Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak S1 dojade do Cieszyna, a potem do tej ich 1-ki dojade to mam dosc, dziury takie ze kola mozna pourywac (przynajmniej w lutym tak tak bylo). Mozliwe ze jadac z naszej A1 wjezdza sie od razu, ale to dla mnie na okolo, to wole Slowacje, bo do Bratyslawy przez Slowacje z BB to 60km dalej i czasowo tez troche szybciej.


    Enriquez, Gdzies w tym watku jest data czerwiec/lipiec. Zaawansowanie prac to ponad 80%. Mamy 3 pelne miesiace, to jest duzoooo czasu.

    Paolo, a Ty jedziesz przez Polske do Wloch ?? Czy azymut na zachod i potem cale Niemcy na poludnie.

    Nad Garde to masz zaledwie 1000km przeciez :twisted:
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • W Spielfeld u Temmell-a chyba już tez jest non-stop Seite nicht gefunden - 404 Fehler | ÖAMTC
      404 Not Found W ub. roku było 5-22
      W ubiegłym roku zrobiłem fotkę na tej stacji i widnieje zapis o 24-godzinnym tankowaniu
      24h bargeldlos tanken Ale w nocnych godzinach to chyba tylko kartą w automacie. Chociaż wtedy nie przyjrzałem się tej maszynie.
      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
      =================================================

      Komentarz


      • Maicroft, wszystkim życzę otwarcia A1 Stryków - Tuszyn już jutro. Codziennie koło tego jeżdżę i widzę, że firmy zapierniczają na maksa. Będzie dobrze. Jak otworzą w czerwcu - super. Sierpień - OK. Dla nas w Łodzi liczy się przede wszystkim odciążenie miasta z ruchu tranzytowego. Myślę, że dużo się zmieni wraz z otwarciem autostrady.
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz


        • Przeciez Lodz do od lat ostatni bastion ruchu tranzytowego.

          Z drugiej strony to ile to lat wstecz po zjezdzie z tego krociotkiego odcinka A1 w okolicach A1 mijalo sie most nad droga do Piotrkowa. Most stal, niszczal, az pewnego dnia wycieli drzewa w okolicy, a kilka tygodni pozniej mostu juz nie bylo.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • czy ktoś może mi wyjaśnić, jaki jest sens jeżdżenia dłuższą i droższą trasą przez Czechy, Austrię i Słowenię? serio pytam, bo widzę że praktycznie każdy tutaj poleca ten wariant.
            Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

            Komentarz


            • Waśka, dla mnie np taki, ze jadac w rejony Istrii czy Krk jest taniej i blizej niz przez Chorwację

              [ Dodano: Nie 20 Mar, 16 14:24 ]
              A przy okazji ktoś może polecic w miare dobry bank (bez zbednych opłat i prowizji), zeby załozyc konto walutowe?? :wink:
              NajtFukinPatrol North-West

              UNIDEN 510 XL + ML145

              BYŁ ASZ
              PÓŹNIEJ BYŁ BKD
              BYŁA TEŻ CEGA
              A TERAZ JEST SUPERB CBBB
              MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

              Komentarz


              • Zamieszczone przez WIELKIBONGO
                A przy okazji ktoś może polecic w miare dobry bank (bez zbednych opłat i prowizji), zeby załozyc konto walutowe?? :wink:
                Z czystym sumieniem mogę Ci polecić wyrobienie karty walutowej do darmowego rachunku w Kantorze Walutowym Alior Banku. W zeszłym roku do płatności w Chorwacji korzystałem z ich karty w USD. Dlatego w USD, ponieważ ich walutą rozliczeniową właśnie jest SD, a nie EUR. Naprawdę polecam.
                Pzdr
                Pzdr, Fredy
                Silnik w mojej O3 smaruje olej

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Waśka
                  dłuższą i droższą trasą przez Czechy, Austrię i Słowenię?
                  Prowokujesz świadomie czy faktycznie chcesz wiedzieć? A w czym jest lepsza przez Węgry ??
                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                  Komentarz


                  • faktycznie chcę wiedzieć. rok temu tutaj zalecano mi wariant Warszawa - Słowacja - Węgry - Split jako optymalny. co się zmieniło przez ten rok?
                    Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

                    Komentarz


                    • U mnie klamka zapadła
                      Apartment and Rooms Busa 3 (Chorwacja Senj) - Booking.com
                      NajtFukinPatrol North-West

                      UNIDEN 510 XL + ML145

                      BYŁ ASZ
                      PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                      BYŁA TEŻ CEGA
                      A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                      MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez WIELKIBONGO
                        U mnie klamka zapadła
                        To teraz trzeba zdrowaśkę odmówić aby termin urlopu został klepnięty Wszyscy w sierpniu nie możecie iść na urlop :szeroki_usmiech A kto wie jakie jeszcze plany i zadania będą
                        O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                        O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                        =================================================

