Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
    Kravica są piękne. Potwierdzam.
    Obawiam się tylko, że już nie tak dzika jak 9 lat temu
    IMG_7412.jpg



    CB Harry II ASC + Triflex

    Pozdrawiam Mirek!!

    Komentarz


    • Mirku, nie gadaj, że to relacja na żywo...
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
        Mirku, nie gadaj, że to relacja na żywo...
        2010 Do wojaży po drogach i bezdrożach Albanii ruszam w poniedziałek wieczorem



        CB Harry II ASC + Triflex

        Pozdrawiam Mirek!!

        Komentarz


        • Ładuj aparaty.....

          Mam jeszcze trochę pechowych wydatków w tym roku, ale w 2020 - mam nadzieję, że uda mi się ruszyć Twoim śladem...

          Nie tak jak w w te wakacje... przymusowo, krótko i w ostatniej chwili.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • ruwado i inni koledzy .... ktos korzystał możę z BP Oscar i destynacji jak niżej?

            https://oskar.com.pl/wczasy/chorwacja/makarska/willa-mladenka-ivana/?TermID=8801&TransportTypeID=199&DietTypeID=404&Ac commodationNights=7&DepartureStationID=24



            www.prostetorodo.pl

            Komentarz


            • Nie miałem z nimi do czynienia.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • Cena jakaś dziwnie niska więc nie spodziewam się niczego z fajerwerków a sama miejscówka jak myślicie ?
                www.prostetorodo.pl

                Komentarz


                • Zamieszczone przez macherstudio Zobacz wpis
                  Cena jakaś dziwnie niska więc nie spodziewam się niczego z fajerwerków a sama miejscówka jak myślicie ?
                  Odległości spore wszędzie jak na Cro. A cena niska bo poza sezonem.
                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez AdamB Zobacz wpis

                    Odległości spore wszędzie jak na Cro. A cena niska bo poza sezonem.
                    Zależy mi na możliwości spacerowania wzdłuż brzegu i dzikich plażach .... zakładam więc że to ida się osiągnąć w tej destynacji

                    www.prostetorodo.pl

                    Komentarz


                    • Milord jak tam? Wyjazd doszedł do skutku?
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                        Milord jak tam? Wyjazd doszedł do skutku?
                        Hej ruwado

                        Rzadko zaglądam na Forum, przepraszam za obsuwę w odpowiedzi.

                        Wyjazd doszedł do skutku. W obecnie panujących warunkach był to wyjazd dziwny.

                        Z jednej strony - genialny dom z basenem, z daleka od wszystkiego i wszystkich, duża działka na wyłaczność i zero głośnych sąsiadów. Pogoda wybitna, 7 dni słońca z przerwą w połowie na trzy godziny deszczu. Cenę zapłaciliśmy sporo wyższą, ale dostaliśmy naprawdę dużo w zamian.

                        Z drugiej strony - nie do końca przemyśleliśmy lokalizację. Bardziej zależało nam na tym, żeby mieć oddzielny dom z basenem i tego szukaliśmy, nie bacząc na lokację.
                        Pojechaliśmy do miejscowości Labin. Sama miejscowość bardzo fajna, ALE daleko do wody i wybrzeże bardzo kamieniste, plaże malutkie z trudnym dojazdem.

                        Ogólnie wypoczynek bardzo udany, baterie naładowane

                        Do tego stopnia, że przyszłoroczny weekend "bożocielny" już zarezerwowany - tym razem okolice Zadaru (Zemunik Gornji).
                        Rafał

                        Komentarz


                        • Koło Zemunika też będziesz miał maleńkie plaże i dużo marin. Ale zawsze to odmiana niż znajome kąty w PL.

