Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Eznamke znam na SK. Węgierskiej jeszcze nie kupowałem.
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • Kupując eznamke na SK nie trzeba sie rejestrować tylko podać maila i telefon jak tam wymagają? A mozna płacić zwyklym przelewem czy musi być karta kredytowa?
      A węgierską ktoś podpowie? Tam wymagają chyba rejestracji na stronie bo trzeba się logować widzę.
      Gdy zaplacimy ( jaka jest opcja - karta, przelew zwykły?) to dostaniemy potwierdzenie na maila i nic nie przyklejamy na szybę? Tylko potwierdzenie z maila w kieszeń na wszelki wypadek brać?

      Komentarz


      • Eznamka bez rejestracji. Jestctam jakiś ichni bank - Tatra banka, ale ja płaciłem zwykłą kartą debetową.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • Nawet się udało
          E-winiety zapłacone. Zajmuje kilka/naście minut. Fajna sprawa.
          Przy węgierskiej trzeba się zarejestrować na stronie ale znalazłem instrukcje gdzie łopatologicznie jest to wyjaśnione:

          Zakup winiety elektronicznej Węgry - instrukcja - Turysta.org

          Potwierdzenia na maila dostałem także zakładam, że jest OK

          Dzięki.

          Komentarz


          • I w drogę...
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • Alonzo_ teraz w razie mandatu, beda mieli juz Twoj adres
              Marek



              Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
              Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

              Komentarz


              • Do osob ktore maja jakies rezerwacje... jakie ceny w tym roku? Bo patrzac przez te bookingi itp to kolo 100 ojro wychodzi... troche sporo juz
                Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                Komentarz


                • marbab jestem grzecznym kierowcą zwlaszcza za granicą
                  lukasz3112 Podgora ok 70 m2 app -2 sypialnie, salon, kuchnia i 2 łazienki, nowe, klima, parter, w "miescie" - 50 ojro na 4 osoby w ostatni tydz czerwca. Ale jak ok 2 miesiące temu szukalismy to dużo gorszy standard i metraż za 80-100 generalnie wolali.

                  Komentarz


                  • no dobra coś będę szukał. Wstępnie jadę do Baśka Voda bo tam już 2x byłem i z dzieciakami chciałem w sprawdzone miejsce, ale jak będą jakoś dużo krzyczeć to podjadę do Tucepi i Podgora. Wyjazd jutro więc jeszcze nie powinno być problemu ze znalezieniem czegokolwiek.

                    a gdzie dokładnie jedziesz? to może zadzwonię to cos będa mieli jeszcze.
                    Ostatnio edytowany przez lukasz3112; 4796.
                    Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                    Komentarz


                    • Link

                      3 lata temu za fioletowy płaciclismy 75 ojro. Teraz dostalismy niby "speszaly for ju" jak to właścicielka do zonki mojej napisała ale czy jest tam jakiś haczyk w tym....sie okaże
                      Nowy lokal, z fotek przesłanych wyglada dobrze. Zobacze za tydzień. Zadzwon i zobacz co mają na dziś i za ile.
                      Ostatnio edytowany przez Alonzo_; 7050.

                      Komentarz


                      • Dzis dotarlem do Baska Voda. Zadnego problemu ze znalezieniem miejsca. Cena 55ojro za sypialnia plus salon z aneksem. Jest klima i blisko wszedzie wiec cena dobra moim zdaniem. W porównaniu do Fasana 2 lata temu gdzie ciezko bylo znalezc cos ponizej 80 euro to jestem zadowolony.
                        Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                        Komentarz


                        • Good for you.
                          A jakie pierwsze wrażenia?
                          Mając na uwadze nasze temperatury to nam tu brakuje tylko ichnich okoliczności przyrody....

                          Komentarz


                          • Zainteresowanym donoszę, że tak jak w Słowacji czy na Węgrzech na drogach pusto tak w Chorwacji wg mnie dramat ocierający sie o horror.
                            Ze wszystkich stron pozjeżdżało sie mnóstwo tablic wszelakich i kocioł. Jechałem wczoraj i wszystko widać ruszyło po szkole i na weekend na wypoczynek. Armagamedon.
                            Ostatnio edytowany przez Alonzo_; 7050.

                            Komentarz


                            • Dlatego ja nigdy w weekend nie przyjezdzam. Zawsze przyjazd w pon lub wtorek i wyjazd tez w srodku tygodnia. Nigdy korkow nie spotkalem. Mam nadzieje ze we wtorek jak bede wracal bedzie podobnie.
                              Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                              Komentarz




                              • We wtorek w Chorwacji odbyła się akcja ratunkowa dwóch Polaków, którzy po górach spacerowali sobie w klapkach
                                Po chorwackich górach w klapkach. Polscy turyści zaskakują coraz bardziej - WP Turystyka
                                www.SPAmobile.pl

                                Komentarz


                                • Na ludzką głupotę nie ma lekarstwa !!



