Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Też dołączam się do pytania ruwado



    CB Harry II ASC + Triflex

    Pozdrawiam Mirek!!

    Komentarz


    • Najlepiej sprawdza się Revolut
      Pozdrawiam,


      Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

      Komentarz


      • ja wczoraj wypłaciłem 800 gryzonii i z konta euro zeszło 111,81
        mbank

        a za 3tys. euro na cinkciarzu zapłaciłem 12 840,30

        czyli wychodzi 0,5982PLN za gryzonia. Chyba dobry kurs?
        Ostatnio edytowany przez Clip; 38915.
        Powered by R-Performance

        Komentarz


        • A teraz na rachunku w knajpie 600 z jakas koncowka kun łamane na 81 euro.
          placilem w kunach i z karty sciagnelo 84€
          jutro spytam czy moga obciążać w euro zawsze zostanie na butelke lokalnego wina.
          Powered by R-Performance

          Komentarz


          • Mirku? Wybierasz się w tym roku?
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
              Mirku? Wybierasz się w tym roku?
              Plany są na na początek września. Tradycyjnie totalnie w ciemno, ze 4-5 dni nad morzem Jońskim-odpoczynek. W Grecji meteory. Ochryda, Korcza, Kruja, Tirana, Valbona. Korci mnie Kosowo, a co z tego wyjdzie to czas i życie pokaże. Zdrowie najważniejsze !



              CB Harry II ASC + Triflex

              Pozdrawiam Mirek!!

              Komentarz


              • Życzę aby się udało. My w tym roku ze względu na różne zawirowania na krótko i rekreacyjnie. I tak udało się w ostatniej chwili. Okolice Kvarneru.
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Clip Zobacz wpis
                  ja wczoraj wypłaciłem 800 gryzonii i z konta euro zeszło 111,81
                  mbank

                  a za 3tys. euro na cinkciarzu zapłaciłem 12 840,30

                  czyli wychodzi 0,5982PLN za gryzonia. Chyba dobry kurs?
                  Clip a na Revolut masz 0,5766 i od razu bez kombinacji z kupowaniem na cinkciarzu itp. później przelew na twoje konto. Po prostu zasilasz revoluta w PLN i wymieniasz kiedy ci odpowiada na HRK Euro itp. kiedy chcesz, obserwując kurs na bieżąco.

                  oczywiście warto jeszcze mieć inną karte na wszelki wypadek.

                  Jeśli chodzi o obciążenie konta w Euro to moga tak zrobić, tylko musisz przypilnować, żeby podczas płatności na terminalu wybrali opcję: "korzystaj z waluty karty" (Oczywiście zakładam, że masz główną walute karty jako Euro).
                  Ostatnio edytowany przez Yarwa; 12490.

                  Komentarz


                  • Hmm czyli jednak jest roznica ...
                    z tym ze ten kurs co pisalem to po dodaniu prowizji bankomatowej.
                    w wolnej chwili zobacze jak wychodzi przy zwyklych platnosciach

                    ​​​​​​ja konta euro i dolarowe otworzylem jeszcze przed czasami revoluta.
                    Powered by R-Performance

                    Komentarz


                    • A czy ktoś ze stalych bywalców chorwackich plaż może polecić jakieś fajne miasteczko blisko słoweńskiej granicy?
                      Jedziemy na kilka dni w okolice Triestu i później chcielibyśmy wyskoczyć do Chorwacji na 4-5 nocy..
                      Umag/Novigrad/Porec/Rovinj - czy któreś z powyższych z jakiegoś powodu jest lepsze niż inne czy nie warto do żadnego z nich?

                      Poradźcie proszę jakąś fajną miejscowość dla rodziny 2+1
                      Rafał

                      Komentarz


                      • Te co napisałeś, to większe miasta po "włoskiej" stronie Istrii. Ja byłem kiedyś w Rabac - po drugiej stronie od Kvarneru. Może tam jakaś mieścina? Albo Kvarner - na południe od Rijeki.
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Milord Zobacz wpis
                          A czy ktoś ze stalych bywalców chorwackich plaż może polecić jakieś fajne miasteczko blisko słoweńskiej granicy?
                          Jedziemy na kilka dni w okolice Triestu i później chcielibyśmy wyskoczyć do Chorwacji na 4-5 nocy..
                          Umag/Novigrad/Porec/Rovinj - czy któreś z powyższych z jakiegoś powodu jest lepsze niż inne czy nie warto do żadnego z nich?

