Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki fotelik dla dziecka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Wcześniej Monterey wychodziły pod marką Sunshine Kids.
    Mam Sunshine Kids Monterey i Diono Monterey. Ten drugi na pierwszy rzut oka wygląda identycznie, jednak jest kilka różnic, m.in. poprawili ten czerwony plastik nad ramieniem dziecka do prowadzenia pasa, teraz łatwiej się wkłada i wyjmuje pas przy przekładaniu fotelika oraz paski do isofixu mają każdy swój niezależny "tor i wychodzą pod jednym pod każdą nogą dziecka, wcześniej łączyły się w jeden i wychodziły między nogami dziecka i ciężej było je regulować. Zmienił się też materiał, myślałem, że będzie się bardziej brudził, bo we wcześniejszym jest więcej "siateczki", a nowszym "zamszu", ale jest odwrotnie niż myślałem, więc chyba ulepszyli materiał.
    Generalnie jestem zadowolony z nich. Każdy ma regulację pionową zagłówka i regulację szerokości przy tułowiu dziecka. No i cena nie powala jak co po niektórych fotelików.
    Mam taki (starszy):

    i taki (nowszy):
    Pozdrawiam,


    Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

    Komentarz


    • #77
      Właśnie kupiłem ten monterey 2. Za 439 pln to naprawdę wygląda solidnie.
      Jak go kupiłem, żeby średnia córka, która skończyła 8 lat nie jeździła tylko na poddupniku. Ze standardowego fotelika do 36 kg wyrosła a ten monterey w usa ma homologacje do 160 cm i 54 kg i rzeczywiście ma olbrzymi zakres regulacji.
      Oczywiście w EU jest opisany "do 36 kg"
      Pzdr
      Luca
      Track events-M3RS Cup-300/ /S-max 2.0T Powershift/MX5 ND ;-)

      Komentarz


      • #78
        Wada fotelików Recaro

        Blokada serwisu - TVN24
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • #79
          Szukam fotelika dla 4-5 latka. Wpadł mi w oko FOTELIK CONCORD TRANSFORMER X-Bag ISOFIX 15-36. Pytanie czy ten isofix tam pasuje do Octavii II? Wersja XT ma dłuższy, ale jest znacznie droższy.

          Może polecicie coś innego lub ktoś ma na sprzedaż używany w bardzo dobrym stanie?

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X