                                  CB Harry II ASC + Triflex

                                  Pozdrawiam Mirek!!

                                  Komentarz


                                  • Janusze i Grażyny wzieli pincet plus i tera atakujo Chorwacje - ze swoimi Brajanami i Dżesikami. Tatry bedo luźniejsze!!!
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • W piatek po zakonczeniu roku szkolnego na A1 przed Czechami staje benzynowe mialy pelne oblozenie z duzymi kolejkami do dystrybutorow. Widac ze byl start do wyjazdu. A tam pogoda widze juz fajna 26-29'C wiec tak calkiem kulturalnie
                                      Spritmonitor.de

                                      Komentarz


                                      • Czy "ktoś" z OCP wybiera się w drugiej połowie sierpnia na camping Lanterna - rejon Tar, Istria. Jedziemy na 5-6 samochodów na camping...miło by było jeszcze kogoś znajomego tam spotkać
                                        PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Alonzo_ Zobacz wpis
                                          Zainteresowanym donoszę, że tak jak w Słowacji czy na Węgrzech na drogach pusto tak w Chorwacji wg mnie dramat ocierający sie o horror.
                                          Ze wszystkich stron pozjeżdżało sie mnóstwo tablic wszelakich i kocioł. Jechałem wczoraj i wszystko widać ruszyło po szkole i na weekend na wypoczynek. Armagamedon.
                                          Jechałem do Cro z czwartku na piętek (28/29.06) przez Słowację i Węgry. Drogi puste , zero ruchu , w Chorwacji również pustki.
                                          Ostatnio edytowany przez AdamB; 2174.
                                          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                          Komentarz


                                          • Wracałem w piątek 29.06 z Włoch przez Austrię - Pyhrn autobahn w kierunku Grazz praktycznie stał na odcinku A-9 od zjazdów spod Wells wkierunku Liezen. Przed Spital am Pyhrn była zwężka i w zasadzie to tyle...dużooo samochodów + deszcz i zrobił się wielki korek. Mi się udało, bo w kierunku Linz nie było korków. W sobotę od Pragi w kierunku Czeskich Budejovic (z wyjątkiem autostrady) praktycznie jeden wielki korek ...
                                            Ostatnio edytowany przez PAOLO ESCO; 5404.
                                            PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                            Komentarz


                                            • Ja wracałem wczoraj przez Węgry/Słowację i nigdzie, żadnego korka.

                                              Komentarz


                                              • W niedziele jest luźniej...w piątek a zwłaszcza w sobotę jadą ci, którzy mają rezerwację na różnego typu campingach - w większości przypadków tak pokrywają się terminy stawiennictwa. Dlatego jak mam możliwość to zawsze unikam piątku-soboty. Od 1 lipca niemieckie landy i Austriacy mieli chyba tez początek wakacji ... o Polakach nie wspomnę bo nigdy jeszcze tylko "rodaków" w tym okresie nie widziałem na campingach. Ja do Włoch teraz jechałem w niedzielę i całą drogę od Austrii do Włoch miałem luzik, żadnych korków, nawet Pragę śmignąłem bez stania na światłach
                                                PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                                Komentarz


                                                • To tak jak ja. Do Wloch jechalem w niedziele. Totalny luz w Czechach i Austrii. Ale to w pierwszy weekend naszych wakacji a wiec tydzien temu. W ten weekend zdecydowanie widac we Wloszech poczatek sezonu Wlochow. Tamten tydzien spokoj na campie a teraz jeden wielki halas.

                                                  Komentarz


                                                  • Pytanie mam o praktykę spotkań z Policją HR na autostradzie - jechałem przepisowo - prędkość dopuszczalna ustalona wg GPS zgodnie z ograniczeniami i byłem chyba wyprzedzany przez wszystkich - fakt że padało i znaki pokazywały 100 km/h ale kiedy podczepiałem się pod inne auta to minimum jechały 140 km/h. Nawet auta z przyczepami były szybsze :-) Policję na autostradzie (Zagrzeb - Vodice) widziałem raz - A6 jechała na bombach ale nie zauważyłem żeby kogoś zatrzymywała.
                                                    Więc moje pytanie brzmi czy faktycznie można bez większego ryzyka przekraczać prędkość o te 20-30 km/h czy też takie zachowania uchodzą płazem tylko miejscowym (choć wyprzedzany byłem też przez auta na polskich blachach). Nie ukrywam, że wleczenie się po pustej autostradzie 100 km/h odbieram jako marnotrawstwo czasu ;-)
                                                    sotdi

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X