Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ja juz na Pag,z BB 1080km w 9,5h.Jeden postój ,na granicach bez kolejki,podjeżdżałem pokazywałem dowody osobiste i dalej rura.W Cro na odcinkach gdzie były jakies roboty i były ograniczenia prędkości misiaczki łapały,o 3.00 w nocy złapali TKN .Zero zmęczenia,droga fajnie mijała.
    Pozdrawiam
    Kondziu

    OCP

    Komentarz


    • Dzięki z ostrzeżenie. Dzisiaj ruszamy.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
        Na Słowacji:
        1) masz stronę
        Chyba aplikácie
        2) kupujesz winietę, płacąc karta lub chyba mozna tez przelewem (wszystko jest na stronie)
        3) dostajesz potwierdzenie mailem o zakupie i pdf z "certyfikatem" winiety (masz tam dane samochodu, rodzaj winiety i okres ważności)
        4) po prostu jedziesz - nic nie naklejasz, wystarczy, że na wszelki wypadek masz ten wydruk z pdf przy sobie - sczytują z kamer

        Zakup:
        na podanej stronie wybierasz "kup winietę'
        Link

        Wybierasz winiete np. 10 dniową i wpisujesz nr rejestracyjny samochodu, kraj rejestracji, daty ważności, adres mailowy, przepisujesz kody zabezpieczające i masz kartę płatności.

        Jak zapłacisz i dostaniesz maila, może sobie wybrac ze strony głównej "sprawdź ważność winiety"
        Chyba aplikácie
        wpisujesz nr =rejestracyjny i kraj rejestracji i masz podane czy masz winietę i jaką i na jaki okres ważności
        Jeszcze jedno - winietę kupuje się tylko elektronicznie czy można kupić ją gdzieś na stacji benzynowej na Słowacji?
        Adam... Używam:
        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
        Passek: B6 175KM/366Nm

        Komentarz


        • Ruwaldo szerokości i miłego pobytu
          NajtFukinPatrol North-West

          UNIDEN 510 XL + ML145

          BYŁ ASZ
          PÓŹNIEJ BYŁ BKD
          BYŁA TEŻ CEGA
          A TERAZ JEST SUPERB CBBB
          MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

          Komentarz


          • Po jednodniowym kąpaniu w Makarskiej, pozdrawiam z MNE z Budvy.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
              pozdrawiam z MNE z Budvy.
              My Ciebie także



              CB Harry II ASC + Triflex

              Pozdrawiam Mirek!!

              Komentarz


              • Mieliśmy jechać przez przejście SLO - CRO w Zawrc, żeby zwiedzić Varażdin, ale na drodze z Ptuja znak w Spuhli jest przekreślony na Varażdin. Pojechaliśmy więc na Ormoż. Tam przejazd na 5 sekund. Za to granica CRO - MNE za Dubrovnikiem........ Masakra. Wrócili czarnogórcy do starych czasów. Wstemplowują pobyt do paszportów.
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • ruwado a jak jedziesz na dowod ?
                  Marek



                  Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                  Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                  Komentarz


                  • Paszporty. Dzisiaj Jezioro Szkoderskie. Przejechaliśmy malowniczą widokową trasę Virpazar - Wladimir nad jeziorem. Polecam. Do tego rejs łódką do klasztoru Beska na wyspie na jeziorze. Polecam!!! Rezydują tam siostry Rosjanki. Prawosławne. Poczęstowały nas pysznym sokiem z granatów własnej produkcji. Mniam.
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • Rejs z Donji Murici. Znak z drogi Virpazar - Vladimir kieruje na Bes, mniej więcej w połowie drogi. Znak jest na Bes, a w necie czytałem o wiosce Beska.
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz


                      • Od 03.07 plażing, smażing i zimne

                        kar.jpg

                        nawet nie ma kiedy się zameldować

                        Pozdro z Cro

                        Komentarz


                        • A u mnie Niksicko gold i niefiltrowane.
                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz


                          • Hehe ale jest patelnia.W weekend ma być 33 stopnie w cieniu na Pag.
                            Kondziu

                            OCP

                            Komentarz


                            • Bezczelne typy z was i już.
                              Takie foty zimnego karlovacko, a my tu przy tych kompach.
                              Podłość ludzka nie zna granic.

                              Komentarz


                              • w Budvie i okolicach 34 nie schodzi. Dlatego po objazdówce i zwiedzaniu, kąpiel w Jadranie ze 2 godzinki, wypasiona obiadokolacyjka, gotowa w hotelowej stołóweczce i ..... zimniutkie Niksicko.
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • ruwado, o Niksicko juz dawno nie pilem Zdrowka
                                  Na dowod nie wjedziesz ? Na stronach MSZ jest ze paszport tylko nieletni i powyzej 30 dni.
                                  Marek



                                  Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                  Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                  Komentarz


                                  • CD...


                                    . pl.jpgpl2.jpg


                                    Pozdr

                                    Komentarz


                                    • Fajne foty
                                      dzis byłem w Simuni i Mandre.Fajne miejscóLink do plazy i jest gdzie pospacerować.
                                      Jak zawsze zreszta,jestem happy ze wybrałem Cro na wakacje
                                      Kondziu

                                      OCP

                                      Komentarz


                                      • marbab nie wiem. Mamy ważne paszporty to zawsze bierzemy ze sobą.
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz


                                        • Dzisiaj kanion Tary i słynny most Durdevica.Potem Czarne Jezioro w Żabljaku. W drodze powrotnej nie mogliśmy się oprzeć pokusie i nie zajechać chociaż kawałek w Góry Durmitor - na przełęcz Siedlo.

                                          Pierwsze fotki szarej
                                          Forum - Octavia Club Polska
                                          Dzisiaj pierwszy dzień bez kąpieli, bo czasu zbrakło. Jutro tylko plażing.
                                          pozdrawiam - Darek

                                          Komentarz


                                          • A i jeszcze jedno. Czarnogórska policja suszy na potęgę. Dzisiaj na trasie ponad 300 km spotkaliśmy 9 patroli z celownikami. Nie pogoni się.
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • Właśnie obserwujemy z okna pożar na zboczu góry nad Budvą, tam gdzie pnie się droga do Podgoricy.
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • Jak wygląda odcinek w Słowenii między Ptuj a granicą z Cro? No i jak od Mikulov do Wiednia, tam w zeszłym roku szli z robotami.
                                                Pisał Sebastian

                                                Komentarz


                                                • W tym roku z Ptuja pojechałem na Ormoż, więc nie wiem, a Mikulov - podobno dalej rozgrzebany, tak piszą na cro.pl (ja jechałem przez SK).
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz


                                                  • Dzisiaj smażyliśmy się w Albanii - w Szkodrze w Twierdzy Rozafa było 37,5 ciepełka.

                                                    Zwiedziliśmy Twierdzę w Szkodrze, stary most turecki pod Szkodrą, drogę widokową SH - 20 i w drodze powrotnej już w MNE - Twierdzę Żabljak Czarnojewica koło Jeziora Szkoderskiego.

                                                    Droga SH - 20 - kilka fotek na zajawkę:
                                                    Forum - Octavia Club Polska
                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X