                        Komentarz


                        • Mam pytanie do naszego kwietniowego wyjazdu do Chorwacji...
                          Czy da się w jakiś sposób przejechać za darmo przez Słowenię?
                          www.webplay.pl oraz www.stepby.pl- zapraszamy :-)

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez northwest
                            Czy da się w jakiś sposób przejechać za darmo przez Słowenię?
                            objazdem, no chłopie. . . . :| ogarnij sie

                            Komentarz


                            • macie może na google maps ten objazd gdzieś?
                              www.webplay.pl oraz www.stepby.pl- zapraszamy :-)

                              Komentarz


                              • tak, ja go postulowałem ale na poprzedniej stronie zostałem wyśmiany.
                                na pociechę powiem ci, że już w zeszłym roku na Słowenii były winiety 7 i 10 dniowe zamiast miesięcznych. więc miłego płacenia, albo zastanów się przez które kraje jechać, aby ominąć Słowenię. ja pisałem już ze 2 razy.

                                [ Dodano: Nie 20 Mar, 16 20:53 ]
                                *zamiast winiet tylko miesięcznych.

                                sprzedałem Skodę i mimo że zrobiłem donację na forum, wywalono mnie z grupy posiadającej prawa edycji postów. smuteczek.
                                Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

                                Komentarz


                                • northwest, Wysil się :szeroki_usmiech . Zajrzyj na str.194 tego wątku i znajdziesz opisy i link :idea:
                                  O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                  O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                  =================================================

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Waśka
                                    sprzedałem Skodę i mimo że zrobiłem donację na forum, wywalono mnie z grupy posiadającej prawa edycji postów. smuteczek.
                                    :shock: o co ci chodzi bo nie czaję z czego cie wywalono :?: :shock:



                                    CB Harry II ASC + Triflex

                                    Pozdrawiam Mirek!!

                                    Komentarz


                                    • PW
                                      Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez endryu
                                        Zamieszczone przez WIELKIBONGO
                                        U mnie klamka zapadła
                                        To teraz trzeba zdrowaśkę odmówić aby termin urlopu został klepnięty Wszyscy w sierpniu nie możecie iść na urlop :szeroki_usmiech A kto wie jakie jeszcze plany i zadania będą
                                        Endryu u mnie juz urlop klepniety
                                        Jak przezyje lipiec a szczególnie jego początek, to później juz tylko może być zgórki
                                        NajtFukinPatrol North-West

                                        UNIDEN 510 XL + ML145

                                        BYŁ ASZ
                                        PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                                        BYŁA TEŻ CEGA
                                        A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                                        MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                                        Komentarz


                                        • A powie mi ktoś jaka będzie temperatura wody w drugiej połowie czerwca w ok Tucepi?

                                          [ Dodano: Nie 20 Mar, 16 21:44 ]
                                          Bo nie wiem czy warto szybciej jechać.....bo nie moge się doczekać :szeroki_usmiech

                                          A właśnie EDYCJA - - nie mogę edytować bo nie mam skody? Tak jak waska pisał?
                                          Żeby móc poprawiać swoje bazgroły muszę sobie jakąś kupić? O co kaman?

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Alonzo_
                                            Żeby móc poprawiać swoje bazgroły muszę sobie jakąś kupić? O co kaman?
                                            Ja też nie mam "guziczka" EDYCJA, innych też. :idea:
                                            O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                            O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                            =================================================

                                            Komentarz


                                            • Alonzo_, ja mam skode i tez nie moge edytować
                                              sorry za OT
                                              NajtFukinPatrol North-West

                                              UNIDEN 510 XL + ML145

                                              BYŁ ASZ
                                              PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                                              BYŁA TEŻ CEGA
                                              A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                                              MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                                              Komentarz


                                              • Alonzo_, koleżanka była w połowie maja i mówiła, że się kąpali normalnie. Najwyżej dłużej będziesz rozmasowywać to co się w zimnej wodzie kurczy :wink:
                                                Pisał Sebastian

                                                Komentarz


                                                • Jak Wam to ulży to ja też nie mogę i kończymy ten temat mimo że to OT to jednak nie na temat :!:



                                                  CB Harry II ASC + Triflex

                                                  Pozdrawiam Mirek!!

                                                  Komentarz


                                                  • Wszystkim szukającym objazdu SLO polecam str 81 tego tematu
                                                    Forum - Octavia Club Polska
                                                    Też miałem wtedy dylematy jak jechać

                                                    [ Dodano: Nie 20 Mar, 16 23:33 ]
                                                    A ja już 27.06 będę się moczył w Jadranie

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X