Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pierwszy paszport jest na 5 lat! :diabelski_usmiech
    Kondziu

    OCP

    Komentarz


    • krzynol może nie patrz co pisze w internecie tylko zadzwoń do urzędu. Mi w tamtym roku wyrobili paszport w niecały tydzień :-D a w dniu odbioru na necie dalej pisało personalizacja

      Panowie i przy okazji pytanko dot. wyjazdu - nie będą się czepiać zagraniczni policmajstry o szyby? (smoła)
      Fabryka Barw :]

      Czarna O1 rs-line tdi
      Srebrna O2 Scout

      DACAR.team

      Komentarz


      • Jak przednie masz normalne to te z tyłu możesz nawet zamalować na czarno i będzie OK.

        A jak przednie osmoliłeś to możesz mieć problem nie tylko za granicą
        O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
        Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

        Komentarz


        • A nie ma przypadkiem tak,że skoro auto przeszło przegląd w PL to ich szyby nie interesuja ? Bo wiem że kiedyś tak było...
          Fabryka Barw :]

          Czarna O1 rs-line tdi
          Srebrna O2 Scout

          DACAR.team

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Arti_r1
            skoro auto przeszło przegląd w PL to ich szyby nie interesuja ?
            Niestety nie :!:
            A diagnosta co i jak chciał widzieć :?:
            U nas też auta np. świeżo po przeglądzie w trakcie kontroli drogowej jest szeroko w zainteresowaniu kontrolujących
            Dana sytuacja ma znaczenie
            O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
            O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
            =================================================

            Komentarz


            • Czeskie auta jezdza z szybami przyciemniomi przod i tyl, wiec tam bym sie nie martwil.
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Arti_r1
                A nie ma przypadkiem tak,że skoro auto przeszło przegląd w PL to ich szyby nie interesuja ? Bo wiem że kiedyś tak było...
                Jeżeli przeszło przegląd w PL to znów nie mogą być jak smoła, no chyba, że diagnosta zamiast auta zobaczył tylko "Jagiełłę"
                O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
                Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

                Komentarz


                • Moga byc jak smola - mowa o tylnych szybach.

                  Auto przeciez nie musi posiadac ich wcale :idea:

                  Ma byc przepuszczalnosc min 70% dla szyby przedniej oraz bocznych ktore zapewniaja widocznosc na poziomie 180' z miejsca kierowcy.
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • Jak rozmawiałem kiedyś z diagnosta to na przednich szybach nie może być nawet bezbarwna folia.JerzyM73 a kto powiedział że nie mogą być? Da się zrobić.
                    No właśnie,tak jak Maicroft napisał,pepiki jeżdżą i brak problemów tam.

                    Zeby nie było, pytanie moje dot.przednich szyb a nie tylnych. Za tylne to wiadomo...
                    Fabryka Barw :]

                    Czarna O1 rs-line tdi
                    Srebrna O2 Scout

                    DACAR.team

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Arti_r1
                      Jak rozmawiałem kiedyś z diagnosta to na przednich szybach nie może być nawet bezbarwna folia.JerzyM73 a kto powiedział że nie mogą być? Da się zrobić.
                      No właśnie,tak jak Maicroft napisał,pepiki jeżdżą i brak problemów tam.

                      Zeby nie było, pytanie moje dot.przednich szyb a nie tylnych. Za tylne to wiadomo...
                      Jeżeli diagnosta powiedział "na przednich szybach nie może być nawet bezbarwna folia", to zmień diagnostę !!!
                      Odpowiedź Twoje pytanie "JerzyM73 a kto powiedział że nie mogą być?" - USTAWODAWCA !!!

                      Dokładnie nie wiem jaki musi być stopień przepuszczalności światła, ale pewnie tak jak napisał Maicrof, znalazłem w 2 sek. w necie Strony nie znaleziono - Ciemne Szyby



                      Jakie przepisy są w innych krajach to by należało sprawdzić, ale jak masz zgodnie z prawem polskim to nie powinieneś się wg. mnie martwić.
                      O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
                      Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

                      Komentarz


                      • To jak tak rzucasz przepisami to proponuję zmierzyć Twoje ori szyby,i gwarantuje Ci ze gdyby nie atest na nich to nie masz dowodu. Stąd właśnie nawet bezbarwnej folii nie wolno. Ale niestety to jest polska...
                        Fabryka Barw :]

                        Czarna O1 rs-line tdi
                        Srebrna O2 Scout

                        DACAR.team

                        Komentarz


                        • Ori tylna szyba z pakietu sunset nie ma przepuszczalnosci min 70%. Przednie "zwykle" bo to niby tez atermiczna szyba maja w okolicach 75%
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • Panowie (i Panie) - podrzućcie namiary na jakieś fajne apartamenty w Podgorze (dla 4 rodzin). Z góry dzięki.

                            Komentarz


                            • loyd masz adres na PW
                              Fajny IMO standard, polecam.

                              Komentarz


                              • Alonzo_, dzięki bardzo.

                                Już wysłałem zapytanie :wink:

                                Komentarz


                                • Na Bałkanach znów widmo zmiany granic

                                  Blokada serwisu - TVN24

                                  Just a moment...


                                  Kurde, czy ludzie niczego nie mogą się nauczyć patrząc wstecz - na swoją historię? :?

                                  Mało cierpienia było?
                                  pozdrawiam - Darek

                                  Komentarz


                                  • Koledzy, to może ktoś ma namiar na coś przyjemnego dla dwóch rodzin między Zadarem i Splitem? Położenie przy plaży będzie dodatkowym atutem...

                                    Komentarz


                                    • ruwado, Albanczycy sie rozbrykali :roll: Kosovo to im za malo :?
                                      Marek



                                      Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                      Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                      Komentarz


                                      • mani0 Razanac, niedaleko Zadaru.
                                        Pomiędzy Zadarem a Splitem trudno o spokojne miejsce.

                                        Komentarz


                                        • Lub Starigrad Paklenica. Dokładnie naprzeciw Razanac, po drugiej stronie zatoki. Byłem w zeszłym roku i polecam.
                                          Moja FLka:

                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                                          Komentarz


                                          • Ja jeszcze dwa tygodnie... 31.05 ruszam standardowo pod Omiś ))) temperatura póki co bardzo optymistycznie - prognozy też... juz nie moge sie doczekać!!!
                                            Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                            VW Jetta 1.2 TSI

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Prim
                                              31.05 ruszam standardowo pod Omiś
                                              szczęściarz :P
                                              Ja "dopiero" 12 czerwca startuję nad Gardę :wink:
                                              PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                              Komentarz


                                              • ja na przełomie lipiec/sierpień do Blace ale jeszcze nie dostałem potwierdzenia rezerwacji.
                                                Prim, byłem w 2014 w Tucepi, fajnie było
                                                Pisał Sebastian

                                                Komentarz


                                                • PAOLO ESCO, SS, też niedługo... ja w zeszłym roku - wrzesień... to jest dopiero dużo czekania...
                                                  Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                                  VW Jetta 1.2 TSI

                                                  Komentarz


                                                  • SS, to zdasz relację elegancko. Ja dopiero 08/08.
                                                    Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

                                                    _______
                                                    Piotr

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X