Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szybkie pytanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • znalazłem rysunek jest w książce "Sam naprwiam" Cedrych, Schwarz strona 232
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez Bambek1; 38218.
    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
    Spalanie - Motostat.pl
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • Może ktoś wie jak ominąć bramki na A 2 te płatne po 17 PLN Trasa Rzepin-Łódź

      ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
      http://www.bunkry.pl/pl/index.html
      a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
      http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
      Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

      Komentarz


      • Zamieszczone przez tomus7 Zobacz wpis
        Może ktoś wie jak ominąć bramki na A 2 te płatne po 17 PLN Trasa Rzepin-Łódź
        Jeździsz na tej drodze regularnie czy planujesz dopiero jechać?
        Jeśli to jednorazowy strzał nie rozumiem w ogóle pytania..
        O2 FL 2.0 TDI ==>> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71836
        Maciej
        Kierownice MF, tempomaty, MFA w grupie VAG Skoda, VW, Seat, Audi. Montaż, kodowanie sterowników, sterowniki, wiązki i inne..

        Komentarz


        • W którym miejscu jest sygnał dźwiękowy w OII z 2007r.? To jest taka "trąbka" czy są 2 sz. "głośniczków". (nie wiem jak to nazwać).
          U mnie słychac jakby na pół gwizdka

          Komentarz


          • Zamieszczone przez mackowski Zobacz wpis
            Jeździsz na tej drodze regularnie czy planujesz dopiero jechać?
            Jeśli to jednorazowy strzał nie rozumiem w ogóle pytania..
            należy czytać ze zrozumieniem

            Czyli zjechać z A2 przed Nowym Tomyślem na Pniewy dalej do Tarnowa drogą 92 następnie obwodnicą poznania S11 i A2 do zjazdu w Komornikach zjechać znów na 92 i w Golinie znów na A2
            Ostatnio edytowany przez tomus7; 8554.
            ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
            http://www.bunkry.pl/pl/index.html
            a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
            http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
            Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

            Komentarz


            • Do miłośników lotnictwa pasażerskiego - czy jest możliwość ustalenia gdzieś on-line skąd przyleci samolot na który czekam? Często zdarzają się długotrwałe opóźnienia to wiedząc skąd leci dany samolot mógłbym już wcześniej prognozować jego opóźnienie bądź liczyć na jego punktualność. Konkretnie chodzi mi o lot ENT1039 - tzn skąd wcześniej będzie leciał samolot (kod lotu), który potem z Katowic wykona lot ENT1039. Na razie pozostaje mi śledzenie tablicy przylotów i odlotów w Katowicach ale nie wiem gdzie znaleźć dane historyczne
              sotdi

              Komentarz


              • Jest taka strona Live Flight Tracker - Real-Time Flight Tracker Map | Flightradar24

                Moja Octavia:
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
                Rafał

                Komentarz


                • to wiem ale jak nie znam kodu tego lotu który przyleci do Katowic to stronka jest bezużyteczna :-( dlatego pytam czy gdzieś można znaleźć pełną historyczną tablicę przylotów do Katowic (choćby na miesiąc wstecz) bo ta która jest na stronie lotniska nie obejmuje lotów enter air...
                  Oczywiście w niedzielę do południa będę już znał odpowiedź na moje pytanie ale chciałem mieć ją wcześniej :-)

                  sotdi

                  Komentarz


                  • Panowie co to jest za zaślepka? Znajdują się one w progu od dołu, a jest ich kilka
                    Załączone pliki
                    Ostatnio edytowany przez drozdownik22; 41751.

                    Komentarz


                    • Koledzy na szybko, jaki box dachowy i belki poprzeczne kupic w rozsadnej cenie? Golf 7 variant

                      Komentarz


                      • Tymi zaślepkami w trakcie produkcji wstrzykiwany jest "wosk" zabezpieczający/konserwujący

                        Komentarz


                        • Witam, może ktoś wie, czy elektrycznie regulowane fotele z pamięcią występowały oryginalnie w Octavii I generacji? Nie chodzi o grzanie, a o czarną skórę i elektryczną regulację przód tył.
                          O takie coś konkretnie jak w załączniku.
                          Załączone pliki
                          Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
                          Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

                          Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
                          Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

                          Komentarz


                          • Tak, występowały.

                            Komentarz


                            • utek , dzięki wielkie .

                              Masz może informacje, jak przełożyć takie fotele do zwykłego elegance? Jakieś kłopoty można napotkać po drodze? Chodzi o przełożenie razem z grzaniem tyłka, no i oczywiście żeby regulacja elektryczna działała
                              Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
                              Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

                              Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
                              Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

                              Komentarz


                              • Pany czy podwójna podłoga bagażnika do o2 z wersji kombi pasuje do hb ???????
                                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                Komentarz


                                • Ktoś pisał na FB że pasuje. Ale nie mam jak zweryfikować.
                                  Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

                                  Komentarz


                                  • Czy błąd p0507 może wywalać przy padającej świecy lub przewodzie?Czasami mam wrażenie,że na wolnych chodzi na 3 cyl trzęsie budą i mruga check i asr, niezależnie czy na lpg czy pb 1.6 bgu
                                    Marcin



                                    My ©koda is fantastic

                                    Komentarz


                                    • Nie brakuje mi przypadkiem jakiegoś plastiku na progu bagażnika od wewnętrznej strony? ma tam być widać blachy czy jest jakaś maskownica?

                                      20190216_175907.jpg

                                      Komentarz


                                      • Z tego co kojazę, to chyba nie. Ale niech ktoś jeszcze potwierdzi. Bo już trochę zatarło mi się w pamięci.
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz


                                        • To tak chyba ma być. U mnie też tak jest.

                                          Komentarz


                                          • Napisałem, żę chyba nie - chyba nie brakuje nic - to miałem na myśli. U mnie też raczej tak było.
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • Panie to jest Eco wygłusznie w O1, a nie jakiś brak plastiku.

                                              Komentarz


                                              • sorki bo pewnie gdzieś było ale stoję na stacji i nie bardzo chce mi się przeglądać 80 stron problemów z elektryką, otóż podczas odpalania ewidentnie coś pyknęło i zgasło wszystko co w desce rozdzielczej,podświetlenie,wszystkie kontrolki,opadły wskazówki obrotomierza i prędkościomierza działa tylko wyświetlacz,czy deska ma jakiś bezpiecznik od zasilania?wiem sprawdzić bezpieczniki ale jest ciemno i nie zabrałem ze sobą drugich oczu a bez nich to będzie bardzo ciężko i stąd prośba może podpowiecie który bo nienawidzę jechać z ciemnymi zegarami OII przed fl
                                                Marcin



                                                My ©koda is fantastic

                                                Komentarz

                                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                                Pracuję...
                                                X