Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Od granicy z PL jest kawałek zwykłej drogi. Z tego co pamiętam autostrada zaczyna się w okolicach miejscowości Żylina i jedziesz nią aż do granicy z Węgrami. Potem jest kawałek zwykłej dwupasmówki (M15) i wjeżdżasz na autostradę M1.

    Komentarz


    • Teraz od granicy PL do Svrcinovca jest jedna nitka ekspresówki oddanacw zeszłym roku. A miała być jeszcze obwodnica Żyliny.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • Obwodnica Żyliny też już jest

        Žilina dostala obchvat, otvorili sme úsek od Strážova po Brodno

        Jest na mapach google w navi HERE WeGo.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • Koledzy czy ktoś był w miejscowości Postira(wyspa Brać) i może coś o niej napisać? - głownie chodzi mi o plaże pod kątem dzieciaka:
          - jaki rodzaj
          - czy od razu robi się głęboko
          - jakieś atrakcje
          Z góry dzięki
          Moja Skodzina

          Skoda Octavia II -
          Opel Astra III -

          Komentarz


          • a jakie w tym roku ceny za noclegi w okolicach Tucepi/Baśka Voda?
            Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

            Komentarz


            • Mnie w tej trasie przez Austrie wkurza to samo co dzieje sie tam zima. Wyswietla sie 100 IG-L i tak sobie pyrkaj przez praktycznie cala Austrie.
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • W lecie na szczęście tego nie spotkałem
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • I latem i zima, jak natezenie ruchu robi sie duze, to zaraz cos takiego wyswietlaja.
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
                    Wyswietla sie 100 IG-L i tak sobie pyrkaj przez praktycznie cala Austrie.

                    a co to oznacza?????
                    If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                    _______________________________________
                    a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                    Komentarz


                    • Ograniczenie prędkości w przypadku wzrostu zanieczyszczenia powietrza. Wyświetla się na świetlnych znakach w razie potrzeby.
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz


                      • I podobno mandaty x2 za przekroczenie predkosci, a fotki tez robia
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz


                        • Dobrzy ludzie.....POMOCY potrzebuje.

                          Czy ktoś może mi pomóc, wyjaśnić ( poprowadzić za rączkę) jak trasę z google maps wrzucić do navi z AM?
                          Chcię lecieć tą traską wyżej podlinkowaną: Mapy Google
                          ale w AM żadna opcja nie prowadzi tędy. Nawet np wbijając Lenti przy granicy węgiersko-chorwackiej jako cel każdą opcje trasy AM rysuje mi przez Czechy....
                          Help....

                          Komentarz


                          • Nie tylko AM prowadzi inaczej niż byśmy chcieli
                            Prosta sprawa musisz zaznaczyć kilka punktów np 5 alb i nawet 6 i jedziesz po koleii, najpierw granica PL-SK jak już tam dotrzesz to kolejny punkt wbijasz granica SK-H itd. itd..
                            Objazd Słowenni też trzeba kilka punktów zaznaczyć żeby prowadziła tak jak My chcemy.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Alonzo_ Zobacz wpis
                              Dobrzy ludzie.....POMOCY potrzebuje.

                              Czy ktoś może mi pomóc, wyjaśnić ( poprowadzić za rączkę) jak trasę z google maps wrzucić do navi z AM?
                              Chcię lecieć tą traską wyżej podlinkowaną: Mapy Google
                              ale w AM żadna opcja nie prowadzi tędy. Nawet np wbijając Lenti przy granicy węgiersko-chorwackiej jako cel każdą opcje trasy AM rysuje mi przez Czechy....
                              Help....
                              Pokombinuj z Mapa Polski, co prawda trzeba założyć konto, ale jak sobie ustalisz trasę (z właściwymi punktami po drodze), to możesz ją eksportować do formatu AutoMapy.
                              Korzystałem z tego jak jeździłem kiedyś z AutoMapą.
                              Pozdrawiam,


                              Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                              Komentarz


                              • Dzięki za szybki odzew.. Znalazlem zakladkę w navi i wystarczy dorzucić jakieś konkretne miejscowosci na /przy trasia jako punkty via i widzę że poprowadzi jak chcę
                                Ostatnio edytowany przez Alonzo_; 7050.

                                Komentarz


                                • a ktoś odpowie na moje dwa pytania?

                                  1.a jakie w tym roku ceny za noclegi w okolicach Tucepi/Baśka Voda?
                                  2. Panowie a jadąc autostradą przez Słowenię są jakieś utrudnienia? Zawsze jeździłem objazdem autostrady ale w tym roku z dwójką maluchów powiem szczerze, że za te 30E za winietę miesięczną chyba nie będę ryzykował żeby tam błądzić.

                                  i dodatkowo czy winietę na Słowenię kupię gdzieś po drodze? W PL, CZ lub Austrii?
                                  Ostatnio edytowany przez lukasz3112; 4796.
                                  Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                  Komentarz


                                  • winietę tutaj kupisz Mapy Google (na stacji paliw - bez problemu płatnośc kartą).
                                    Ale jak masz tydzień czasu to zamów na toilltickets, spokojnie ci dojdzie, a spokojna głowa po drodze.

                                    Komentarz


                                    • wyjeżdżam w tą niedzielę więc za mało czasu. Oby tylko nie minąć tej stacji bo będzie zonk ale widzę, że to jakiś mały kawałek za zjazdem 226 na Mureck więc będę wypatrywał.
                                      ze znalezieniem pokoju raczej nie powinno być problemu chyba teraz prawda? Ciekaw tylko jestem jak te ceny się kształtują w tym Tucepi/Baska Voda bo nie wiem ile ojro brać ze sobą.
                                      Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                      Komentarz


                                      • Stacje napewno zobaczysz. Zaraz za bramkami przrjscia granicznego. Czerwony dach rzuca sie w oczy.
                                        Jak interesuje cie noclehg 4-5m od plazy to zajrzyj do Tucepi ul. Kamena 3. Nie maja strony internetowej. Babka mowi po angielsku. Super miejscowka w przysyepnej cenie z balkonami na morze. Od plazy budynek oddziela tylko deptak
                                        Ostatnio edytowany przez Yarwa; 12490.

                                        Komentarz


                                        • Ty juz w niedziele a ja dopiero za tydzoen. Z tym, ze w tym roku zdrada kochanej Cro i jade zobaczyc o co tyle szumu z Wlochami jest

                                          Komentarz


                                          • To tak jak my. 2 lipca ruszamy. Wczoraj eznamka pokazała mi ...... Nie dało się kupić winiety na SK. Na tolltickets na A bez problemu zamówione.
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • Czy jeszcze po naszej stronie (Zwardoń) kupie winiete na Węgry?

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Alonzo_ Zobacz wpis
                                                Czy jeszcze po naszej stronie (Zwardoń) kupie winiete na Węgry?
                                                A nie lepiej tu :

                                                Link
                                                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                                Komentarz


                                                • Na H też możesz przez Internet. U mnie z eznamką powtórka zeszłego roku. Późno wieczorem nie daje rady, w dzień bez problemu. Kupiona.

                                                  Czy Słowacy na noc wyłączają neta?
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz


                                                  • Chłopaki....jak to ugryźć, trzeba sie logowac tam czy co? Ciężki dzień a Wy nie pomagacie
                                                    Nie prościej podejść do okienka i powiedziec że chce wieniete?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X