Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czarna_LK, ładne mi parę groszy :roll:
    Przecież oni maja o 80% droższe winiety niz w orginale :roll:

    [ Dodano: Wto 12 Kwi, 16 21:58 ]
    SS, a w jaki sposób dostarczja winiety ze stronki tolltickets.com??
    NajtFukinPatrol North-West

    UNIDEN 510 XL + ML145

    BYŁ ASZ
    PÓŹNIEJ BYŁ BKD
    BYŁA TEŻ CEGA
    A TERAZ JEST SUPERB CBBB
    MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

    Komentarz


    • Dzięki Panowie lubię ten odcinek CRO moze dlatego już 4 raz właśnie tem jadę - ale przyrzekam sobie ze w tym roku po raz ostatni.... Ewidentne sie zasiedziałem
      Paseratti B8 1.8 TSI DSG

      VW Jetta 1.2 TSI

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Prim
        Ewidentne sie zasiedziałem
        W pizzerii Antula :?: :szeroki_usmiech
        O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
        O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
        =================================================

        Komentarz


        • WIELKIBONGO, wybierasz które chcesz winiety i w jakim terminie. Do ceny doliczają koszt przesyłki, w 2015r. to było 2,2 euro. Dostajesz do domu... 8)
          Pisał Sebastian

          Komentarz


          • SS, z jakim mniej więcej wyprzedzeniem trzeba kupowac??
            Ile im zajmuje przesyłka??
            NajtFukinPatrol North-West

            UNIDEN 510 XL + ML145

            BYŁ ASZ
            PÓŹNIEJ BYŁ BKD
            BYŁA TEŻ CEGA
            A TERAZ JEST SUPERB CBBB
            MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

            Komentarz


            • WIELKIBONGO, tylko tam chyba najszybciej płąci sięPaypale. Wiem, że zakładaliśmy konto i przelew z banku na PP to była kwestia godzin i od razu można zamawiać winiety. W przypadku przelewu bankowego trwa to dłużej bo muszą zaksięgować. Nie wiem jak jest w tym roku, sprawdzę w lipcu :szeroki_usmiech

              [ Dodano: Wto 12 Kwi, 16 22:17 ]
              Zamieszczone przez WIELKIBONGO
              Ile im zajmuje przesyłka??
              czekaj sprawdzę, tylko się pologuję

              [ Dodano: Wto 12 Kwi, 16 22:19 ]
              żona twierdzi, że tydzień wcześniej ale pamiętam, że było nerwowo. Lepiej dwa tygodnie wcześniej zamówić

              [ Dodano: Wto 12 Kwi, 16 22:23 ]
              WIELKIBONGO, znalazłem. Zamówione 15 lipca płatność, przyszło chyba 20
              Pisał Sebastian

              Komentarz


              • Zamieszczone przez WIELKIBONGO
                z jakim mniej więcej wyprzedzeniem trzeba kupowac??
                Ile im zajmuje przesyłka??
                Z 10 dni trzeba mieć zapasu 14 lepiej. Przesyłka ok 3 dni. Płatność kartą. Koszt obecnie 2,40€ za list, polecony 2,95€, niezależnie od ilości zamawianych winiet. Wystawiają fakturę.
                O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                =================================================

                Komentarz


                • SS, endryu, super Pany,dzięki za odpowiedź
                  To juz wiem gdzie będe kupował
                  NajtFukinPatrol North-West

                  UNIDEN 510 XL + ML145

                  BYŁ ASZ
                  PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                  BYŁA TEŻ CEGA
                  A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                  MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez loyd
                    No wiesz - w każdym aucie po 2-3 dzieciaków , a to oznacza:
                    1) kupa,
                    2) siusiu,
                    3) niedobrze mi (te starsze - małe od razu żygają),
                    4) jeść - kaszki, mleczka, słoiczki,
                    + postoje na tankowanie i winiety.
                    Mój wspólnik jak leci do CRO sam (z żoną) w BMW 740 D to mu max wychodzi 12 h : )
                    Ad.3 Moze zbytnio zaciskaja przepone, bo o smrodzie silnika rodem z peerelowskiego "ogorka" tu mowic nie mozna? Niestety mam podobnie jak jade jako pasazer z glowa spuszczona w dol np. skupiony na smartfonie, a blizej mi do seniora, niz starszakow .
                    Moze przetestuj nastepujace rozwiazanie
                    Link
                    puszczajac dzieciakom jakies bajki na glosnomowiacym...

