Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka dobra pralke kupic?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez xtremesystems
    oj panowie panowie widac ze tylko auta obsługujecie
    to jesteś facetem czy babą bo wychodzi z profilu że facet z wpisu że baba pewnie jeszcze prasujesz,zmywasz,gotujesz :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech :wink: :wink:

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez kowal 2002
      dla niedowiarków, "na start", polecam wysuszenie grubych ręczników kąpielowych - i porównanie ich z tymi suszonymi tradycyjnie
      satysfakcja gwarantowana :!: szczególnie zimą

      Komentarz


      • #28
        kowal 2002, zapomniałeś jeszcze dodać że zapomnij przy częstym używaniu o małym rachunku za prąd

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez djczas
          kowal 2002, zapomniałeś jeszcze dodać że zapomnij przy częstym używaniu o małym rachunku za prąd
          chyba ,że ktoś pracuje w energetyce ... prąd mają za darmo

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez shok
            Zamieszczone przez djczas
            kowal 2002, zapomniałeś jeszcze dodać że zapomnij przy częstym używaniu o małym rachunku za prąd
            chyba ,że ktoś pracuje w energetyce ... prąd mają za darmo
            No trochę prądu zżera ( u mnie chyba coś koło 3,3 kWh na jedno suszenie ), średnio 3 suszenia w tygodniu to daje ok. 40 kWh, czyli jakieś maks. 30 pln/miesiąc. Jak kogoś stać na wydanie 2 - 2,5 kpln na suszarkę to raczej da radę z tymi 30 pln...
            Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
            Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

            Komentarz


            • #31
              Ja mam już ponad 4 lata pralkę HOOVER i jestem bardzo zadowolony.

              >>>moja srebrna kombi strzała<<<

              Komentarz


              • #32
                Jak kupowałem sprzęt do nowego domu to dużo czytałem na różnych forach internetowych o sprzęcie agd i tak jak piszą koledzy nr.1 to MIELE tylko ceny kosmos potem nr.2 BOSCH i SIEMENS a dalej to już cała reszta ponoć.
                Ja zdecydowałem się na BOSCH i jestem bardzo zadowolony. Wszystko działa tak jak należy a jeśli chodzi o pralkę to żona zadowolona bo prosta w obsłudze i ponoć bardzo dobrze pierze :wink:
                Słyszałem też opinie żeby lepiej omijać np. w lodówkach te bajery elektroniczne bo one lubią się psuć, im sprzęt prostszy tym trwalszy :roll:
                Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
                Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

                Komentarz


                • #33
                  Ja miałem siemensa i bez zarzutów przez 4 lata. Teściowa kupiła pralkę boscha i się zamieniłem. Dodam, że siemens przetrwał obecność małego dziecka (częste prania). Teraz testuję 7kg boscha (drugie dziecko ma teraz 3 miesiące) + pierwszy syn ma teraz lekko ponad 3 lata. Pralki chodzą bez zarzutów (siemens jest teraz u teściowej i również nie ma problemu) <-- rozwinięcie mojej myśli z 1 strony
                  Radio: C90r+XDP210EQ
                  Kable:Opt,Skyline,50 mm
                  Wzm:XES M1+FP 1.800
                  Glosniki: SUPREMO,CDM54,SQ6,Aliante

                  Komentarz


                  • #34
                    nikt nie pisze o Gorenje, ktore np u mnie sie sprawuje 5 lat. Mam male dziecko, wiec pralka chodzi praktycznie co 2-3 dni. Poza tym jest bardzo cichutka. Model 43121.
                    Rafał

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez rafall79
                      nikt nie pisze o Gorenje, ktore np u mnie sie sprawuje 5 lat. Mam male dziecko, wiec pralka chodzi praktycznie co 2-3 dni. Poza tym jest bardzo cichutka. Model 43121.
                      Nie polecam pralek Gorenje, po 8 latach nie szło już dostać części do tej pralki ( nie pamiętam dokładnie modelu). W tej chili mam AEG i jesteśmy zadowoleni. Wybór był też Miele ale niestety cena była kluczowym wyznacznikiem. Po za tym dzisiejszy sprzęt AGD robiony jest tak aby wytrzymał określony czas i potem ma się nie opłacać naprawa lub nie będzie jej można dokonać z powodu braku części.

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez rafall79
                        Mam male dziecko, wiec pralka chodzi praktycznie co 2-3 dni
                        :shock: :shock: :shock: Przy małym dziecku co 2-3 dni??? :shock: :shock: :shock: U mnie przy jednym Ariston chodził przez 20 godzin na dobę przez 6 lat. A teraz przy trójce Bosch miesza non stop i jest o 1000 razy lepszy i cichszy od Aristona.
                        Alfee
                        Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
                        Kawasaki ER5 :-)

                        Komentarz


                        • #37
                          jaka pralke do 1000zł polecicie?

