Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

UPC - promocja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • UPC - promocja

    Zacne to kombi!! Ładny zadek!! Czekam teraz na 4ro łapa najlepiej w Scout'cie !! I będzie zamawiane !!

  • #2
    UPC - promocja

    Płaciłem za Neta i TV 155 w UPC, przyszło pismo, że podwyżka 165, bo dodają 2 kanały, ale można rozwiązać umowę. Zadzwoniłem do Działu Utrzymania Klienta, powołałem się na promocję Rewelacyjna Układanka Usług i za to samo płacę 127 zł, muszę tylko zapłacić 10 zł za przełączenie usługi (Net z 25 Mbit na Net 30 Mbit). Może komuś się przyda, użyteczne linki:

    Możliwość rozwiązania dotychczasowej umowy.
    Forum MediaSwiat :: Zobacz temat - Podwyżka czy obniżka czy może jeszcze coś innego?

    Regulaminy na jakie się można powołać:
    Forum MediaSwiat :: Zobacz temat - Regulaminy obecnych promocji w UPC

    Komentarz


    • #3
      a przysłali do Ciebie umowę na papierze :?: Czy tylko odbyła się rozmowa telefoniczna i te ustalenia na nową promocję :?:
      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
      =================================================

      Komentarz


      • #4
        Telefoniczna, poprosiłem o dane personalne z kim rozmawiałem, powiedział, że od dziś działa.

        Komentarz


        • #5
          U mnie za to od kilku lat nigdy UPC nic nie podwyższała. Raz zmieniałem usługe - chciałem szybszy net - to mi sami dołożyli (w tej samej cenie co płaciłem za internet i kilka programów TV) szybszy net, 80 kanałów kablówki i darmowy telefon stacjonarny - 60 minut miesięcznie.

          Ostatnio przeczytałem komunikat, że podwajają prędkość internetu - i faktycznie z zamówionego 5 zrobili 10. A 2 dni temu patrze, a tu jest w tej samej cenie - 25 jest. Więc u mnie jak kasowali najwolniejszy internet - to nie podwyższali i informowali o wypowiedzeniu, tylko zwiększali prędkość za te same pieniądze.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • #6
            ruwado, to jaki masz w tej chwili pakiet? tzn. tv, internet i telefon?
            O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
            O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
            =================================================

            Komentarz


            • #7
              Ja ostatnio wysłałem rezygnację z usług UPC z okazji końca umowy i tutaj po kilku dniach dzwoni do mnie konsultant i po lekkich negocjacjach Internet 30Mb/s + Telewizja Cyfrowa 114Kanałów + HD za 80zł
              "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

              "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

              www.zoltar.bielsko.pl

              Komentarz


              • #8
                endryu, internet 25 (przed chwilą robiłem test łącza) - w tym darmowy bezprzewodowy 5, telewizja select standard (około 80 kanałów), telefon za 0 zł - 60 minut w abonamencie

                razem za 126 zł
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez bws34
                  Ja ostatnio wysłałem rezygnację z usług UPC z okazji końca umowy i tutaj po kilku dniach dzwoni do mnie konsultant i po lekkich negocjacjach Internet 30Mb/s + Telewizja Cyfrowa 114Kanałów + HD za 80zł
                  Jakaś mega oferta, czy nie masz nagrywarki?

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez bws34
                    Ja ostatnio wysłałem rezygnację z usług UPC z okazji końca umowy i tutaj po kilku dniach dzwoni do mnie konsultant i po lekkich negocjacjach Internet 30Mb/s + Telewizja Cyfrowa 114Kanałów + HD za 80zł
                    coś słabo negocjowałeś, bo2 dni temu byłem u nich w biurze, akurat przechodziłem i dostałem 60Mb/s +wifi(i ich ruter)+najwyższy pakiet TV HD sto kilka kanałów i wszystko za 80zł na miesiąc, składam chyba rezygnację bo według mnie mogliby dac wiecej :lol:

                    a i umowa na 12 miesiecy 8)
                    ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                    Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                    Komentarz


                    • #11
                      W W-wie jest dużo większa konkurencja np. Vectra.

                      Komentarz


                      • #12
                        To widze u mnie w gorzowie poki bedzie tylko multimedia monopolista to dalej ceny z kosmosu beda za 50 kanalow + internet 1mb - chcieli ponad 100 zl ... wkoncu sie na nich wysralem ale za dlugo zwlekalem, moze teraz juz cos zmienili ale dalej pada jak nic
                        Jest 230 i 500 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=74730

                        Komentarz


                        • #13
                          Skorzystaj z tej promocji RUU, powołaj się na regulamin i dostaniesz to co w niej zapisane.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez natash
                            RUU
                            a cóż to takiego?
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz


                            • #15
                              Rewelacyjna układanka usług.
                              Forum MediaSwiat :: Zobacz temat - Regulaminy obecnych promocji w UPC

                              Komentarz


                              • #16
                                No i napisałem maila do UPC, że nachodzi mnie Netia (co akurat jest prawdą) itp. i oferuje takie same usługi w cenie poniżej 100 zł. No i otrzymałem telefon z nowa ofertą:
                                Zamiast
                                - TV select HD - 82 kanały
                                - internetu 25 + WI FI 5
                                - telefonu 60 minut w abonamencie do sieci stacjonarnych
                                za 133 zł miesięcznie

                                proponują:
                                -TV Pakiet Select Extra HD - 102 kanały (w tym 16 HD)
                                - internet 30 + WI FI 5
                                - telefon Minuty do wszystkich 240 (240 minut w abonamencie do wykorzystania na połączenia stacjonarne w Polsce, 41 wybranych krajach Europy i Świata oraz na połączenia komórkowe do sieci T-mobile, Orange, Plus i wszystkich sieci w USA i Kanadzie + 100 minut do sieci UPC po wykorzystaniu pakietu 240 minut)
                                za 95 zł miesięcznie.
                                Ewentualnie mogę dopłacić 10 ł miesięcznie za dekoder z nagrywarką.