                    Komentarz


                    • Koledzy po 2 letniej przerwie ponownie wybieram się do Cro - zastanawiam się czy czerwiec/lipiec czy sierpień/wrzesień - tak na przełomie 2mcy, ale nie to jest przedmiotem pytania .

                      Chciałem się mianowicie podpytać o pakiety assistance - czy jest możliwość wykupienia np holowania itd.. (wiadomo licho nie śpi i na trasie rożne rzeczy mogą się zdarzyć) - nie chcę kupować całego AC tylko jakieś wybrane opcje, które wg mnie będą mi potrzebne.

                      Czy możecie coś podpowiedzieć?

                      Aha jeszcze pytanie czy coś się zmieniło na trasie do Cro? (Ostrawa-Ołomuniec-Brno-Wiedeń-Graz...) Nadal w Słowenii by nie kupować winiety obowiązuje objazd Mureck-Lanart-Ptuj?

                      Dzięki za pomoc
                      Moja Skodzina

                      Skoda Octavia II -
                      Opel Astra III -

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez krzygaj
                        Nadal w Słowenii by nie kupować winiety obowiązuje objazd Mureck-Lanart-Ptuj?
                        nadal
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • w temacie ubezpieczenia znalazłem coś takiego jak krótkoterminowe assistance - macie jakieś doświadczenie w tym temacie? coś godnego polecenia?
                          Moja Skodzina

                          Skoda Octavia II -
                          Opel Astra III -

                          Komentarz


                          • sporo osób kupowało (w tym ja) tego typu krótkoterminowe assistance...
                            Moje doświadczenia ?
                            Teoretycznie $ wyrzucone w błoto :wink: :lol: Kupiłem ze 3 razy, ani razu auto się nie zepsuło - nie wiem jak w praktyce to działa :wink:

                            Ciężko o opinię kogoś kto niestety musiał skorzystać. A te są najcenniejsze 8)
                            www.SPAmobile.pl

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez no_fear
                              Kupiłem ze 3
                              a z ciekawości ile taka przyjemność Cie kosztował :?:
                              Dawid
                              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                              Komentarz


                              • 2 lata temu tu
                                Link

                                Warunki, ceny, zakresy, itd. zmieniają się dynamicznie.

                                Tu sporo aktualnych informacji w temacie -> > K L I K <
                                www.SPAmobile.pl

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez no_fear
                                  Moje doświadczenia ?
                                  Teoretycznie $ wyrzucone w błoto :wink: :lol: Kupiłem ze 3 razy, ani razu auto się nie zepsuło - nie wiem jak w praktyce to działa :wink:
                                  Póki się nie psuje to odnosisz wrażenie, że kasa wyrzucona w błoto, ale jak w końcu nie kupisz a auto sie popsuje to dopiero doceniasz...
                                  If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                  _______________________________________
                                  a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                  Komentarz


                                  • no jasne wiem
                                    ironicznie napisałem, że teoretycznie kasa wyrzucona w błoto :wink:

                                    Znajomi też kupowali kilka razy, w różnych TU... ale nie znam osobiście nikogo kto (niestety) musiał by skorzystać z takiego assistance.

                                    Nie zmiennie (chyba nadal) najlepsza i bezkonkurencyjna na rynku jest oferta PZU "Super Europa" czy jakoś tak - ale dostępne wyłącznie dla posiadaczy OC w PZU.


