Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Narty w Polsce

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Narty w Polsce

    Cześć.
    Pamiętam, że widziałem tu gdzieś posta z motosklepami Poznańskimi specjalizującymi się w częściach
    Skody.
    Możecie zapodać raz jeszcze bo nie mogę znaleźć...

    Pozdro.

  • #2
    Narty w Polsce

    Witam Wszystkich
    Szukam miejscówki w polskich górach (lub gdzieś przy granicy) do wyjazdu na narty z rodziną i znajomą (2+1)+(1+1). W sumie dwójka dzieciaków po 7 lat i trójka dorosłych, co cyba się dało rozszyfrować ze wzoru
    Siedzę przed kompem i dopiero wpadło mi do głowy, że pewnie niejeden z Was miał jakieś doświadczenia w tej materii (jazdy na nartach w Polsce) i związanych z tym doświadczeń z zakwaterowaniem. Szukam rzecz jasne czegoś nie najdroższego, w miarę blisko stoków, gdzie zarówno zaawansowani, jak i początkujący mogą pojeździć (znajoma i dzieciaki uczą się)
    Zastanawiam się nad Białką i Szklarską. Tyle opinii pozytywnych, jak i negatywnych. Interesują mnie więc opinie z życia wzięte. Wiem, że pogoda w tym roku lipna, ale niestety na Dolomity już mnie nie stać (choć pobyt w końcu marca tam był mega śnieżny)

    dziękuję za wszelkie podpowiedzi
    była O1 1,6 102 KM
    była O1 1,9 TDI 90 KM
    była O2 1,9 TDI DSG 105 KM
    był Citroen Berlingo 1,6 HDI
    jest Ford Tourneo Courier

    Komentarz


    • #3
      nad Muszyną sie zastanów sporo stoków w koło.
      BYŁA o1 rs
      BYŁA o2 1.6
      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

      Komentarz


      • #4
        Kolega podpowiada niezły kierunek. W okolicach Muszyny masz Wierchomlę i kilka stoków w Krynicy. Z noclegami nie powinno być problemu

        Komentarz


        • #5
          pleban, w Białce masz full wypas pod kazdym względem, do wyboru do koloru, możesz mieć bazę w Białce i ewentualnie podjeżdżać tu i tam :wink:
          superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

          poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

          Komentarz


          • #6
            W Krynicy jeżeli dobrze pamiętam to można jeździć tylko do 16 czy 18. W Białce można śmigać do 22, i jest trochę nowych tras. Ja osobiście wolę Białkę.
            Kiedyś były Octavie. Obecnie Toyota Auris TS FL 1.6 Valvematic i Toyota Yaris III 1.0 VVTi.

            Komentarz


            • #7
              to fakt tam nie wszystkie trasy są oświetlone
              BYŁA o1 rs
              BYŁA o2 1.6
              JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

              Komentarz


              • #8
                W Polskich górach uznaję tylko trzy ośrodki narciarskie - Krynica, Wierchomla i Czarna Góra.

                Komentarz


                • #9
                  ja mam bazę wypadową w bukowinie, blisko stamtąd jest do białki, rusińskiego, jurgów i jeszcze kilka stoków. W Białce masz jeden karnet na kilka stoków. Dodatkowo jak się śnieg znudzi, to blisko jest do term w Bukowinie i Białce - z dzieciakami to raczej lepsze termy w Białce, dla dorosłych w bukowinie.
                  Polecam wynajęcie kwater - od kilku lat wynajmuję od tej samej rodziny (mają kilka kwater) i jestem zadowolony - koszt w tym roku to 70pln za dobę ze śniadaniem i obiadokolacją, które są nie do przejedzenia, a zjeść potrafię standard średni, ale wychodzę z założenia, że nie jadę tam mieszkać tylko na nartach pojeździć. Do stoków dojeżdzałem autem, ale jest spod domu darmowy bus na rusińskiego. Jak chcesz namiar to pisz na pw.

                  pzdr
                  bliber
                  Jestem oazą spokoju... pierd... ku..., zajebiście wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora.

                  Komentarz


                  • #10
                    dziękuję za odpowiedzi, sprawdzam dostępność. Jeśli jednak ktoś ma dodatkowe miejscówki to proszę o namiar, pewnie znaleźć coś wolnego w ferie nie będzie łatwo (ferie dla pomorskiego to dla przypomnienia 11.02-24.02)
                    była O1 1,6 102 KM
                    była O1 1,9 TDI 90 KM
                    była O2 1,9 TDI DSG 105 KM
                    był Citroen Berlingo 1,6 HDI
                    jest Ford Tourneo Courier

                    Komentarz


                    • #11
                      A mnie sie wydaje, ze mozna sprobowac jednak wyjechac za polska granice. Chocby Czechy Odleglosciowo podobnie jak nie blizej a wydaje mi sie, ze jednak jest troche fajniej.