                          My też pomimo obaw bardzo zadowoleni z krótkich w tym roku wakacji​​​​​​. Praktycznie mieszkaliśmy, jedliśmy i żyliśmy na samej plaży z dala od tłumów
                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz


                          • W tym przypadku Zemunik został zarezerwowany spontanicznie
                            Jedziemy w trzy rodziny, więc też aż takiego wyboru nie było. Zanleźliśmy dom, który ma wszystko czego możemy potrzebować, dodatkowo w świetnej cenie

                            A Wy w przyszłym roku też planujecie Chorwację?
                            Rafał

                            Komentarz


                            • Jak dożyjemy to na 100%. Może jak wirus ustąpi to Macedonię w końcu zrealizujemy. Ale to raczej wątpliwe, że sytuacja się zmieni.
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • Page not found - eDalnice

                                Czechy idą w nowoczesność
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                  Page not found - eDalnice

                                  Czechy idą w nowoczesność
                                  Wreszcie dorośli do XXI wieku
                                  Pozdrawiam,


                                  Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                  Komentarz


                                  • Czy ktoś korzystał z aplikacji paydo do płacenia za parkingi w miastach?
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • Po łaaaadnych kilku latach przerwy chciałem zaatakować ponownie CRO... ale czytam / widzę, że ceny poszybowały w kosmos

                                      Albania - mocno kusi

                                      ktoś coś w temacie?
                                      eaglemirek?

                                      Jakieś polecane rejony, miejscówki?
                                      www.SPAmobile.pl

                                      Komentarz


                                      • Jeśli chodzi o Albanię to polecam Ksamil (byłem 3 razy po 5-6 dni) Hotel Marikseli x 2 i jeden w sąsiedniej Qeranda. Kiedyś przygodę z Bałkanami zaczynaliśmy tez od Cro (Baśka Voda), potem MNE ale teraz uważam że najciekawiej jest w AL ze wszystkimi niedoskonałościami tego kraju Zależy co cię interesuje w AL masz piękne Alpy Albańskie (Góry Przeklęte) trasa SH 20 i
                                        SH 21, polecam wycieczkę po jeziorze Koman i drogę SH 22 i SH 5 (zwaną drogą 1000 zakrętów). Berat miasto 1000 okien z piękną twierdzą, oraz miasto 1000 schodów Gjirokastёr. Ogólnie w AL jest cała masa wspaniałych zabytków pamiętających czasy osmańskie. Będąc w Ksamil można wybrać się do Grecji i zaliczyć Meteory

                                        Error 404 (Not Found)!!1

                                        Link

                                        Link

                                        Mirosław Jurczyk - YouTube




                                        CB Harry II ASC + Triflex

                                        Pozdrawiam Mirek!!

                                        Komentarz


                                        • Koledzy....pytanie - gdzie się podział wątek o wakacjach we Włoszech....bo nie mogę znaleźć
                                          PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                          Komentarz


                                          • Już znalazłem - nie było pytania . ​ WAKACJE - WŁOCHY - Riwiera Adriatycka i nie tylko - relacje. - Octavia Club Polska
                                            PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                            Komentarz


                                            • My na razie bez planów konkretnych, taki rok mamy zakręcony. Ale myślimy po cichu o Macedonii.
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • Polecam całodniową wycieczkę katamaranem po jeziorze ochrydzkim . Z Ochrydy rzut beretem do Albanii . Jeśli zdrowie i partia pozwoli to ja z żonką we wrześniu Albania objazdowo Zatęskniłem za owocami morza



                                                CB Harry II ASC + Triflex

                                                Pozdrawiam Mirek!!

                                                Komentarz


                                                • Mirku, Macedonię mieliśmy już zaklepaną w roku pandemii - musieliśmy zrezygnować ze względu na kwarantanny

                                                  W tym roku mamy inne "pod górke" - młody kończy liceum.......... Nie wiemy co dalej, z nim, czy bez..... Co mu wyjdzie, co nie.....

                                                  Ale taki wyjazd O4 kusi, tylko dzisiaj zrobiłem prawie 700 km po PL. Aż się serducho wyrywa na dalsze wojaże.
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                                    aż się serducho wyrywa na dalsze wojaże.
                                                    :d:d:d



                                                    CB Harry II ASC + Triflex

                                                    Pozdrawiam Mirek!!

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X