                                    Holowanie do 1000km miażdży system 8)
                                    www.SPAmobile.pl

                                    Komentarz


                                    • Proszę o info czy ktoś był w nw. ośrodku:

                                      Jelsa / Hotel Hvar

                                      Alternatywnie, szukam czegoś spokojnego w miarę urokliwie położonego, aby wypocząć. Co prawda tylko Makarską zaliczyłem Hotel Podgora i to dobre lata temu, ale coś w tym stylu mnie interesuje, dzika plaża aby też była .....
                                      www.prostetorodo.pl

                                      Komentarz


                                      • macherstudio, byliśmy w 2013 roku. Hotel średniego standardu, ale dla nas wystarczający. My nie szukamy luksusów, bo pokój służy nam tylko do spania. Jeśli macie takie samo podejście to polecam. Jeśli tylko mogę coś podsunąć, to pokoje od strony lądu dość głośne - ulica i parking, dostawy towaru rano. Koło hotelu plaża skalista, ale schodząc po schodkach na tyłach parkungu długo płytka fajna zatoczka, z początkowo piaszczystym dnem. Mnie Jelsa się podobała, zwłaszcza urocz malutka starówka, wystarczy tylko wejść w pierwszą szczelinę między domami od portu. Cała wyspa też piękna. Jakaś relację z kilkoma fotkami mam w swoim poście o O I - w podpisie. Na stronie 19.
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz


                                        • ruwado, puśc mi na PW proszę Twój kontakt tel, zadzwonię mam bowiem kilka pytań, dotyczących tej miejscowości, szukam spokoju i ciszy, malowniczych uliczek, ale chciałbym dopytać Cię o kilka kwestii - dziękuję, mó nr 577 997 222
                                          www.prostetorodo.pl

                                          Komentarz


                                          • Troche z innej beczki. Jakie sa Wasze doswiadczenia z uzywania CB/Janosika w drodze do Cro? Biore ludzi z Lublina, wiec pewnie lecial bede przez Rzeszow-Koszyce-Budapeszt-Zagrzeb... Czy na przelomie lipca i sierpnia mozna kogos uslyszec na radyjku? Czy podobnie jest z Janosikiem?

                                            Drugie pytanie dot. internetu mobilnego. Macie jakies typy co do wykupienia pakietu danych, by moc swobodnie uzywac go zarowno w Chorwacji, jak i po drodze do niej?
                                            W zasadzie na Cro.pl jest zbiorczy watek o tym, ale cos chwilowo przysnal:
                                            Mobilny internet prepaid - strona 50 | Cro.pl - Chorwacja online
                                            Przy okazji znalazlem tez cos takiego:
                                            » Hiszpański sposób na tani internet w podróży po Europie – Orange Mundo + Go Europe | Vadim Pacajev Blog
                                            Czy ktos uzyl czegos podobnego w ostatnim czasie?

                                            Komentarz


                                            • Crk64, Ja zawsze wykupuje 1-2GB żeby było można coś sprawdzić w razie konieczności, ew. Google Maps. Całą drogę śmigam na Automapie, ta działa offline.
                                              Co do CB to czasami ktoś z Mobilka się odezwie ale tłumów nie ma.
                                              Daj znać czy już po remoncie między granicą a Presovem.
                                              Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

                                              _______
                                              Piotr

                                              Komentarz


                                              • Crk64, Yanosik niestety działa tylko u nas i na Litwie jak narazie.

                                                Komentarz


                                                • Dzieki za info. Co do navi, maps google chyba najlepiej radzi sobie w trasie. Przede wszystkim sciaga od uzytkownikow dane geolokalizacyjne, na podstawie czego wylicza traffic'i i rekakuluje trase w razie w.

                                                  Czarna_LK, w przypadkowej sieci wykupujesz neta, czy masz sprawdzona konkretna siec zarowno pod wzgledem ceny, jak i zasiegu np. gdybym chcial sie poszlajac po gorach, czy wyspach...?

                                                  Komentarz


                                                  • Oferta na kartę w Orange | Orange Polska
                                                    Orange ma na dzień dzisiejszy chyba najlepsze pakiety internetu.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X