Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tak z ciekawości czy w Słowenii objazd MLP nadal aktualny? czy prace już tak się posunęły do przodu, że nie ma opcji niepłacenia za winietę?

    ok już wiem, że nadal aktualny
    Ostatnio edytowany przez krzygaj; 3716.
    Moja Skodzina

    Skoda Octavia II -
    Opel Astra III -

    Komentarz


    • Jak tam ceny? drożej/taniej/bez zmian niż rok temu?
      Moja Skodzina

      Skoda Octavia II -
      Opel Astra III -

      Komentarz


      • Zamieszczone przez krzygaj Zobacz wpis
        Jak tam ceny? drożej/taniej/bez zmian
        taniej już było
        Dawid
        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

        Komentarz


        • Co sądzicie o wyjeździe
          - autokar
          - PAG
          - oferta pensjonat przez biuro - ale bez wskazania konkretnej lokalizacji (tj. pensjonatu)

          Byłem kiedyś tak w Grecji ale dawno temu i ja wspominam miło, ale inni dostali zakwaterowanie w dramatycznych warunkach.

          Jak to wygląda w CRO ?
          VictoriaTravel - reklamują PAG i pensjonat GIOVANNI

          www.prostetorodo.pl

          Komentarz


          • Jak jechać w ciemno to tak naprawdę w ciemno. Sam wybierasz sobie lokum ja miejscu. Jak Ci dadzą jakąś melinę to sam na to wyraziłeś zgodę.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
              Jak jechać w ciemno to tak naprawdę w ciemno
              a powiedzcie mi czy do chorwacji warto jechać w ciemno-znajdzie się lokum na miejscu bez problemu?
              Dawid
              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

              Komentarz


              • W tym roku? Podobno jest duże obłożenie.

                Komentarz


                • ponoć jest MASAKRYCZNE obłożenie !

                  w ciemno, do końca sierpnia - nie odważył bym się...
                  www.SPAmobile.pl

                  Komentarz


                  • W Lipcu w Pag czy Simuni widziałem wiele wolnych apartmantow i ogłoszeń z tym związanych.
                    Kondziu

                    OCP

                    Komentarz


                    • Koledzy w tym roku ponownie wybieram się do Tucepi - standardowo w ciemno - wyjazd nieplanowany.

                      Czy trasa wzorem lat ubiegłych będzie ok?
                      Mapy Google
                      ewentualnie
                      Mapy Google

                      Mam nadzieję, że w tym roku jest mniej remontów?

                      Wyjazd 11.08 lub 18.08, ale raczej 11.08.
                      Powrót 27/28.08

                      Pzdr
                      Ostatnio edytowany przez krzygaj; 3716.
                      Moja Skodzina

                      Skoda Octavia II -
                      Opel Astra III -

                      Komentarz


                      • dzisiaj w nocy wyjechałem. start 0:37 z Częstochowy. Dalej przez Pyrzowice, i A1 do Brna, później na Breclav i do Wiednia, dalej na Graz, Murcek, Lenart Ptuj i do Cro. Meta poniżej Splitu (Ploce). W sumie 1354km, cała podróż to 13;30h. Remonty w Czechach są ale mało i szybko się jedzie. W Austrii podobnie z tym, ze w Graz przy skręcie na granicę z Słowenię jest remont i pas do skrętu na granicę jest zakorkowany. Jak się nie chce stać i czekać to można jak ja pojechać lewym, przejechać zjazd i zrobić nawrotkę 2km dalej, i tak wychodzi chyba szybciej. W Austrii na odcinkach remontowanych widziałem odcinkowe pomiary prędkości Kolejka na granicy z Cro nie więcej niż 15 samochodów
                        Pisał Sebastian

                        Komentarz


                        • Wszystkim Szerokości... Przed Graz faktycznie jest maniana. A na zwęźkach podobno austryjacy mierzą V.
                          ​​​​
                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez SS Zobacz wpis
                            W Austrii podobnie z tym, ze w Graz przy skręcie na granicę z Słowenię jest remont i pas do skrętu na granicę jest zakorkowany. Jak się nie chce stać i czekać to można jak ja pojechać lewym, przejechać zjazd i zrobić nawrotkę 2km dale
                            Mówisz o zjeździe numer 226 (Gersdorf) na na Mureck? Tam się korkuje? Ta nawrotka 2km dalej to który ze zjazdów (jeśli jesteś w stanie określić)

                            Komentarz


                            • 226 jest dalej. Chyba chodzi i odbicie w lewo koło Grazu.
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • Jeśli mowa jest o zjeździe Knoten Gratz West ( zjazd numer 186) to z mapy wygląda mi na to, że można myknąć przez Kalsdorf - spałem tam kiedyś. Odbija się jeszcze przed zjazdem 186 - i po przejeździe przez Kalsdorf można się wpiąć w A9 już za tym newralgicznym zjazdem. Oczywiście, jeśli mówimy o 186 i tym właśnie zjeździe.
                                Ostatnio edytowany przez himi; 31983.

