Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Drukarka Wielofunkcyjna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Ja od niecałego roku mam canona mg5750 i jestem zadowolony, Na codzień drukuje czarno-biało i czasami dzieciaki coś do szkoły w kolorze.
    Tusze wg mnie tanie jak barszcz, drukarka 250 zeta. Rodzicon kupiłem taką samą.
    Ale może sa lepsze i tańsze całościowo w podobnym uzytwkowaniu.

    Komentarz


    • #77
      A ja miałem Canona już nie pamiętam jakiego i nie polecam. Gniot jak ich mało.
      Bez przerwy "błąd komunikacji" wydrukować coś na tym syfie to cud.
      Jak już drukowała to drukowała na prawdę dobrze jeśli chodzi o jakość.
      Tusze też tanie nie były, zamienniki owszem i kupiłem je raz, wylały się zaraz po otwarciu zabezpieczenia.
      A oryginały drogie. Poszukaj Brothera, jego wszyscy chwalą.
      Sam zakup urządzenia aż tak tani nie jest ale tusze/wkłady są dość tanie.
      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

      Komentarz


      • #78
        Zamieszczone przez calaisius Zobacz wpis
        Wstępnie myślałem o Epsonie L310
        mam wcześniejszy model i jestem mega zadowolony,jeszcze na tusze ktore wkłada się do środka(świetnie śmiga na zamiennikach-ok 13zł z przesyłką kpl)a więc firma godna polecenia.
        Dawid
        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

        Komentarz


        • #79
          Ze względu na eksploatacje pomysł z tuszami dolewanymi z butelki wydaje mi się najbardziej trafiony. W moim budżecie drukarki ze stałym zasilaniem atramentem czy jak to się tam nazywa to:

          1. Epson l310
          f1.jpg
          2. canon g1400

          PIMXA%20G1000%20Default_tcm125-1328723.jpg
          3. brother DCP-7310

          pr_2018_4_23_7_49_31_786_00.jpg

          Brother to urządzenie wielofunkcyjne samej drukarki ze zbiorniczkami nie znalazłem. Teraz pytanie czy ktoś miał z którąkolwiek styczność? I może cokolwiek o nich powiedzieć ? (jak to drukuje zdjęcia?) Będę bardzo wdzięczny.

          Wiem że są drukarki bardziej profesjonalne do zdjęć z 6 osobnymi kolorami ale to już nie ten budżet...
          Pozdrawiam
          Kamil

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X