                          Komentarz


                          • #38
                            avocado, może o ok 200 zł więcej niż Twój budżet ale Electroluxa bym brał a i szukaj na ceneo lub innym portalu ceny o wiele niższe niż w sklepach

                            филип
                            Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                            Komentarz


                            • #39
                              Zamieszczone przez avocado
                              jaka pralke do 1000zł polecicie?
                              Np najprostrzego Siemensa.
                              Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

                              Komentarz


                              • #40
                                Korzystając z faktu "odkotletowania" tego jakże męskiego tematu zapytam: ma ktoś doświadczenia z pralką z funkcją suszarki? Warto kupić taki kombajn (zastrzegam jednocześnie, że nie mam miejsca na oddzielną suszarkę)?
                                Adam... Używam:
                                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                Passek: B6 175KM/366Nm

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez alfee
                                  Zamieszczone przez rafall79
                                  Mam male dziecko, wiec pralka chodzi praktycznie co 2-3 dni
                                  :shock: :shock: :shock: Przy małym dziecku co 2-3 dni??? :shock: :shock: :shock: U mnie przy jednym Ariston chodził przez 20 godzin na dobę przez 6 lat...
                                  u mnie przy 2-latku - również pralka chodzi co 2-3dni
                                  Electrolux (chyba EWT1316) śmiga od 5 czy 6 lat bez zarzutu
                                  alfee, jeżeli masz np 2 kpl. bluzek, body, spodni, rajstop to nie się nie dziwię, że trzeba codziennie prać :wink: :lol: taki żarcik hehe :wink:
                                  www.SPAmobile.pl

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Witam. Jako pracownik jednej z firm produkujących sprzęt AGD tu akurat pralki, Muszę z przykrością napisać że obecnie produkowane sprzęty są przewidziane na 5 lat użytkowania. Chodzi o produkty z półki dolnej i średniej. Wyjątkiem jest sprzęt z półki premium który kosztuje swoje, ale wiem że sprzęt ten posłuży dwukrotnie dłużej ( inne łożyska, silniki, pompy, grzałki, elektronika). Cała reszta jak obudowa, kadź, bęben to dokładnie to samo co w modelach niższych klas.
                                    Nie będę robił krypto reklamy swojej firmie ale pracuję w electrolux-ie w Oławie. I modele sygnowane AEG oraz ELECTROLUX to najlepsze jakościowo pralki jakie produkujemy w całej grupie electrolux.

                                    Co do pralko suszarki jako dwa w jednym, pomijając koszt zakupu, to nie opłaca się tego brać. Do suszenia prania zużywana jest woda i to w bardzo dużych ilościach.
                                    Czytałem że nie masz na miejsca na suszarkę, ale czy rozważałeś ustawienie suszarki na pralce?? Jest taka możliwość bo suszarka do ciężkich nie należy. Waży około 40 kg a pralka przynajmniej 65kg. Pomyśl o takim rozwiązaniu
                                    Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      ponieważ nie chce zakładać nowego tematu a tematyka też podobna bo chodzi o sprzęt AGD. potrzebuje kupić odkurzacz do domu. jaki polecacie? jaka marka ma dobre odkurzacze? dla mnie istotne zeby miał dość długi przedłuzacz, długą rurę bo wysoki jestem, oraz zeby był mocny . cena powiedzmy do 500zł.
                                      OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

                                      Auto Detailing: Dream Car Studio
                                      (znajdź również na fb)

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Podłączę się pod pytanie kolegi witachu i zapytam, czy te tanie odkurzacze piorące (np. Zelmer) nadają się do prania tapicerki samochodowej (użytkowanie prywatne)?
                                        Adam... Używam:
                                        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                        Passek: B6 175KM/366Nm

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Agamek12, mam Zelmer Wodnik w domu (swoją drogą duża, nie poręczna krowa) i najlepiej się sprawdza: pranie ręczne czyli np vanish+gąbka i jedziemy następnie samym odkurzaczem wyciągam wodę z całym syfem.


                                          OneDetailing.pl - Profesjonalne kosmetyki samochodowe. Zapraszam!

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            barteq, i dobrze wyciąga wodę, nie zostawia zacieków?
                                            Adam... Używam:
                                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                            Passek: B6 175KM/366Nm

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              ja akurat piorącego nie potrzebuję zwykły w zupełności wystarczy. miałem wczesniej zelmera i kiepski był. macie coś wartego polecenia?
                                              OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

                                              Auto Detailing: Dream Car Studio
                                              (znajdź również na fb)

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Angel, a wiesz coś o boschu ?
                                                też używam elektroluxa od 11lat/dość intensywnie bo żona maniaczka czystości/ ale właśnie programator zaczyna siadać...
                                                O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                                GVI 1.4TSI
                                                LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                                tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Tylko nie Zelmer. Wcale jakiś bardzo tani nie był (model Syrius), a jakość plastików i podzespołów dramatycznie niska. Nigdy więcej nie kupię takiego badziewia.
                                                  SPOT Poznań ->

                                                  Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    Zamieszczone przez Walt
                                                    Tylko nie Zelmer. Wcale jakiś bardzo tani nie był (model Syrius), a jakość plastików i podzespołów dramatycznie niska. Nigdy więcej nie kupię takiego badziewia.
                                                    A ja jestem zajebiście zadowolony z Samsunga EcoBubble. Kupiliśmy największą jaka była dostępna wsad ok. 8kg, ale jak wrzucisz tylko jedną bluzkę, to "czyta" że jest mało i sama sobie już dobiera program prania.
                                                    Jedyny minus to był zacinający się, a konkretnie czasami nie "odbijający" przycisk START, przez co czasami się w tryb awarii wbijała, ale poprawiłem mocowanie panelu i jest dobrze.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X