Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Teraz założy OCH - Octavia Klub Hrvatska....
    pozdrawiam
    Darek

Komentarz

• Namo teraz na cro.pl rozkręca najbardziej poczytny wątek i vloguje z Bosany na Pagu.
      pozdrawiam
      Darek

Komentarz

• Koledzy zerknijcie na tą trasę Płock -> Tucepi - w tym roku chciałbym pojechać przez Słowację i Węgry - liczę, że będzie taniej niż standardowo C/A/S. Może coś zmodyfikować?

Mapy Google

Czy powrotna też taka może być?

Start z Płocka o 02:00 także przez PL nie powinno być problemów z korkami itd...

Z góry dzięki
        Moja Skodzina

Skoda Octavia II -
        Opel Astra III -

Komentarz

• krzygaj

Jechałem dokładnie ta trasą, w zeszłym roku, na jesień, tyle, że z Tychów do Omiś.
          Moja różnica była taka, że jechałem S1 do Żywca, potem przez Węgierską górkę i Milówkę i dalej nową obwodnicą Zwardoń - Skalie.
          Drogę uważam za bardzo dobrą alternatywę dla ominięcia Austrii i ich ograniczenia 100km/h, fotoradarów i takich tam podobnych.
          Autostrada na Węgrzech między Gyor a Szombathely widać, że niedawno oddana do ruchu, jeszcze pasów nie było wszędzie namalowanych, żadnej stacji paliw itd. - ciąłem "ile fabryka dala".
          Utrudnieniem jest droga, jak już się skończy autostrada, ok 80-100km z Szombathely do Nagykanizsa, teren zabudowany, ale jadąc w nocy jedzie się bardzo płynnie. Na pewno lepiej to wychodzi niż objeżdżanie Ptuja przez wioski w okolicy Lenart, chcąc minąć płatną cześć Słoweni.

Ja osobiście jestem na tak, dla tej trasy, przez Austrię już nie będę jeździł.
          Ostatnio edytowany przez Buba; [ARG:4 UNDEFINED].
          ~~ pozdrawiam ~~
          JaceK
          _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
          Black eleganzze in combi
          President Johnny II ASC+ President MaryLand...

Komentarz

• Bardzo dobra trasa. Z tym, że między Gyor a Szombathely to nie autostrada, a droga szybkiego ruchu (M86) więc i ograniczenie niższe.
            Nie zachęcam też do cięcia "ile fabryka dała", bo widziałem tam kilka fotoradarów. Policja potrafiła się ustawić na wiaduktach i strzelać do przejeżdżających dołem.

Komentarz

• Godlik

Autostrada M86 (węg. M86 autópálya) – planowana autostrada na Węgrzech, w ciągu trasy europejskiej E65. Ma ona na celu połączenie autostrady M1 z autostradą M9. Obecny 70-kilometrowy odcinek rozciąga się od Szombathely do Csorna-południe

https://pl.wikipedia.org/wiki/Autostrada_M86_(W%C4%99gry)

to miałem na myśli

~~ pozdrawiam ~~
              JaceK
              Black eleganzze in combi

Komentarz

• Buba Godlik dzięki za wskazówki - zastanawia mnie jeszcze tylko sam przejazd z Węgier do Cro:
                - czy trzymać się trasy 86 i pojechać przez Słowenię: Mapy Google - z tego co czytam na Cro.pl, to jest bardziej polecana. Tylko trzeba w Słowenii uważać, by nie wjechać na A5
                - czy może jednak jechać 74 i wjechać bezpośrednio do Cro: Mapy Google
                - jeszcze taki wariant wydaje się niezły - taka hybryda 86 i M70: Mapy Google
                Ostatnio edytowany przez krzygaj; [ARG:4 UNDEFINED].
                Moja Skodzina

Skoda Octavia II -
                Opel Astra III -

Komentarz

• Zamieszczone przez krzygaj Zobacz posta
                  Buba Godlik dzięki za wskazówki - zastanawia mnie jeszcze tylko sam przejazd z Węgier do Cro:
                  - czy trzymać się trasy 86 i pojechać przez Słowenię: Mapy Google - z tego co czytam na Cro.pl, to jest bardziej polecana. Tylko trzeba w Słowenii uważać, by nie wjechać na A5
                  - czy może jednak jechać 74 i wjechać bezpośrednio do Cro: Mapy Google
                  - jeszcze taki wariant wydaje się niezły - taka hybryda 86 i M70: Mapy Google
                  no to pytanie to ja Ci już nie odpowiem.
                  ~~ pozdrawiam ~~
                  JaceK
                  Black eleganzze in combi

Komentarz

• Dobra będę jeszcze śledzić wątek na cro.pl, ale na tą chwilę najlepszy wydaje mi się wariant ostatni z 86 i M70.

Dzięki i pzdr
                    Moja Skodzina

Skoda Octavia II -
                    Opel Astra III -

Komentarz

• Zamieszczone przez Buba Zobacz posta
                      Godlik

Autostrada M86 (węg. M86 autópálya) – planowana autostrada na Węgrzech, w ciągu trasy europejskiej E65. Ma ona na celu połączenie autostrady M1 z autostradą M9. Obecny 70-kilometrowy odcinek rozciąga się od Szombathely do Csorna-południe

https://pl.wikipedia.org/wiki/Autostrada_M86_(W%C4%99gry)

to miałem na myśli

Mówimy o tej samej drodze M86. Jechałem nią w 2017 (pierwsze wakacje po jej otwarciu) i w ubiegłym roku. Na pewno nie miała jeszcze statusu autostrady i było ograniczenie bodajże do 100 km/h. Ale może się coś zmieniło.

Komentarz

• Zamieszczone przez krzygaj Zobacz posta
                        Dobra będę jeszcze śledzić wątek na cro.pl, ale na tą chwilę najlepszy wydaje mi się wariant ostatni z 86 i M70.

Dzięki i pzdr
                        Dobra opcja, ja tak jeżdżę.

I jeszcze mała podpowiedź - w Letenye są dwa przejścia graniczne. Jedno na autostradzie M7 i bardzo często w sezonie są tam duże korki. Ale chwilę wcześniej masz stare przejście, które jest przeważnie puste. Jadąc M70 zjeżdżasz na nie wcześniej, a potem już w CRO wbijasz się na autostradę

Komentarz

Pracuję...
                        X