Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ciekawe oferty z Allegro

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mam skłonnośc do klasyków więc to jest ciekawe ogłoszenie Ogłoszenia Gratka.pl - Kupię, sprzedam, wynajmę
    Może jest tu jakiś entuzjasta historii ?

    Komentarz


    • He he he. Rarytasik:

      Link
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • nie wiem czy jest taki temat z OSZUKIWANIEM W OGLOSZENIACH ale chcialem do swojej skody kupic fotele skorzane z podgrzewaniem i natrafilem na to ogloszenie

        Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl


        fotele sa z anglika przekladane..gosc zapewnil ze nie sa z anglika ze sa niby ok...a byly przyszykowane na sprzedaz...owinal stretchem taka iloscia zeby najlepiej juz ich nie odpakowywac.. na szczescie moj kolega ktory byl w poblizu i mial je dla mnie zabrac bo mieszkam na drugim koncu Polski...chcial je tak czy siak sprawdzic i wyszlo ze bok pasazera jest wytarty i gosc zaczal krecic....takze NIE POLECAM

        Komentarz


        • A jakie to ma znaczenie w przypadku foteli czy są z anglika? Jak będziesz kupował z wersji europejskiej to będzie przetarty fotel kierowcy. Kupiłbyś te z anglika i poszukał fotela pasażera z wersji europejskiej (nie będzie przetarty).

          Komentarz


          • Cześć,

            Przyglądał się ktoś tej sztuce może już?
            Nie znaleziono strony

            Komentarz


            • Nie znaleziono strony

              Komentarz


              • Darmowa dostawa do Paczkomatów na 18 urodziny Allegro | InPost
                Pozdrawiam,


                Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                Komentarz


                • Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
                  Darmowa dostawa do Paczkomatów na 18 urodziny Allegro - Blog Paczkomaty InPost
                  Hmm...
                  • Promocją objęte będą oferty z wysyłką do Paczkomatów, gdzie koszt dostawy nie jest wyższy niż 8,60 zł.
                  • Akcja promocyjna dotyczy ofert, w których cena pojedynczego produktu to min. 10 zł z

                  Waciki mam sobie kupić ???
                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                    Hmm...
                    • Promocją objęte będą oferty z wysyłką do Paczkomatów, gdzie koszt dostawy nie jest wyższy niż 8,60 zł.
                    • Akcja promocyjna dotyczy ofert, w których cena pojedynczego produktu to min. 10 zł z

                    Waciki mam sobie kupić ???
                    Przeczytaj jeszcze raz i ze zrozumieniem

                    Cena za przesyłkę do Paczkomatu w aukcji musi być max. 8,60 zł (są takie aukcje z wysyłką do Paczkomatu ale cena jest wyższa i one się nie będą łapały na tą promocję), a cena produktu min. 10 zł, więc o jakich wacikach mowa? Chyba o takich co kosztują przynajmniej 10 zł
                    Ostatnio edytowany przez spj; 5971.
                    Pozdrawiam,


                    Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
                      Przeczytaj jeszcze raz i ze zrozumieniem

                      Cena za przesyłkę do Paczkomatu w aukcji musi być max. 8,60 zł (są takie aukcje z wysyłką do Paczkomatu ale cena jest wyższa i one się nie będą łapały na tą promocję), a cena produktu min. 10 zł, więc o jakich wacikach mowa? Chyba o takich co kosztują więcej przynajmniej 10 zł
                      No własnie tak mniej więcej pomyślałem. Z rzeczy, które ja kupuję nic się nie załapie na promocję bo albo koszt przesyłki do paczkomatu wyższy albo cena produktu wyższa.
                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                      Komentarz


                      • Przesadzasz.
                        Kupiłem w tej promocji na paczkomaty ok.10 rzeczy (głównie prezenty świąteczne). Ale też np. zestaw 2 tarcz (280mm) i klocków do auta.....lekkie to nie jest, więc można było nie tylko waciki kupować
                        Poza tym temat jest o ciekawych ofertach na allegro, a ta niewątpliwie taką była - ja i wiele osób skorzystało z niej i zaoszczędziło na przesyłkach. To, że jednej osobie nie podpasiło, nie oznacza, że to jest słabe. I prawidłowo to spj tu zapodał.

                        p.s. cena produktu miała być wyższa niż 10 zł (więc nadal nie kumam o jaka cene Tobie chodzi, jak kupujesz droższe rzeczy) - czytałeś to co napisał spj?
                        Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
                          Cena za przesyłkę do Paczkomatu w aukcji musi być max. 8,60 zł (są takie aukcje z wysyłką do Paczkomatu ale cena jest wyższa i one się nie będą łapały na tą promocję)
                          wysyłka Allegro Paczkomat to dla sprzedawcy koszt MAX 8,60zł (max wymiary paczki: 41x38x64 cm, do 25 kg).
                          Sprzedawcy którzy chcą więcej - zwyczajnie naciągają / chcą dodatkowo przyrobić $
                          www.SPAmobile.pl