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez SS Zobacz wpis
                                  W Austrii podobnie z tym, ze w Graz przy skręcie na granicę z Słowenię jest remont i pas do skrętu na granicę jest zakorkowany. Jak się nie chce stać i czekać to można jak ja pojechać lewym, przejechać zjazd i zrobić nawrotkę 2km dalej, i tak wychodzi chyba szybciej.
                                  Wrzuć jakąś mapkę jak dasz radę.

                                  PS - zmiana planów start z Płocka 18.08 - kierunek Tucepi, powrót 27/28.08.

                                  Pzdr

                                  Moja Skodzina

                                  Skoda Octavia II -
                                  Opel Astra III -

                                  Komentarz


                                  • Istria

                                    Blokada serwisu - TVN24
                                    www.SPAmobile.pl

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez himi Zobacz wpis
                                      Jeśli mowa jest o zjeździe Knoten Gratz West ( zjazd numer 186) to z mapy wygląda mi na to, że można myknąć przez Kalsdorf - spałem tam kiedyś. Odbija się jeszcze przed zjazdem 186 - i po przejeździe przez Kalsdorf można się wpiąć w A9 już za tym newralgicznym zjazdem. Oczywiście, jeśli mówimy o 186 i tym właśnie zjeździe.
                                      Remont jest na południu Graz na A2 od węzła 179 do 186 do 1.09. Routenplaner ASFINAG
                                      Trzeba być już czujnym przed 179km. Tu zaczyna się zmiana organizacji ruchu i mieszanie kierunków jazdy na pasach. Podgląd na kamerach ASFINAG Webcams | ASFINAG
                                      Ostatnio edytowany przez endryu; 861.
                                      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                      =================================================

                                      Komentarz


                                      • Dzisiaj w TVN Meteo jest filmik z Istrii po burzy śnieżnej. Bialo i zimno. 11 stopni.
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz


                                        • Przecież ktoś 2 posty wyżej to dawał....

                                          Komentarz


                                          • Cały czas zastanawiam się nad tym jak ominąć autostradę w Słowenii:
                                            1. MLP - znana trasa, ale martwi mnie zjazd na budowę przedłużenia autostrady z racji tego, że będę tam w sobotę z rana(coś ok 10-12), to może być tłoczno - chociaż z drugiej strony rok temu nie było żadnego problemu z przejazdem.
                                            2. Bad Radkersburg, Austria i Ormož, Słowenia - tamtędy jeszcze nie jechałem. Minusy jakie widzę, to wcześniejszy zjazd z autostrady w Austrii, oraz odcinek w Słowenii po zalesionych obszarach, co powoduje, że ryzyko spotkania z leśną zwierzyną wzrasta. Dodatkowo już w samej Chorwacji trzeba kawałek dojechać lokalnymi drogami do autostrady.
                                            Jakieś rady?
                                            Moja Skodzina

                                            Skoda Octavia II -
                                            Opel Astra III -

                                            Komentarz


                                            • Aha kolejna rzecz - muszę wykupić assistance - niestety PZU odpada, bo auto ma ponad 7 lat i tylko holowanie do 150km w takim przypadku.
                                              Ktoś by coś polecił - towarzystwo, gdzie można wykupić samo assistance z możliwością rozwiązania umowy w ciągu 30dni lub jakieś krótkoterminowe assistance - ważny jest jakiś sensowny limit na holowanie.

                                              Pzdr
                                              Moja Skodzina

                                              Skoda Octavia II -
                                              Opel Astra III -

                                              Komentarz


                                              • Obawiam się, że nie ma takie opcji na skuteczną assistance. Ja mam hol do 500 km poza Polską. A też bym wolał wziać coś dodatkowo, ale niestety.

                                                Komentarz


                                                • Mapy Google

                                                  Ktos testowal w tym przejazd po otwarciu autrostrady na Slowacji taki przejazd ??

                                                  Wiem, ze to 100km dalej niz jazda 86 przez Wegry, ale wole jechac cale Wegry te 130-140 niz jechac po takiej sobie drodze 80-100, a czesciowo przez jakies miasta i wioski.
                                                  Spritmonitor.de

                                                  Komentarz


                                                  • himi a gdzie masz ubezpieczenie?
                                                    Moja Skodzina

                                                    Skoda Octavia II -
                                                    Opel Astra III -

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X