Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Walt
    Bo z Chorwacji nie wraca się w sobotę :wink:
    można w sobotę, byle wyjechać na noc, wtedy jest luzik
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • na właśnie, wyjazd z CRO w sobotę w samo południe jest proszeniem się o poznanie uroków stania w korkach i narzekania na duży tłok. pewnie pod Zagrzebiem jeszcze płacił gotówka za autostradę
      ja wyjeżdżam w piątek lub w niedzielę i nie narzekam
      If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
      _______________________________________
      a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

      Komentarz


      • a ja wyjeżdżam w nocy i nie wiem co to korki
        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

        Komentarz


        • +1

          Komentarz


          • Ja też w tym roku pojechałem do Cro na noc, tak jak zawsze, a na powrót posłuchałem dato, i z Peljesaca wyjechałem, nie skoro świt, tak jak zawsze, ale po 19 00

            Nocka była luźniutka - nawet przez Macelja nie trwało dłużej niż 10 minut
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • Znajomy wracał z Chorwacji i stał 10 godzin w korku :shock:

              Komentarz


              • Zamieszczone przez ruwado
                Ja też w tym roku pojechałem do Cro na noc, tak jak zawsze, a na powrót posłuchałem dato, i z Peljesaca wyjechałem, nie skoro świt, tak jak zawsze, ale po 19 00
                Nocka była luźniutka - nawet przez Macelja nie trwało dłużej niż 10 minut
                Właśnie. Po drodze do domku uzupełnienie lodówki w markecie, spokojne rozpakowanie i ogarnięcie i popołudniowa kąpiel + piffo + łóżko

                Komentarz


                • dato, dokładnie - bardzo dobrze mi sie jechało. jak dotarłem do Vrgoraca do autocesty - rodzinka zaraz posnęła i ..... pusta droga, gwiaździste niebo i księżyc jadący po niebie ze mną na tle gór, za którymi śpiący Jadran został....
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • zamknąc ten temat tak do maja bo mi znowu chce sie jechać jak tu posty czytam a niedawno wróciłem :P :P :P :P
                    BYŁA o1 rs
                    BYŁA o2 1.6
                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                    Komentarz


                    • Starczy umieć / wiedzieć do kiedy nie śpisz i nocami najlepiej
                      Black, ja może myknę tam jeszcze możesz się zabrać

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez ruwado
                        dato, dokładnie - bardzo dobrze mi sie jechało. jak dotarłem do Vrgoraca do autocesty - rodzinka zaraz posnęła i ..... pusta droga, gwiaździste niebo i księżyc jadący po niebie ze mną na tle gór, za którymi śpiący Jadran został....
                        tak czytam tego pościka, czytam i oczka same mi się zamykają, a dopiero co kawusie poranną strzeliłem
                        If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                        _______________________________________
                        a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                        Komentarz


                        • Panowie , wakacje się skończyły, z Chorwacji wróciliśmy, do roboty !!!
                          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                          Komentarz


                          • Biszczu, Jesteś okrutny :zastrzelic
                            SPOT Poznań ->

                            Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                            Komentarz


                            • Walt, a ja za 2tyg też tam ruszam
                              więc wracajcie wracajcie będzie luźniej
                              Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Andja
                                kumpel wracał z okolic Zadaru w sobotę ok. 12 w południe. na Śląsku był w niedzielę o 10 rano (w tym 2h spania w Austrii). porażka totalna :| żeby 1000km jechać 20h i to autostradami. i jeszcze za to płacić :|
                                Bo jest leń. :diabelski_usmiech
                                Trzeba przed wyjazdem (tydzień, 2) poobserwować kamerki z HAK-a dla obu kierunków w danym dniu i godzinie na granicy czy bramkach i nie będzię biadolenia że średnia na autostradach wyszła 50 km/h
                                Jak są korki to trzeba jechać drogami alternatywnymi na inne przejścia graniczne np Rogatec Ormoż itp lub wjechać na autostradę innym wjazdem a ostatecznie zmienić dzień lub porę dnia przejazdu.
                                Podobnie z tankowaniem, aby nie stać do pompy 0,5-1h
                                MARCIN
                                Mój szkodnik

