Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • A co to za przygoda?
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • himi Serbia to pikus, jedz w gory do Albanii
      Marek



      Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
      Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

      Komentarz


      • Ja mam już zamówione, a Wy?

        Komentarz


        • Ja niby mam,ale chce czegoś nowego haha i szukam dalej
          Kondziu

          OCP

          Komentarz


          • Jakies apartamenty na makarskiej,w miarę blisko morza możecie polecić.Omis itd tez moze byc.
            Kondziu

            OCP

            Komentarz


            • D 3 na Słowacji od Zwardonia już na dniach ma być otwarta. Na razie jedna nitka. Ale zawsze to już coś. Z jednej strony odcinek Zwardoń - Swircnowiec pójdzie szybciej, ale sentyment do tego odcinka przejeżdżanego w nocy......... Szkoda. Niezapomniany klimat będzie już historią.

              História Diaľnic

              Nie znaleziono żądanej strony.


              Zostają jeszcze dwa odcinki:
              obejście Węgierskiej Górki
              Swircnowiec - Żylina
              a to w całości perspektywa 5-6 lat.
              Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • Ktoś ostatnio kupował winietę na Węgry? Po wpisaniu nr karty nie można przekierować się na stronę mBanku żeby zapłacić. Strona mieli i mieli i wyskakuje błąd czasu

                Komentarz


                • Siedzę dzisiaj na stronie
                  Elektronické diaľničné známky v Slovenskej republike
                  żeby kupić winietę na Słowację.

                  Mieli, mieli.... cały proces zakupu zakończony i ...... dupa.

                  Zero potwierdzenia na mailu, jak sprawdzam ważność winiety pojawia mi się napis, że dla mojego pojazdu (nr rej.) nie ma zakupionej ważnej winiety.

                  Kupował ktoś już na tej poj....ej stronie?


                  Zakup winiety na Austrię na tolltickets - bez problemów.
                  Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • Czy do Ostrawy poza Shellem na D1 moża w nocy kupić winiete na CZ? W tamtym roku nie mieli miesięcznych.

                    Komentarz


                    • Dzisiaj zakup eznamki na SK zakończony sukcesem - widocznie wczoraj coś działo się z ich stroną. Napisałem tłumaczonym z google na słowacki na kontakt, że kupowałem i nie mam, ale nie wiem czy płatność poszła. Odpowiedzieli, że nie ma u nich transakcji, ale jak by było obciążenie konta w banku, żeby przesłac im namiary (data, godzina) to odkręcą sprawę i kasa będzie odblokowana . Na szczęście sprawdziłem, że konto nie było obciążone - nie ma kwoty w systemie bankowym, blokady na tę transakcję.

                      Ciekawa rzecz, wczoraj nic nie krzyczało, że używam polskich znaków w Imieniu i Nazwisku właściciela karty. Dzisiaj strona chodziła szybko bez mielenia, a od razu pojawił się komunikat po angielsku (na stronie płatności), że nie można używać polskich znaków.

                      Po klepnięciu płatności, od razu na maila przyszło potwierdzenie zakupu oraz faktura z danymi winiety i od razu w systemie bankowym jest kwota za zakup zablokowana do obciążenia konta.

                      leonn na trasie często tak robią w balona - mówią na stacji, że nie ma winiet, które wychodzą w kupnie taniej. Np. na A nie mają najkrótszych, żeby wziąć zamiast dwóch najkrótszych te dłuższe, bo jest drożej. Sam kilka lat temu na ostatniej stacji przed granicą z A tuż za Bratysławą przepłaciłem - zamiast 2 dziesięciodniowych musiałem kupić jedną dwumiesięczną. Wyszło drożej. A czy naprawdę nie mieli? Wątpliwe.

                      Dlatego kupuję na stronie tolltickets

                      Online Vignetten kaufen für Europa - Tolltickets/de

                      Wysyłają w ciągu 7 dni i mam takie jakie chcę. Na wyjazd jestem już oklejony. W zeszłym roku na CZ i A, w tym na A.
                      Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz


                      • Wg. zegarka na stronie dalnic słowackich

                        História Diaľnic

                        dzisiaj o godz. 16 00 otwarcie jednej nitki D3 od Zwardonia do Svircinovca.
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • ruwado nie przypuszczam żeby na tym Shellu przed Ostrawą takie myki robili, był to poniedziałek rano więc faktycznie mogli wyprzedać wszystkie miesięczne przez weekend bo mase ludzi tam kupuję winiety na cz jak jedzie do Cro.

                          Na tej stronie co podałeś to faktycznie 17€ z miesięczną na Cz to spoko cena w PZMocie chcą 89,50zł, więc spróbuje tym razem zamówić w tym sklepie co podałaś THX

                          Z Austrią to nie ma problemu bo albo na granicy albo OMV Wilfsdorf, a na powrocie w Ptuj.

