Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • CD...


    ig.jpgig1.jpg















    Zamieszczone przez SS Zobacz wpis
    Jak wygląda odcinek w Słowenii między Ptuj a granicą z Cro? No i jak od Mikulov do Wiednia, tam w zeszłym roku szli z robotami.
    Ptuj - granica Cro Słoweńcy dalej ostro kopią zwężka i ograniczenie do 50km/h na całej długości, w poniedziałek o 8,00 szło normalnie, granica też OK, żadnych kontroli i postojów.
    Mikulov - Wiedeń dalej kopią w nocy szło normalnie.





    PS dla gaziarzy w Mikulovie nie ma już Shella jest żółty jakiś Czeski Oil, Lpg po 16,90 ale brak natomiast otworzyli dalej w stronę granicy A na ostatniej stacji chyba OMV dystrybutor z Lpg po 14,90 czynny 24h

    Komentarz


    • Podobno na Makarskiej tłumy w tym roku, jakich wcześniej nie było (aż tak wielkich). Może ktoś potwierdzić? :-D
      ~~ pozdrawiam ~~
      JaceK
      _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
      Black eleganzze in combi
      President Johnny II ASC+ President MaryLand...


      _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

      Komentarz


      • Dzięki Panowie
        Pisał Sebastian

        Komentarz


        • Ogólnie wydaje mi się, że na autocestach było dziwnie luźno (na bramkach w Lucko pusto!!!!), a nad morzem (Cro i MNE) straszne tłumy. Do Makarskiej zawijam znowu 13 - 14 lipca przed odjazdem do domu.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • W Pdgorze jest Maluch do sprzedania ktoś chętny?

            po.jpg

            Komentarz


            • Dzisiaj odwiedziliśmy Perast, a potem błogie lenistwo w Aquaparku obok hotelu, ze względu na darmowy wstęp. Raz zmieniliśmy opcję plaży. Bąbelki , rwąca rzeka, zjeżdżalnie.... I leżakowanie.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • Te prace Mikulov Wiedeń mocno ograniczają jazdę w dzień? Jest jakaś alternatywa jadąc od Brna? Chyba nie

                Komentarz


                • Zamieszczone przez himi Zobacz wpis
                  Te prace Mikulov Wiedeń mocno ograniczają jazdę w dzień? Jest jakaś alternatywa jadąc od Brna? Chyba nie
                  Od Brna 2-ką przez Breclav na austriacką 47-kę.
                  O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                  O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                  =================================================

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez endryu Zobacz wpis
                    Od Brna 2-ką przez Breclav na austriacką 47-kę.
                    W tamtym roku tak wracałem, bardzo przyjemna droga i ruch sporo mniejszy.
                    Pisał Sebastian

                    Komentarz


                    • Lampa na maxa nadal plażing, smażing i zimne...

                      ig2.jpg

                      Komentarz


                      • Jutro opuszczamy MNE, przejazd do Makarskiej i niebawem do domu
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • ruwado my jutro mamy ostatni plażing gdzie bedziesz?

                          Może jakiegoś styka zrobimy przed Makarską?

                          My 14 w piątek 10-12 starujmy do domu w strone Makarskiej.

                          Komentarz


                          • Przez Czechy od Brna na Wiedeń - lepiej przez Mikulov czy Brzeclaw? Zawsze jeździłem przez Mikulov, ale navi sugeruje mi tą 2 opcję i się zastanawiam.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez himi Zobacz wpis
                              Przez Czechy od Brna na Wiedeń - lepiej przez Mikulov czy Brzeclaw? Zawsze jeździłem przez Mikulov, ale navi sugeruje mi tą 2 opcję i się zastanawiam.
                              Brzeclaw
                              O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                              O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                              =================================================

                              Komentarz


                              • Dziś wróciłem z Pag. 1040km do Bielska-Biała 9,5h .Jechałem na Brno.Na granicach zero kolejek,ale w drugą stronę na SLO-CRO mega kolejka.
                                Kondziu

                                OCP

                                Komentarz


                                • leonn niestety nie wlazłem na forum w Makarskiej, bo nie miałem siły latać poi hotelu za wi fi do recepcji - trasa z MNE do Makarskiej była masakrująca. Na granicach w MNE i dwa razy w BiHwystaliśmy się jak........
                                  W piątek ruszyliśmy do domu około 21 00 i o 9 00 rano wjechaliśmy do PL w Zwardoniu.

                                  Po przejechaniu 4953 km jesteśmy w domu​​​​​​ . po urlopie
                                  pozdrawiam - Darek

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez endryu Zobacz wpis

                                    Brzeclaw
                                    Droga dłuższa, w czym lepsza?

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez himi Zobacz wpis

                                      Droga dłuższa, w czym lepsza?
                                      Mapy Google
                                      Dłuższa nieznacznie. Przejazd w większej części po autostradzie. Luźniejszy przejazd. Unikamy zatwardzenia w rejonie Mikulova i Poysdorfu.
                                      Ostatnio edytowany przez endryu; 861.
                                      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                      =================================================

                                      Komentarz


                                      • Przekonałeś mnie, poczytałem też na CRO.pl i chyba w tym roku będzie mocna rewolucja przejazdowa. Odcinek Mikulov - Wiedeń mnie wnerwiał od dawna. Dzięki.

                                        Komentarz


                                        • Mikulov - Wiedeń przez Poysdorf w nocy do Cro jechałem gładko, bez zatrzymywania w środku nocy, ale z powrotem w dzień to była masakra - jeden korek w Poysdorf i tych miasteczkach austryjackich. Tak było w zeszłym roku.

                                          W tym pojechałem na BB i Zwardoń. Tylko mały kawałek koło W. Górski bez korków, potem od mostu przez Zwardoń, na nowy kawałek po słowackiej stronie, i od Svrcinowca do Żyliny też bez korków. A dalej do same autostrady.
                                          pozdrawiam - Darek

                                          Komentarz


                                          • Od niedzieli znowu pożary w Cro, Mne i BiH

                                            Blokada serwisu - TVN24
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • Ja przez Słowację nie pojadę, wystarczą mi winiety na CZ i Austrię, ale jako że lecimy w dzień to polecę przez Brzecław, tak już nadkładam drogi od Wrocka przez Gliwice i Ostravę. Potem rzecz jasna Mureck Ptuj i chyba na Cvetlin.

                                              Komentarz


                                              • ruwado no problem



                                                Zamieszczone przez himi Zobacz wpis
                                                Potem rzecz jasna Mureck Ptuj i chyba na Cvetlin.
                                                W dzień to faktycznie jest tam trochę zatwardzenia w stronę granicy Slo-Cro przez tą budowę, też myślałem o tej małej granicy.
                                                W poniedziałek o 8,00 rano nie było korka i granica prawie pusta była, ale teraz jest szczyt sezonu to i pewnie rano tam jest meksyk, próbuj zobaczysz jak wygląda objazd bo za niedługo tak będzie właśnie wyglądał objazd Slo.

                                                Komentarz


                                                • Ja wlecę na granicę SLO CRO pewnie późnym popołudniem i celuję jednak w Cvetlin, a nie Macelj.

                                                  Komentarz


                                                  • Kurde

                                                    Blokada serwisu - TVN24

                                                    Dopiero co tamtędy wracałem.
                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X