Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

UPC - promocja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    No i, niestety, nigdzie nie ma samego tanio. A reszty nie potrzebuję (telefonu stacjonarnego to nawet nie wyobrażam sobie komu dziś trzeba).

    Komentarz


    • #77
      Sprawdziłem, dzięki pakietowi na 3 usługi (ze stacjonarnym) net 60 - kosztuje mnie 20 zł miesięcznie.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • #78
        ruwado Poszło PW :-)
        Do Ciebie też poszło PW :-)
        Moja "córeczka"
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

        Komentarz


        • #79
          Dobra, zabrałem się do zmian w UPC trochę na ostatnią chwilę.

          Miałem
          TV pakiet Max extra HD z dekoderem UPC Media Box
          Drugi dekoder tv UPC Media Box
          Telefon stacjonarny 240 minut plus zagranica
          Internet 60 + WiFi z modemem Technicolor
          110 zł za miesiąc.

          Przy tym modemie zaczęły się po ponad 2 latach problemy - Wi Fi zrywało, w najdalszym pokoju zaczęły się problemy z zasięgiem. 2 - 3 razy w tygodniu reset. W najdalszym pokoju był problem i tak - nawet onetu, wp, interii, itp. nie można bylo wczytać.


          Teraz mam:
          TV pakiet Horizon Max dekoderem Horizon z nagrywarką
          Drugi dekoder tv UPC Media Box
          Telefon stacjonarny Minuty do wszystkich Max (bez limitu kraj plus nielimitowane komórki do USA plus kraje UE)
          Internet 120 + WiFi z modemem Connect Box.
          129 zł za miesiąc.

          Connet Box (w tym samym miejscu co poprzedni Technicolor) - poprawa kolosalna - w tym najdalszym pokoju Wi Fi śmiga jak marzenie. Może trochę drożej, ale jestem zadowolony z tego co dostałem - zwłaszcza z poprawi Wi Fi.

          Jak zawsze w UPC - termin instalacji bardzo szybko! i w ustalonych godzinach! i załatwiona w ciągu 30 minut.

          Miałem ofertę Vectry (którą mam w wynajmowanym mieszkaniu w W-wie). Bez dodatkowego dekodera dla drugiego telewizora wychodziło 10 zł taniej i z netem wolniejszym. Czyli mam lepsze parametry za podobną cenę.


          Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • #80
            Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
            No i, niestety, nigdzie nie ma samego tanio. A reszty nie potrzebuję (telefonu stacjonarnego to nawet nie wyobrażam sobie komu dziś trzeba).
            przy telefonie stacjonarnym za 6 zł - net 120 za 22,99 zł. Niestety bez pakietów tak się nie da.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • #81
              Czyli 29 zł razem? I nie ma żadnych zatajonych kosztów?

              Komentarz


              • #82
                Sam net 120. Tyle jest w umowie.
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • #83
                  A z telefonem za 30? Bo tak wynika z twojego poprzedniego wpisu.

                  Komentarz


                  • #84
                    Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                    Dobra, zabrałem się do zmian w UPC trochę na ostatnią chwilę.

                    Miałem
                    TV pakiet Max extra HD z dekoderem UPC Media Box
                    Drugi dekoder tv UPC Media Box
                    Telefon stacjonarny 240 minut plus zagranica
                    Internet 60 + WiFi z modemem Technicolor
                    110 zł za miesiąc.

                    Przy tym modemie zaczęły się po ponad 2 latach problemy - Wi Fi zrywało, w najdalszym pokoju zaczęły się problemy z zasięgiem. 2 - 3 razy w tygodniu reset. W najdalszym pokoju był problem i tak - nawet onetu, wp, interii, itp. nie można bylo wczytać.


                    Teraz mam:
                    TV pakiet Horizon Max dekoderem Horizon z nagrywarką
                    Drugi dekoder tv UPC Media Box
                    Telefon stacjonarny Minuty do wszystkich Max (bez limitu kraj plus nielimitowane komórki do USA plus kraje UE)
                    Internet 120 + WiFi z modemem Connect Box.
                    129 zł za miesiąc.

                    Connet Box (w tym samym miejscu co poprzedni Technicolor) - poprawa kolosalna - w tym najdalszym pokoju Wi Fi śmiga jak marzenie. Może trochę drożej, ale jestem zadowolony z tego co dostałem - zwłaszcza z poprawi Wi Fi.

                    Jak zawsze w UPC - termin instalacji bardzo szybko! i w ustalonych godzinach! i załatwiona w ciągu 30 minut.

                    Miałem ofertę Vectry (którą mam w wynajmowanym mieszkaniu w W-wie). Bez dodatkowego dekodera dla drugiego telewizora wychodziło 10 zł taniej i z netem wolniejszym. Czyli mam lepsze parametry za podobną cenę.

                    Cześć,
                    Miło mi czytać, że jesteś zadowolony z Naszej propozycji Polecam się na przyszłość
                    Moja "córeczka"
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

                    Komentarz


                    • #85
                      Zamieszczone przez mikko1 Zobacz wpis

                      Cześć,
                      Miło mi czytać, że jesteś zadowolony z Naszej propozycji
                      Szacunek dla siebie trzeba mieć.

                      Komentarz


                      • #86
                        Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
                        Szacunek dla siebie trzeba mieć.
                        No rejczel
                        Moja "córeczka"
                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

                        Komentarz


                        • #87
                          mikko1 nie narzekam na UPC od 2006 roku. Nieraz były drobne problemy np. padnięty modem, ale nawet wtedy w weekend technik przyjechał (sobota) i sprawę załatwił. Zawsze są szybkie terminy i technicy są terminowi.