                          Komentarz


                          • Bardzo proszę - faktycznie to nie PZMOT - tam to cena jest zaporowa. A na tolltickets groszowa przesyłka ile byś nie zamawiał.
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz


                            • No to otwarte

                              Sprejazdnili sme prvý úsek kysuckej D3

                              Sprawdzę w lipcu, na początku
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • Pytanie trywialne ale niebanalne:

                                Kraj docelowy: Chorwacja
                                Organizator: Test Tour
                                Lokalizacja Hvar:
                                Hotel:

                                a) LAVANDA
                                b) ARKADA

                                (nadmieniam byłem na VIS hotel ISSA z ww. biurem i bardzo byłem zadowolony)

                                Dziękuję za pomoc
                                www.prostetorodo.pl

                                Komentarz


                                • Witam, czy ktoś kupował przez tolltickets winietkę na Słowenję?? Pytam, bo tam sa jakieś problemy z czasem rozpoczęcia winietki.
                                  NajtFukinPatrol North-West

                                  UNIDEN 510 XL + ML145

                                  BYŁ ASZ
                                  PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                                  BYŁA TEŻ CEGA
                                  A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                                  MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                                  Komentarz


                                  • Nie kupowałem Słowenii. Podobno liczą datę początku ważności od dnia sprzedaży, a nie wskazanego na tolltickets dnia ważności. Dotyczy to winiet 1 miesięcznych.
                                    Tu masz cytat ze strony tolltickets:
                                    Szczególna regulacja dot. winiet miesięcznych
                                    Słoweński operator winiet DARS informuje, że zgodnie z aktualnie obowiązującą regulacją w zakresie opłaty za przejazd pierwszym dniem ważności winiety miesięcznej dla samochodów osobowych i 6-miesięcznej winiety dla motocykli musi być dzień zakupienia winiety! W celu zapobieżenia nieporozumieniom na wypadek kontroli winiet, polecamy zawsze mieć przy sobie naszego zaświadczenia dostawy winiety. W tym zaświaczeniu dostawy wykazane są jednoznacznie dzień dostawy, numer seryjny winiety i cena.
                                    Czyli musisz kupić 1 miesięczną tak, żeby wyrobić się w dostawie i czasie urlopu.

                                    Albo kupuj dwie najkrótsze, wskaż datty ważnosci, bo cenowo wychodzi tak samo jak 1 miesięczna.
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • SLO: 7-dniowa winieta 2017 (kategoria 2A)
                                      Ważna od dnia wskazanego przez klienta
                                      15,00€
                                      SLO: 1-miesięczna winieta 2017 (kategoria 2A)
                                      Ważne od danego dnia dyskusyjnych ze tolltickets do i włącznie z takim samym dniem następnego miesiąca (np. 17.8. do 17.9.) lub do końca ostatniego miesiąca, jeśli następny miesiąc nie ma takiej samej liczby dni (np. 31.1 do 28.2.).
                                      7 dni 15 eur
                                      1 m 30 eur
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • ruwaldo, to samo ja wyczytałem na stronie tolltickets. Ale chodzi mi bardziej o to co oznacza "dany dzień dyskusyjny" i czy jest on taki sam jak zaznaczona data wysyłki??
                                        NajtFukinPatrol North-West

                                        UNIDEN 510 XL + ML145

                                        BYŁ ASZ
                                        PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                                        BYŁA TEŻ CEGA
                                        A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                                        MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                                        Komentarz


                                        • Piszą o dacie sprzedaży. Bezpieczniej brać po uwagę faktycznie dzień zakupu\ płatności niż wysyłki (następny). A najlepiej kupć 2 siedmiodniowe i normalnie wybierasz dzień ważności każdej. A płacisz to samo. 30 = 2 x 15

                                          I nie masz problemu.

                                          A tak na marginesie, nigdy nie było problemu z zakupem na granicy. Zwłaszcza że nie ma obawy o przepłacenie, czy 7 czy miesiąc. Kupowanie od ręki.
                                          pozdrawiam - Darek

                                          Komentarz


                                          • W tamtym roku byłem oklejony przy wyjeździe z Polski i bardzo mi sie to spodobało. Dlatego w tym roku chcę zrobić tak samo. Tyle że przez tolltickets bo w ubiegłym roku kupowałem winiety na tej ostatniej stacji BP w Polsce (MOP Mszana) i przepłaciłem prawie 140 zł.
                                            NajtFukinPatrol North-West

                                            UNIDEN 510 XL + ML145

                                            BYŁ ASZ
                                            PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                                            BYŁA TEŻ CEGA
                                            A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                                            MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez WIELKIBONGO Zobacz wpis
                                              przepłaciłem prawie 140 zł.
                                              to tak jak kiedys ja w Zwardoniu.

                                              potem na A/SK lub A/CZ na tolltickets, w tym roku na A tolltickets, na SK na stronie eznamka. I w drogę.

                                              Do Cro raczej SLO objazdem przez Cvetlin (w zależności od ruchu na Macelju), a z powrotem to sie zobaczy. Najwyżej kupię w nocy na granicy. Kiedyś trwało to kilka minut.

                                              Dokąd w tym roku?
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • Ja w tym roku wracam jeszcze na to samo miejsce co w tamtym więc Senj. Dlatego bardziej mi sie opłaca kupowac winietkę na Słowenię i lecieć tam autostradami niz kombinowac przez Chorwację. A jak chodzi o ta stację to dlatego się "naciąłem" bo ktoś tu pisał że mają prawie ceny bez narzutu. Znalazłem rachunek z zakupu i licza sobie za każdą winietkę od 28 zł za Czechy poprzez 25zł za Austrię do 57zł za Słowenię.
                                                NajtFukinPatrol North-West

                                                UNIDEN 510 XL + ML145

                                                BYŁ ASZ
                                                PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                                                BYŁA TEŻ CEGA
                                                A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                                                MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                                                Komentarz


                                                • To bierz na toll... dwie krótkie, albo kupuj na granicy jadąc do Cro 1 miesięczną. Jadąc na Istrię i potem do Senj faktycznie opłaca się brać na SLO i gnać przez Lubljanę do Rupy. My tak w 2014 jechaliśmy do Rabca.
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz


                                                  • My w tym roku, tak jak w poprzednim MNE. I planujemy trochę Albanii.
                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X