                                Komentarz


                                • Panowie potrzebuję porady bo czytając sporo wątków już zgłupiałem..
                                  Będę wyruszał najprawdopodobniej we wtorek do CHorwacji. i Teraz parę pytań:
                                  1. którędy dokładnie jechać - najlepiej podajcie z przejazdem przez większe miasta? (będę startował z Warszawy).
                                  2. w które miejsce jechać najlepiej? chodzi mi żeby odpocząć - czyli ludzi umiarkowanie lub mało
                                  3. no i o której wyjechać? myślałem, żeby może coś około 2 w nocy.
                                  jadę w ciemno więc wypadało by dojechać tam o normalnej porze aby coś jeszcze znaleźć do spania :wink:
                                  Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez lukasz3112
                                    2. w które miejsce jechać najlepiej? chodzi mi żeby odpocząć - czyli ludzi umiarkowanie lub mało
                                    Teraz to wszędzie tam odpoczniesz

                                    3. no i o której wyjechać? myślałem, żeby może coś około 2 w nocy.
                                    Za późno trochę proponuje Ci wyjechać wieczorem.

                                    Zamieszczone przez lukasz3112
                                    1. którędy dokładnie jechać - najlepiej podajcie z przejazdem przez większe miasta? (będę startował z Warszawy).
                                    Warszawa-Łódź-Siewierz i zjazd na A1 w kierunku węzła "Sośnica" i dalej A1 do Świerklan i dalej do miejscowości Chałpki, tam przekraczasz granicę i kupujesz winietę na Czechy na pierwszej stacji na ekspresówce (zaraz po prawej będziesz miał) - jedziesz na Brno -Wiedeń - Graz - na 226 zjeździe kierujesz się na Mureck - Lenart -Ptuj -Maceli i dalej gdzie Ci pasuje.
                                    Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                    Komentarz


                                    • Bo jeszcze wiem, że jest jakaś droga przez Słowację i Węgry - jechał tędy ktoś?
                                      Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                      Komentarz


                                      • lukasz3112, są zwolennicy tej drogi i tej . Ja osobiście nie mogę się przekonać do Węgier gdzie w mojej propozycji masz przez 90% drogi po dwa pasy w jednym kierunku
                                        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                        Komentarz


                                        • lukasz3112,
                                          Warszawa-Łódź-Siewierz, a potem to zalezy. ja jeżdże na tychy, Zwardoń, Bratysłąwę, Wiedeń Graz, Mureck, Lenart, Ptuj i wjeżdżam do Cro albo w Macelju, albo w Cvetlinie, albo w Dobovcu.

                                          We wrześniu ju będzie na pewno luźniej. Zależy czego szukasz. Weź pod uwagę plaże - czy kamieniste, czy żwirkowe, czy betonowe, czy koniecznie piach.

                                          Ja bym wyjechał nie o 2 w nocy tylko na wieczór. Zawsze z Karczewa k. W-wy wyjeżdżam do rodziny do Tomaszowa Maz. i z tamtąd ruszam około 17 00 - 18 00.

                                          [ Dodano: Sro 19 Wrz, 12 19:58 ]
                                          Zamieszczone przez lukasz3112
                                          przez Słowację
                                          od Zwardonia którki odcinek przez małe wioski i miasteczka, potem od Żyliny do Austrii autostrada - w nocy bardzo luźna.
                                          pozdrawiam - Darek

                                          Komentarz


                                          • ruwado, czyli będę musiał pomyśleć o wyjeździe wcześniej..
                                            co do plaż to wiadomo że najlepsza by była piaszczysta. Ale jakaś żwirkowa też nie będzie zła. h
                                            Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                            Komentarz


                                            • Wcale nie - piaszczysta dla mie w Cro odpada - jest mętna woda. najlepszy żwirek - nawet dla dzieci . Uwierz!
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez ruwado
                                                Warszawa-Łódź-Siewierz, a potem to zalezy. ja jeżdże na tychy, Zwardoń, Bratysłąwę, Wiedeń Graz, Mureck, Lenart, Ptuj i wjeżdżam do Cro albo w Macelju,
                                                Jeżeli to ma być jazda przez Wiedeń to odradzam ten wariant, szybciej, sprawniej jest jak napisałem. W tym wariancie za czym doturlasz się do Ziliny od Cieszyna to moją wersją już będziesz za Brnem . Jeździłem każdą z tych tras po dwa razy.
                                                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                                Komentarz


                                                • w nocy od Zwardonia do Żyliny 30 - 40 minut - potem ogień!!!
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz


                                                  • no to niech będzie ta żwirowa, kamienista. Gdzie najlepiej się wybrać? w które dokładnie miejsce?
                                                    Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X