                          Poradźcie proszę jakąś fajną miejscowość dla rodziny 2+1
                          Ja ze swojej strony mogę polecić, w kolejności:
                          - Rovinj
                          - Rabac
                          - Premantura
                          ~~ pozdrawiam ~~
                          JaceK
                          _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
                          Black eleganzze in combi
                          President Johnny II ASC+ President MaryLand...


                          _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez eaglemirek Zobacz wpis
                            Plany są na na początek września. Tradycyjnie totalnie w ciemno, ze 4-5 dni nad morzem Jońskim-odpoczynek. W Grecji meteory. Ochryda, Korcza, Kruja, Tirana, Valbona. Korci mnie Kosowo, a co z tego wyjdzie to czas i życie pokaże. Zdrowie najważniejsze !
                            Mirek, poszukaj sobie w necie:
                            Bałkany wg. Rudej.

                            Powinieneś tam sporo znaleźć w sprawie swoich planów.
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz


                            • ruwado stronę znam jeszcze z poprzedniej wyprawy do AL, ale bardzo dziękuję za zainteresowanie (YT też Rudej mam w ulubionych )



                              CB Harry II ASC + Triflex

                              Pozdrawiam Mirek!!

                              Komentarz


                              • ruwado Buba dzięki Wam bardzo! Jadę na dwa dni w okolice Udine i chciałbym zostać po tej "włoskiej" stronie Chorwacji.
                                Rafał

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez eaglemirek Zobacz wpis
                                  ruwado stronę znam jeszcze z poprzedniej wyprawy do AL, ale bardzo dziękuję za zainteresowanie (YT też Rudej mam w ulubionych )
                                  Tylko w tym roku aparatu nie popsuj, bo bym fotki chętnie poogladał.
                                  pozdrawiam - Darek

                                  Komentarz


                                  • Co do płatności kartą to w ING jest jakaś opcja, że za 15zł nie obciążają prowizją za tranzakcie zagraniczne. Póki co to się sprawdza w Cro. W tym tygodniu jadę do Sarajewa to zobaczymy jak to jest poza Unia.
                                    Pisał Sebastian

                                    Komentarz


                                    • Udanej wycieczki na pierwszą linię frontu.
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • Koniec końcy jadę do miejscowości Novigrad... W Umagu ciężko było znaleźć coś rozsądnego, zgodnie w przewidywaniami.

                                        Dwa dni pod Udine też zarezerwowane, więc traska Niepołomice-Graz-Planica-Novigrad-Niepołomice w tym roku
                                        Rafał

                                        Komentarz


                                        • Ja już przebieram nogami - w tym roku na skutek problemów, zawirowań i takich różnych spraw osobistych i rodzinnych - Kvarner, Crikvenica - już 07.08 wyjazd.....

                                          Po drodze, może coś na SLO zwiedzimy....

                                          Trzeba zacząć szarą glancować na wyjazd.
                                          pozdrawiam - Darek

                                          Komentarz


                                          • hehe, to się ruwado wymienimy, ja zjeżdżam 03.08. z Kraljevicy
                                            w Crikvenicy byłem wczoraj na plaży ale lepsza jest w Jadranovie
                                            Pozdrawiam,


                                            Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                            Komentarz


                                            • Zmiana warty.
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • Zostało trochę ponad 24h do wyjazdu na wakacje - Rogoznica - Chorwacja. Oby Skodzina nie zawiodła . W tym roku przez Słowację i Węgry.
                                                Moja Skodzina

                                                Skoda Octavia II -
                                                Opel Astra III -

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                                  Zmiana warty.
                                                  Miała być zmiana warty, a Ty już jesteś





                                                  Zamieszczone przez krzygaj Zobacz wpis
                                                  W tym roku przez Słowację i Węgry.
                                                  Dokładnie tak jechałem i tak będę wracał dziś
                                                  Poza urwaniem chmury na autostradzie w Słowacji nie było innych nieprzewidzianych atrakcji. Warto włączyć Yanosika, pokazuje gdzie są fotoradary stałe, a i też przenośne, chociaż nawigacja z Google'a też coś w tym kierunku działa, ale słabo to komunikuje odpowiednio wcześniej.
                                                  Pozdrawiam,


                                                  Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                                  Komentarz


                                                  • Wydało się
                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X