                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz


                          • #88
                            Może nie promocjach, ale nie chcę zakładać nowego tematu o UPC.

                            Czy w ostatnim czasie macie jakieś problemy z działaniem usług UPC? Chodzi mi o internet. Od miesiąca zacząłem już notować którego dnia były: konieczność restartowania rutera z braku neta, samoczynne przerwy w necie i samoczynne restarty rutera, awarie na moim terenie (2 razy), brak dostępu do "moje upc". Dwa czy trzy razy dzwoniłem na info. Raz stwierdzili, że faktycznie coś dzieje się sygnałem - mieli sprawdzić i powiadomić - cisza. Poza tym głupia sprawa - raz padły mi usługi. Okazało się, że ktoś gmerał w slrzynce upc i po porostu odłączył! Skrzynka jest na klatce schodowej i faktycznie bez kłódki! Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi. W innych blokach skrzynki są pozamykane. Zgłaszałem to na infolinii trzy razy i nic.
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz


                            • #89
                              Tego typu problemy się po prostu zdarzają - sam się zastanawiam z czego wynikają. Być może z jakości infrastruktury, ewentualnie kiepskiej jakości routera, przez który łączysz się z internetem (po wi fi). Tego typu problemy o których piszesz zdarzają się też w Multimedaich czy Vectra.
                              Proponuję wykonać sobie test łącza od czasu do czasu.Możesz to zrobić np tutaj: Test prędkości połączenia - Multimedia - Tym żyje Twój dom - Telewizja|Internet|Telefon
                              Ewentualnie jeżeli jest to mocno uciązliwe, a oni nic z tym nie robią, to rozwiązać umowę. Aktualne dostępne oferty pod Twoim adresem dostępne są np tutaj: PanWybierak.pl: Porównywarka Ofert Internetu i Telewizji - Taniej do 50%
                              Wpisz adres i na tej podstawie dowiesz się jacy operatorzy oferują usługi (telefin, interent, pakiety), w Twojej lokalizacji.

                              Komentarz


                              • #90
                                Pierwszy raz widzę tego pana Wybieraka - dobra rzecz.

                                Niestety, na sam internet nikt nie ma dobrej oferty, a cała reszta mi niepotrzebna.

                                Komentarz


                                • #91
                                  Zamieszczone przez mzajc Zobacz wpis
                                  Proponuję wykonać sobie test łącza od czasu do czasu.Możesz to zrobić np tutaj: Test prędkości połączenia - Multimedia - Tym żyje Twój dom - Telewizja|Internet|Telefon
                                  test łącza to ja robiłem przez ostatni miesiąc codziennie.

                                  Chodzi o to, że w ostatnim miesiącu to była istna masakra - nigdy tak nie było w UPC. Wszystko siadało każdego dnia (ogólnie awarie i tylko u mnie indywidualnie), pomimo, tego samego rutera i bez zmian w ustawieniu w domu.
                                  pozdrawiam - Darek

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    ruwado oj było było, pamiętam naprawdę momenty kiedy dzień w dzień coś się działo przez ostatnio lata. jeszcze dwa lata temu jak miałem usługę UPC to był moment że przez dwa tygodnie z nimi walczyłem że ciągle coś nie działa.
                                    W końcu któregoś dnia trafiłem na kompetentną osobę, z którą pogadałęm po technicznemu i sprawdzili że coś z przewodem do skrzynki w się dzieje gdyż słabł sygnał. wówczas zabrali się za naprawy.
                                    http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
                                    https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      Ostatni miesiąc był koszmarny. Teraz jakby się uspokoiło, ale wykonałem bardzo emocjonalny telefon na infolinię.

                                      Obaczymy co będzie dalej.
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Znowu miałem przymusowy reset rutera.... spisuję sobie dalej.
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          Nie wiem czy u mnie się to samo nie zaczyna, bo z czwartku na piątek miałem brak netu z UPC. Rano po zresetowaniu nie zaskoczyło od razu, więc nie wiem czy to reset czy coś naprawili.
                                          Pozdrawiam,


                                          Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
                                            Nie wiem czy u mnie się to samo nie zaczyna, bo z czwartku na piątek miałem brak netu z UPC. Rano po zresetowaniu nie zaskoczyło od razu, więc nie wiem czy to reset czy coś naprawili.
                                            Logując się na swoje konto UPC możemy przeczytać wiadomości-komunikaty. U mnie na pd.-zach. też z czwartku na piątek 29/30 były prace w nocy ale o tym pisali właśnie w wiadomościach.
                                            O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                            O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                            =================================================

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Można też połączyć się z infolinią z podanego na profilu numeru telefonu, wtedy od razubjest komunikat o awarii lub pracach na danym terenie. Ale u mnie oprócz ogólnych awarii były co chwilę siupy.
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                odświeżam temat, mamy kogoś w UPC? może coś wartego zmienić w usługach? jest szansa na coś lepszego niż 60zł za Pakiet Select Extra HD+Fiber Power 120 Mb/s?
                                                ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                                                Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  Zamieszczone przez mozgi Zobacz wpis
                                                  odświeżam temat, mamy kogoś w UPC? może coś wartego zmienić w usługach? jest szansa na coś lepszego niż 60zł za Pakiet Select Extra HD+Fiber Power 120 Mb/s?
                                                  Hej, poszło PW.
                                                  Moja "córeczka"
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez mikko1 Zobacz wpis

                                                    Hej, poszło PW.
                                                    Poszło PW
                                                    ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                                                    Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X