komentarz


                  • Właśnie o to mi chodzi,nie jade na wakacje emeryckie aby się wyciszyć :-P Zaznać spokoju to mogę w garażu :-P Dlatego też przeglądam oferty od splitu w dół. Ewentualnie coś ponad splitem. Słyszałem coś o chorwackim Saint Tropez, ktoś coś wie?
                    Fabryka Barw :]

                    Czarna O1 rs-line tdi
                    Srebrna O2 Scout

                    DACAR.team

                    Komentarz


                    • Arti_r1, te Saint Tropez wg gugla wskazuje na Rovinij, - czyli Istria.
                      jest tam wiele takich miasteczek - ogólnie bardzo ciekawie jak lubisz zwiedzanie - tzw weneckie klimaty.

                      osobiście polecam, weź pod uwagę, że tam będą ceny nieco wyższe niż na południu. bo na istrii jest więcej włochów.
                      no i możesz zafundować sobie wycieczkę do wenecji na 1 dzień - promem.

                      ---------------------
                      hmmm. gugle wskazuje też Makarską i Dubrovnik :szeroki_usmiech
                      OII sprzedana


                      Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Arti_r1
                        (...) Zaznać spokoju to mogę w garażu :-P (...)
                        Tłumy ludzi, hałas i korki...
                        Ja w takich warunkach nie wypoczywam, ale co tam kto lubi...

                        Komentarz


                        • Arti_r1, poszukaj "chorwacka Ibiza"

                          jak chcesz poszaleć to możesz na Pag na plaże Zrce - ciągła balanga :diabelski_usmiech - ba(u)langa bala(u)nga
                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez ruwado
                            Arti_r1, poszukaj "chorwacka Ibiza"

                            jak chcesz poszaleć to możesz na Pag na plaże Zrce - ciągła balanga :diabelski_usmiech - ba(u)langa bala(u)nga
                            jeśli 2 tygodnie wakacji miałoby wyglądać jak na klipie będącym "reklamówką" - poniżej link, to warto się nad tym zastanowić...
                            oczywiście jak zawsze są plusy, ale i sporo minusów takiego "klimatu" :diabelski_usmiech

                            klip: Pag - Zrce
                            ~~ pozdrawiam ~~
                            JaceK
                            _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
                            Black eleganzze in combi
                            President Johnny II ASC+ President MaryLand...


                            _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

                            Komentarz


                            • Buba, Z minusów to po dwóch tygodniach potrzebowł bym kolejnych dwóch by dojsc do siebie
                              ech przypomniały sie stare czasy w złotych piaskach 14 dni ostrego melanzu :diabelski_usmiech

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Buba
                                oczywiście jak zawsze są plusy
                                Patrząc na klip to plusy są młode, ładne, zgrabne.
                                Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

                                _______
                                Piotr

                                Komentarz


                                • Buba ooo to jest to :-D Ja bym tam pojechał zaszaleć,jak najbardziej. Ale wrocilbym pewnie z podbitym okiem i nie tylko :-P I to przez drugą połówkę heh. Mnie to by spasowalo takie bajlando ale jej nie hahahaha
                                  kapi słyszałem o jakimś innym,gdzieś bliżej Trogiru...
                                  Fabryka Barw :]

                                  Czarna O1 rs-line tdi
                                  Srebrna O2 Scout

                                  DACAR.team

                                  Komentarz


                                  • Panowie we wrześniu będę ruszał na wakacje z rocznym dzieckiem do Chorwacji i teraz pytanie. Czy dziecko też musi mieć dowód osobisty wyrobiony lub paszport? Żebym zdążył z ogarnięciem tego
                                    Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez lukasz3112
                                      Czy dziecko też musi mieć dowód osobisty wyrobiony lub paszport?
                                      Tak. Wyjeżdżające za granice.
                                      Bierz się za załatwianie bo niedługo sezon urlopowy. W urzędach też. :idea: Karty EKUZ też się mogą przydać.
                                      Dowód osobisty jest bezpłatny. Paszport płatny.
                                      Numer alarmowy 112 - Numer alarmowy 112 - Portal Gov.pl
                                      Link

                                      Paszport dla dziecka

                                      Dowód osobisty dla dziecka
                                      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                      =================================================

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez lukasz3112
                                        Czy dziecko też musi mieć dowód osobisty wyrobiony lub paszport?
                                        paszport lub dowód tymczasowy.

                                        Paszport wydawany na 10 lat - jak maluch się zmieni można "dorobić"nowy z nową aktualną fotką - z odpłatnością na pozostały okres czasu, do tych 10 lat.
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz


                                        • dzięki bardzo
                                          widzę, że z dowodem osobistym pójdzie szybciej więc w tym tyg się za to zabiorę.
                                          Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                          Komentarz


                                          • pamiętaj tylko o tym, że jak robisz dowód to muszą być obydwoje rodzice zarówno przy składaniu wniosku jak i odbiorze. W przypadku paszportu przy wniosku tylko. Natomiast przy odbiorze może być tylko jeden rodzic.
                                            Dla niektórych może to być utrudnienie.

                                            A propos paszportu to ja 2 lata temu córce robiłem na 5 lat - czy coś się zmieniło że piszecie o 10 ? Z tego co wiem było tak że jak dziecko ma mniej niż 5 lat (tak jest w twoim przypadku) to paszport jest wydawany tylko na 5 lat. Sprawdź to sobie. I koszt nie duży bo chyba jakieś 30 zł.

                                            Komentarz


                                            • Pokręciłem - faktycznie paszport na 5 lat Yarwa,
                                              Jak dzieciak się zmienia to robisz nowy i płacisz za niewykorzystany okres
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • Ja robiłem synowi 8 lat temu i było wtedy na 10 lat, widocznie teraz coś zmienili
                                                O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
                                                Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Yarwa
                                                  pamiętaj tylko o tym, że jak robisz dowód to muszą być obydwoje rodzice zarówno przy składaniu wniosku jak i odbiorze.
                                                  Jeśli chodzi o dowód to i w przypadku składania wniosku i odbioru może być tylko 1 rodzic.
                                                  Tak przynajmniej było w kwietniu w przypadku dowodu dla mojej 11 miesięcznej córki we Wrocławiu.

                                                  Komentarz


                                                  • jestem na bieżąco, czekam na paszport córki
                                                    pierwszy był na dwa lata (4latka) teraz na pięć (6latka)
                                                    złożyłem 7 kwietnia i dalej trwa "personalizacja"
                                                    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                                    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                                    poprzednie modele:
                                                    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                                    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                                    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X