                      Komentarz


                      • #12
                        Patrzyłem Czechy, Słowacja... tylko nie za wiele namiarów (konkretnych). W Polsce mogę się posiłkować rozmaitymi gruponami czy jak to zwał. Poza tym nie mogę wyjeżdżać autem poza Polskę (a mam GPS :cry: )
                        Tak więc szukam w Polsce, choć opinie w necie bywają miażdżąec, czy to Szczyrk, czy Zakopane lub Zieleniec...
                        była O1 1,6 102 KM
                        była O1 1,9 TDI 90 KM
                        była O2 1,9 TDI DSG 105 KM
                        był Citroen Berlingo 1,6 HDI
                        jest Ford Tourneo Courier

                        Komentarz


                        • #13
                          Jak ktos wyzej napisal na czarnej gorze jest fajnie, duzo stokow oswietlone bylem co roku, mozna wynajac chatke w ladku zdroj poniewaz jest tanio i podjezdzac 10km na stok, sa fajne trasy i dla dzieci i dla doroslych
                          Jest 230 i 500 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=74730

                          Komentarz


                          • #14
                            Odgrzewam...
                            W pierwszym tygodniu marca (już po feriach) zachciało mi się jechać do Zakopanego. Macie może namiary na jakieś miejscówki w niewygórowanej cenie? Zależałby mi na lokalu składającym się z sypialni (a najlepiej dwóch), łazienki i kuchni/aneksu kuchennego (ewentualnie wspólna kuchnia dla najwyżej dwóch lokali), z możliwością pieszego dojścia do Krupówek...
                            Adam... Używam:
                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                            Passek: B6 175KM/366Nm

                            Komentarz


                            • #15
                              Odgrzeję trochę kotleta.
                              Planujemy razem z dzieciakami wybrać się pierwszy raz w życiu na narty.
                              Wybór padł raczej na Białkę. Co może o niej powiedzieć i jakie (u kogo) noclegi polecacie?
                              Pozdrawiam
                              Eryk

                              Komentarz


                              • #16
                                Białka i Bukowina poza nartami w razie braku pogody dochodzą baseny ekstra sprawa dla dzieciaków i dorosłych też

                                Komentarz


                                • #17
                                  Eryk Konieczny polecam ośrodek u Hajosa - praktycznie pod stokiem. Zawsze brałem z wyżywieniem i super domowe jedzenie mają.
                                  OIII 1,4 TSI Elegance

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Czarna Góra, Apartamentu, albo Kosówkaa znajdziesz w necie.
                                    Spalanie - Motostat.pl
                                    Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                    Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                                    Sprzedam na OLX!!

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Tak jak koledzy pisali lub Istebna i hotel obok stoku
                                      Kondziu

                                      OCP

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        sezon się zaczyna to odgrzewamy
                                        5 os. dorosłych + 1 niespełna 2 letnie dziecko.
                                        i teraz gdzie jechać??? Krynica??? Chopok??? taki ew. plan. a może coś ciekawszego podpowiecie. Musi być w jakiejś większej miejscowości bo żona nie jeździ na nartach i dobrze by było żeby miała rozrywkę w czasie jak reszta będzie śmigała
                                        może być zagramanica oby nie jechać dłużej niz 10h z białego bo z młodym może być ciężko
                                        za wszelkie podpowiedzi z góry dzięki
                                        BYŁA o1 rs
                                        BYŁA o2 1.6
                                        JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Taka propozycja dość nieoczywista, bo to nie góry, ale znajomy tam bywa i sobie chwali: Kamera online – WOSIR Szelment – Nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny No i jest blisko Białegostoku.
                                          Adam... Używam:
                                          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                          Passek: B6 175KM/366Nm

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            dzięki byłem tam. ale ja chcę w góry pojeździć na nartach tam to na rozgrzewkę można i raczej na jeden dzień a nie na tydzień......
                                            BYŁA o1 rs
                                            BYŁA o2 1.6
                                            JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Polecam Świeradów Zdrój. Bardzo fajna miejscówka żeby pośmigać. Również fajne miejsce na bazę wypadową np. do Czech
                                              OIII 1.2 TSI 105 KM

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                dzieki będzie jednak Krynica jutro rezerwacja hotelu
                                                BYŁA o1 rs
                                                BYŁA o2 1.6
                                                JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  A mój młody zasmakował w Harendzie. Wszystko inne za małe, za płaskie, za wolne . . Jedynie Szymoszkowa i Małe Ciche może być, bo długo się zjeżdża, ale na Harendzie tylko można dać czadu. Fakt, jak patrzę na jego wyczyny z samej góry (z instruktorem i samemu z kolegami) to skóra cierpnie. Harenda dla niego to podstawa. Ma już w zawodach na Harendzie na slalomie na tyczkach, dwa brązy, jedno srebro i jedno złoto z zeszłego roku. Od zeszłego sezonu mówi o ekipie z instruktorem i kolegami z Kasprowego. Tylko musi być zima.
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X