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
                            Przesadzasz.
                            Kupiłem w tej promocji na paczkomaty ok.10 rzeczy (głównie prezenty świąteczne). Ale też np. zestaw 2 tarcz (280mm) i klocków do auta.....lekkie to nie jest, więc można było nie tylko waciki kupować
                            Poza tym temat jest o ciekawych ofertach na allegro, a ta niewątpliwie taką była - ja i wiele osób skorzystało z niej i zaoszczędziło na przesyłkach. To, że jednej osobie nie podpasiło, nie oznacza, że to jest słabe. I prawidłowo to spj tu zapodał.
                            Dla mnie z kolei ta promocja to było jakieś nieporozumienie.
                            Zamówione przesyłki do paczkomatu mogłem odebrać sobie w punkcie odbioru jakiegoś biura finansowego czynnego od 8 do 16.
                            Zasada działania paczkomatu w tym wypadku była żadna.
                            Oczywiście o tym, że moja paczka zamiast być w paczkomacie jest w jakimś punkcie dowiedziałem się dopiero po wizycie w biurze inpostu.
                            Z racji pracy jaką wykonuję i czasu w jakim paczkę mogłem odebrać (48h od dostawy) paczkę musiałem odebrać z magazynu inpostu.
                            Promocja jest a z promocji jest dupa. Znaczy była bo już chyba po promocji.
                            Infolinia inpostu odpowiadała "przepraszamy ale paczkomaty są przepełnione".
                            Niby oszczędność a w rzeczywistości klops.
                            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                            Komentarz


                            • Mi też niektóre przesyłki kierowali do jakiejś kwiaciarni co obsługuje inpost - też wkurzające. Ale miałem info smsem, że paczkomat przepełniony (ile w tym prawdy nie wiem), ale to realne bo dużo ludzi przed świętami kupuje i korzysta z tej promocji, stąd pewnie przepełnienie.

                              No fear dokładkie, do 25 kg ciężkie rzeczy można kupić przecież, mimo, że wymiary nie imponują. Ja miałem tarcze i klocki tak kupione jak pisałem wyżej (doszło jeszcze do paczkomatu)

                              tak,tak już po promocji

                              Komentarz


                              • Z tym że kwiaciarnie zazwyczaj są czynne do późna
                                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                Komentarz


                                • chyba Panowie nie czytaliscie maili z inpostu.
                                  Po nadaniu inpost wysyła standardowego maila w którym informuje, ze jest okres taki ze są przepełnione paczkomaty i dlatego proponują jak wybrany przez odbiorce bedzie przepełniony to dadzą do innego albo wlasnie do takiego punktu.
                                  Jesli nie zareagujemy to tak zrobią. Ale w wiadomości mailowej jest tez link który należy kliknąć jesli paczka ma byc dostarczona do tego wybranego przez nas paczkomatu i tylko do tego i nigdzie indziej. Wystarczy to potwierdzić linkiem.
                                  Takie info przychodzi zarówno mailem jak i smsem.

                                  I to działa, wiem bo korzystalem z tego. Paczka byla w paczkomacie ktory wybralem i tyle.
                                  We wrocławiu ponadto przynajmneij przy paczkomacie z ktorego ja korzystalem podstawaili ostatnio mobilny paczkomat w określonych godzinach (po prostu bus) jak paczkomat byl przepelniony. SMSem wysylali info o podstawionym paczkomacie i w jakich godzinach będzie stał.

                                  PS. jestem klientem,. Nei pracuje w Ipost itp.

                                  Komentarz


                                  • Możliwe, że od poniedziałku będzie tydzień bezpłatnej wysyłki z alledrogo, szczegóły tu:
                                    Attention Required! | Cloudflare
                                    Pozdrawiam,


                                    Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                    Komentarz


                                    • Kierownica multi do Octavii 1, Superba 1, Fabii 1.

                                      Link
                                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez hotrain Zobacz wpis
                                        Link

                                        Zajefajne Pegasusy.
                                        Ludzie jeszcze pamiętają takie rzeczy?

                                        Komentarz


                                        • Co prawda nie jest to oferta z Allegro, ale z Paczkomatu, ale nie chciałem zakładać nowego tematu specjalnie po to.
                                          Mam niewykorzystane kody na przesyłkę paczkomatowa InPost (gabaryt A), kody są ważne tylko do 31.03.2019 r., nie wykorzystam ich, więc się podzielę:

                                          pm2osc3058
                                          pmn9drsgas
                                          pm0o6yklt4
                                          pmhs61cwmt
                                          pmr19zj6rh
                                          pmae4xfp18
                                          pmht6furph
                                          pm4r47ia1v
                                          pmni6jzp9q
                                          pm4vmnmzrzn

                                          Kody wykorzystuje się w menadżerze przesyłek zamiast płatności za przesyłkę InPost - Manager paczek.
                                          Ostatnio edytowany przez spj; 5971.
                                          Pozdrawiam,


                                          Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                          Komentarz


                                          • Aukcja dla "leniwych"...Link....PS. Np. w KrK do odbioru bezpłatnie w Strefie Płatnego Parkowania (biuro na stadionie jednego z klubów piłkarskich)
                                            Moja nowa pasja

                                            Były posiadacz O1FL

                                            Były posiadacz 6Nki

                                            Komentarz


                                            • Dokładnie. Chyba nawet mam 1 szt w zapasie. Mogę sprezentować komuś na jakimś spocie.

                                              Komentarz


                                              • Felgi z RS'a 1 17 cali
                                                Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

                                                Komentarz


                                                • Zacna cena za licznik z Maxi Docie z VRSa Link

                                                  OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


                                                  T: 500286848

                                                  Komentarz


                                                  • Jakby ktoś szukał zderzaka kompletnego do RSa II FL - można brąc - cena zacna

                                                    Link
                                                    OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


                                                    T: 500286848

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X