                                Najtańszą propozycją był TV select extra Hd + telefon 60 + internet 15 za 75 zł. Ale to gorsze usługi, więc ten pakiet za 95 zł jest chyba OKI.
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez natash
                                  W W-wie jest dużo większa konkurencja np. Vectra
                                  jasne
                                  tylko nie wszędzie :cry:
                                  przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                  wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    U mnie niema konkurencji żadnej, ale po powołaniu się na RUU, dali nowe warunki i mam to samo za 110 zł, a miałem za 155, dorzucili jeszcze 5 mbitów i mam obecnie 30 .

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Wczoraj zdecydowałem już co biorę - zamiast dotychczasowych usług:
                                      - TV select HD - 82 kanały
                                      - internetu 25 + WI FI 5
                                      - telefonu 60 minut w abonamencie do sieci stacjonarnych
                                      za 133 zł miesięcznie

                                      zaoferowano mi:

                                      Usługi BEZPRZEWODOWY INTERNET UPC 5 Mb/s
                                      INTERNET FIBER POWER 30 Mb/s
                                      TELEFON MINUTY DO WSZYSTKICH 240
                                      TELEWIZJA PAKIET MAX EXTRA HD 147 kanałów w tym 26 HD (dali zamiast proponowanego poprzednio Select Extra HD)

                                      Wszystko za 95 zł miesięcznie

                                      A po moim mailu, że nachodzi mnie netia z lepsza oferta - telefon z którego dzwonili (sprawdziłem w internecie) to Dział Utrzymania Klienta.

                                      We wtorek przełączenie i zmiana dekodera.

                                      [ Dodano: Wto 14 Sie, 12 23:54 ]
                                      No i dzisiaj usługi podłączone i zmieniony dekoder na mediabox HD.
                                      BEZPRZEWODOWY INTERNET UPC 5 Mb/s
                                      INTERNET FIBER POWER 30 Mb/s
                                      TELEFON MINUTY DO WSZYSTKICH 240
                                      TELEWIZJA PAKIET MAX EXTRA HD
                                      Teraz czekam na fakture, żeby potwierdzić kwote 95 zł :P
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez ruwado
                                        Teraz czekam na fakture, żeby potwierdzić kwote 95 zł
                                        Oby tylko nie przez pierwsze 3 miesiące
                                        Link

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          ruwado, ale przez pierwsze 3 miesiące. Później 135 zł. Dopytaj się. Ja zmieniłem na ten sam pakiet z talerza i mam tak jak opisałem.

                                          >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Panienka z DUK rozmawiała ze mną i wyraźnie powiedziałem, że nie zalezy mi na zmianie pakietu, tylko na tańszych usługach, bo jak nie to konkurencja zaproponowała mi tańsze usługi. Ona nie mówiła nic o pierwszych 3 miesiącach, tylko , że miesięcznie będę płacił 95 zł. Nic więcej nie dodawała. Zobaczymy. W razie czego przestudiowałem umowę - nie ma czasu określonego. Jest tylko ża zawarta na czas nieokreślony, jeśli strony nie umówiły siś inaczej. A ani na umowie, a ni w OWU do umowy nic innego nie ma. Zobaczymy jak przyjdzie 4 faktura.
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              ruwado, ja rozmawiałem z gościem i dopiero na moje wyraźne pytanie przyznał, że ta cena to przez pierwsze 3 miesiące, a później więcej. Ale byłem na to przygotowany, bo i tak mnie wyjdzie mniej, niż łączyć wszystko osobno. Nie mówiąc o tym, że po zdjęciu talerza z balkonu, mam więcej światła w mieszkaniu :P

                                              >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Najgorsze jest to, że na oprócz UPC to faktycznie nie ma innej lepszej oferty.
                                                TP - Orange - koleżanka z pracy opowiadała jak miał dosyć TP - techniczne problemy i z nikim nie można się dogadać
                                                Netia - masakra jak coś padnie - możę szlag trafić

                                                Ja mam UPC od wielu lat i wszystko działa. Jak się cos przytrafiło, to reakcja jest natychmiastowa. Nigdy nie musiałem się stresować walką z nimi.
                                                pozdrawiam - Darek

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Mam z UPC tylko neta 30 Mbit/s. Płaciłem 66,00 PLN/m-c.
                                                  Ostatnio napisałem rezygnację i w niedługim czasie miałem telefon.
                                                  Wynegocjowałem 3 miesiące za darmo, a po tym okresie rachunki po 59,4 PLN/m-c
                                                  Okres umowy 12 miesięcy.

                                                  Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                                  Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                                  Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X