Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mam do odsprzedania dwie winiety 7mio dniowe do Słowenii i 10cio dniową do Austrii. Przez pomyłkę zamiast wrzesień zamówiłem dla znajomego na sierpień. Na Austrię jest od 3.08, na Słowenię od 3.08 (pierwsza) i 10.08 (druga). Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam.
    Pisał Sebastian

    Komentarz


    • Ja przez 10 lat nigdy nie miałem spotkania, a zawsze to w Cro najszybciej jeździłem po autocestach. Ale na pewno trzeba przestrzegać ograniczeń V w tunelach!!! Tego podobno pilnują. Nieraz podobno strzelają z mostów i wiaduktów, a dalej ktoś zgarnia. Ale też tego nie miałem.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Alonzo_ Zobacz wpis
        Ja wracałem wczoraj przez Węgry/Słowację i nigdzie, żadnego korka.
        Przez Węgry wracałeś od Letenye do Lenti M70 ?? Jeżeli tak to skończyły się roboty drogowe ?

        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

        Komentarz


        • Niestety chyba są 2 wahadelka. Ale w jedną i drugą szło na 1 zmianę świateł także bez dramatu.
          Ostatnio edytowany przez Alonzo_; 7050.

          Komentarz


          • Dzięki
            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

            Komentarz


            • Przyjazd do Baska Voda 16.08 ,będziemy tam do 26.08,może będzie ktoś z ocepków w tym czasie w okolicach,można by było zorganizować jakiego spontana


              TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

              Komentarz


              • Pojechałbym w sierpniu... Ale po zimowych feriach i drugich wyjazdach na narty, majowych weekendach w D i wakacjach w ITA - będę spłukany. Dzisiaj poprosiłem Jadran z drugiej strony, żeby pozdrowił Cro i MNE.
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • A spotkam kogoś z OCP na powrocie przez Węgry i Słowację w nocy z soboty na niedzielę?
                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez sotdi Zobacz wpis
                    Pytanie mam o praktykę spotkań z Policją HR na autostradzie - jechałem przepisowo - prędkość dopuszczalna ustalona wg GPS zgodnie z ograniczeniami i byłem chyba wyprzedzany przez wszystkich - fakt że padało i znaki pokazywały 100 km/h ale kiedy podczepiałem się pod inne auta to minimum jechały 140 km/h. Nawet auta z przyczepami były szybsze :-) Policję na autostradzie (Zagrzeb - Vodice) widziałem raz - A6 jechała na bombach ale nie zauważyłem żeby kogoś zatrzymywała.
                    Więc moje pytanie brzmi czy faktycznie można bez większego ryzyka przekraczać prędkość o te 20-30 km/h czy też takie zachowania uchodzą płazem tylko miejscowym (choć wyprzedzany byłem też przez auta na polskich blachach). Nie ukrywam, że wleczenie się po pustej autostradzie 100 km/h odbieram jako marnotrawstwo czasu ;-)
                    Jak tylko mogę to lecę jakieś 140-160. a i tak często jestem wyprzedzany przez innych w tunelach trzymam się ograniczenia lub jadę w sznureczku i póki co nigdy jeszcze nie czepiali się

                    If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                    _______________________________________
                    a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                    Komentarz


                    • Mam pytanko. Postanowiliśmy w drodze powrotnej z Bułgarii zaznaczyć o Chorwację a dokładnie o Vukowar. Jakieś podpowiedzi od tych co byli? Co warto zobaczyć, gdzie zostawić autko itp. Na zwiedzanie będzie niestety mało czasu jakie 2 godzinki bo potem na Serbię na nocleg.Czy można płacić w euro? Ktoś przyjeżdżał przez granicę serbsko chorwacka? Chyba raczej tam pusto powinno byc
                      Ostatnio edytowany przez ; 113.

                      Komentarz


                      • Na pewno dużo powie eaglemirek . Był tam chyba.
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Zobacz wpis
                          Vukowar. Jakieś podpowiedzi od tych co byli? Co warto zobaczyć,
                          Vukovar został ogłoszony chorwackim gradom herojem
                          Nie wiem jak teraz tam wygląda bo wyłem tam w 2013 ale, myślę że ślady walk jako pamiątka tamtych walk są nadal widoczne. Myślę że warto zobaczyć miasto i cmentarz

                          MNE 2013 - Google Photos



                          CB Harry II ASC + Triflex

                          Pozdrawiam Mirek!!

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez aro_40 Zobacz wpis

                            Jak tylko mogę to lecę jakieś 140-160. a i tak często jestem wyprzedzany przez innych w tunelach trzymam się ograniczenia lub jadę w sznureczku i póki co nigdy jeszcze nie czepiali się
                            W tym roku po raz pierwszy od 8 lat widziałem jak nieoznakowany patrol (niepozorne czerwone BMW 3 coupe) zatrzymał jakiegoś Szwajcara bezpośrednio na autostradzie. Ciął grubo, a oni jechali za nim. Potem włączyli światła za tylną szybą i go zdjęli.
                            Na południu CRO, na A1 w okolicach zjazdu na Ploce.

                            Z mojego doświadczenia - jeśli ktoś jedzie dużo szybciej, to lokales, Szwajcar albo Polak

                            Komentarz


                            • wielokrotnie przejezdzalem przez Backa Polanke i zawsze bylo dosc pusto na przejsciu, ale to bylo z 5 lat temu
                              Marek



                              Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                              Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                              Komentarz


                              • Może ktoś korzystał w tym roku z plaży na Ciovo (koło Trogiru) na kempingu Rozac? Ile kosztuje wejściówka?
                                If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                _______________________________________
                                a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                Komentarz


                                • Znowu pożary

                                  Wiadomości z kraju i ze świata – wszystko co ważne – WP
                                  pozdrawiam - Darek

                                  Komentarz


                                  • 22 sierpnia melduję się z ekipą na 6 samochodów na Puli na campigu Lanterna...ktoś się wybiera lub będzie w tym czasie na tym campingu?
                                    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                    Komentarz


                                    • No i "melduję się" w kraju
                                      PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                      Komentarz


                                      • A ja jeszcze w Rogoznicy
                                        If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                        _______________________________________
                                        a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                        Komentarz


                                        • Kraj: Chorwacja
                                          Miejscowość: Hvar
                                          Hotel: Sirena ***
                                          Biuro podróży: Rego-Bis
                                          Operator: Wakacje.pl - Wycieczki i Wakacje | Oferty biur podróży
                                          Termin: IX.2018

                                          Wybór oferty: to zawsze trudna sprawa, ale warto na początku określić swoje priorytety zanim zaczniemy przeglądać to co oferuje rynek. Naszymi priorytetami była możliwość odpoczynku z nastawieniem na wycieczki piesze wybrzeżem oraz z wykorzystaniem środków komunikacji publicznej.

                                          Czytaj więcej - mój opis miejsca Sirena Hvar Link

                                          Załączone pliki
                                          www.prostetorodo.pl

                                          Komentarz


                                          • Pięknie!
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • Ech....

                                              Komentarz


                                              • ja bym mu dał bana na kilka dni. Podnosi ciśnienie innym forumowiczom fotami

                                                Komentarz


                                                • auto z OCP?

                                                  Komentarz


                                                  • Kiedyś tak
                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X