Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka dobra pralke kupic?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Potrzebuję kupić pralkę 6/7 kg ale głęboką powyżej 50/55 cm. Czy ktoś ma doświadczenia z pralkami whirlpool ? Czy lepiej kupić samsunga lub boscha ?

    zastanawiam się nad tymi modelami:
    Link
    NEO24.PL - SKLEP INTERNETOWY Z AGD, RTV I IT - rabaty i niskie ceny

    żona jednak się uparła na samsunga
    Link


    OneDetailing.pl - Profesjonalne kosmetyki samochodowe. Zapraszam!

    Komentarz


    • #77
      Zamieszczone przez granacik
      Ja polecam pralki Candy
      Ja też polecam pralki Candy. Moja ma już 13 lat i jedyny raz kiedy był przy niej serwisant, to wtedy jak moja żona uprała dywanik z gumową "podbitką". Wszystko się pokruszyło i pozapychało.

      Komentarz


      • #78
        Zamieszczone przez barteq
        Czy ktoś ma doświadczenia z pralkami whirlpool ?
        nigdy więcej , pierwsza naprawa po upływie gwarancji ,ale udało się to załatwić po następnych dwóch latach znowu to samo wyceny w/g różnych serwisów od 500 do 850 a to tylko zwykłe łożysko było tyle że zintegrowane z bębnem i trzeba było wymienić komplet
        Sebastian
        Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
        Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
        Była Black ELEGANCE by sebastian7905
        Wczasy nad morzem - klik

        Komentarz


        • #79
          Poczytałem jeszcze trochę po necie i faktycznie whirlpool nie ma za dobrych opinij :?
          pozostaje bosch i samsung


          OneDetailing.pl - Profesjonalne kosmetyki samochodowe. Zapraszam!

          Komentarz


          • #80
            żona jednak się uparła na samsunga
            Link[/quote] i ma racje bosch to nie to samo co kiedys
            ...MOC jest bogiem, PRĘDKOŚĆ nałogiem, NITRO podstawą, a JAZDA zabawą...

            Albo SKODA, albo nic...

            Komentarz


            • #81
              jest jeszcze AEG bardzo dobre pralki
              Sebastian
              Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
              Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
              Była Black ELEGANCE by sebastian7905
              Wczasy nad morzem - klik

              Komentarz


              • #82
                Zamieszczone przez Dzida
                Ja też polecam pralki Candy. Moja ma już 13 lat i jedyny raz kiedy był przy niej serwisant, to wtedy jak moja żona uprała dywanik z gumową "podbitką". Wszystko się pokruszyło i pozapychało.
                Miałem Candy 11 lat. Nigdy się nie zepsuła. W zeszłym roku jeszcze chodziła, ale słabo wirowała. Oddałem ją komuś i chciałem kupić nową. Ale jak poczytałem na "elektrodzie" to już nie te Candy co kiedyś. Zresztą podobnie jak wszystkie AGD i samochody
                W sumie kupiłem jakiegoś Electroluxa poniżej 1000 zł. Jak za parę lat padnie mniej będzie żal, niz drogiego modelu.

                Komentarz


                • #83
                  Niezły temat :lol:
                  Mnie jeszcze nie powaliło i zawsze kupuje najtańsze, poprzednio łirlpul ładowany od góry - przebieg 10+ lat i ciągle działa a potem beko ładowana od frontu - 3 lata + małe dziecko i jak na razie kręci się.
                  Dodam tylko, że ceny tych pralek to ~500PLN :lol:
                  Polecam pralkę ukrytą w zabudowie w kuchni, wtedy nie trzeba kupować miele za 8tys żeby zaisnieć przed gośćmi.
                  Ludzie, to tylko pralka, w normalnych krajach albo nawet tego nie mają w domu albo stoi gdzieś w piwnicy 8)
                  saport techniczny baj DGW
                  była BKD+DSG '05 120kkm
                  była BXE '08 190kkm
                  no i nie ma :-)

                  Komentarz


                  • #84
                    Zamieszczone przez szkoda
                    Ludzie, to tylko pralka,
                    zwłaszcza że 99% użyć to jest jeden i ten sam program. Więc żadnych cudów i łączności z internetem nie trzeba

                    Komentarz


                    • #85
                      Odgrzeję trochę kotleta, bo rynek przez ten czas się pewnie zmienił. Potrzebna pralka bez żadnych cudów wianków, wodotrysków i wifi. Najlepiej nie za droga, chociaż na sensowny zakup mogę trochę dołożyć.Prosta w budowie, żeby była trwała, a w razie można było wymieniać pojedyncze części, a nie pół pralki, lub całą. Używana przy trójce dzieci, więc normalne rozmiary, a nie żadne mini.
                      moje stare auto
                      jest scout

                      Komentarz


                      • #86
                        Ja mam jak najbardziej pozytywne wrażenia co do obsługi bezawaryjności pralek Whirlpool. Mam taką już 12 lat i nadal działa bezawaryjnie, Ostatnio zaczęła się co prawda zawieszać przy pobieraniu wody, ale po rozebraniu pompki okazało się, że jest cała zawalona takim szlamem. Woda już chyba nie miała gdzie się przebić przez ten syf. Po wyczyszczeniu działa dalej, łożyska już trochę buczą, nie jest tak cicho jak dawniej. Mój kumpel z pracy również ma Whirlpoola już ponad 10 lat, wymieniał w niej grzałkę, poza tym jest OK. Być może te nowe już nie dorównują tym z przed 10-12 lat, są bardziej eko i wytrzymują dużo mniej. Pralka używana kilka razy w tygodniu, nie raz codziennie przy dwóch łobuzach.
                        Była Octavia II, jest Ford S-Max 2.0TDCi Titanium

                        Komentarz


                        • #87
                          Trzy dni temu po powrocie z urlopu przeżywałem podobny dylemat.Nasz 12 letni electrolux się obraził,że nie pojechał z nami. Wiem już ,że jeśli pierzesz w płynach to eco bubble mija się z celem, pralki electroluxa i boscha w większości przypadków są produkowane w Rosji i na Ukrainie. Po przestudiowaniu wielu forów i założonym budżecie 2000 zł nasz wybór padł na LG z wyrzutem pary, dlaczego LG, bo i tak dzisiejsze pralki rozsypią się po 3 latach, dla mojej żony liczył się design i naprawdę LG go ma, silnik tej pralki jest bezszczotkowy i jako jedyny na rynku ma 10 lat gwarancji, pralka głośniej pobiera wodę niż wiruje na maksymalnych obrotach, pomijam bajer łączenia pralki ze smartphonem. Po wypraniu ręczników w programie parowym , dzieciaki zastanawiały się,czy kupiliśmy nowe ręczniki. Jeszcze jedną pralką jaką rozważaliśmy był sharp, ale odpadł za jakość wykonania.

                          Komentarz


                          • #88
                            No ja właśnie też miałem 10 letniego electroluxa i padły mi łożyska ostatnio.
                            moje stare auto
                            jest scout

                            Komentarz


                            • #89
                              Zamieszczone przez Mariusz87 Zobacz wpis
                              No ja właśnie też miałem 10 letniego electroluxa i padły mi łożyska ostatnio.
                              10 lat to piekny wiek dla pralki :O

                              Komentarz


                              • #90
                                Jakiś tam Samsung (identyczny w 2 mieszkaniach). Właśnie mija ponad 10 lat, a one wciąż nie chcą się zepsuć... :-)
                                Adam... Używam:
                                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                Passek: B6 175KM/366Nm

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X