Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Narty w Polsce

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Cienkow i Klepki sa obok i maja ten sam karnet mozna sprobowac ale na nauke lepsze klepki jak nie. spasi to na druga strone. Nowa Osada moim zdaniem nie tloczno i mniej szkoleniowo.
    Sławka wozi Superb 2 FL
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-by-slawko80rr

    Komentarz


    • A był ktoś w Szczyrku? Interesuje mnie dla młodego trasa FIS - 2800 m.

      W zeszłym roku zdał egzamin na pierwszy etap instruktorski - demonstratora. W tym roku doszkalał się i poprawił niektóre wyniki. Teraz czeka na rok, w którym kończy 16 lat, żeby iść dalej.

      Na razie ujeżdża cały stok na Harendzie i trasę giganta. Na deser Suche ski, Suche u Jędrola, Szymoszkową i Małe Ciche.

      Rok temu i w tym roku - Kasprowy.

      Dlatego ciekawi mnie ta trasa czarna FIS w Szczyrku.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • Jde Do cienkowa 03 Marca oby był śnieg pierwwsze nauka na nartach dla mlodego
        Spalanie - Motostat.pl
        Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
        Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
        Sprzedam na OLX!!

        Komentarz


        • Szlag by to... Piękny śnieg spadł w nocy w Katowicach, a moja córa dostała temperatury 39stC... Nici z nart. Wracam do domu :-(
          Adam... Używam:
          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
          Passek: B6 175KM/366Nm

          Komentarz


          • współczuję. ja mam szpital w domu od miesiąca i też bym na sanki córeczki zabrał i nic z tego.
            Sławka wozi Superb 2 FL
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-by-slawko80rr

            Komentarz


            • Spoko, jadę zaraz do Wisły Cieńków tylko ze starszą. Nie wracamy jeszcze do domu.
              Ostatnio edytowany przez Agamek12; 894.
              Adam... Używam:
              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
              Passek: B6 175KM/366Nm

              Komentarz


              • Jestesmy na Bialym Krzyzu. Sniegu duzo, ludzi tez. Ale cora zadowolona.
                Adam... Używam:
                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                Passek: B6 175KM/366Nm

                Komentarz


                • Wlaśnie pytałem w Twoim poście i S maxie - teraz widzę że zostaliście. My wczoraj po 22 00 już zlądowaliśmy do domu.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • A ja zaczynam tegoroczne narty Krynica, Tylicz Muszyna i inne okolice

                    Moja Octavia:
                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
                    Rafał

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                      A był ktoś w Szczyrku? Interesuje mnie dla młodego trasa FIS - 2800 m.
                      Jeździłem w zeszłym roku i była to najlepiej przygotowana trasa na COS -ei. W tym roku też planuje tam wbić, zobaczymy co z pogodą, może jeszcze wyskoczę w sobotę na jeden dzień pojeździć. Zobaczymy.
                      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                      Komentarz


                      • Polecam Karpacz. NIe jest tak drogo , szczególnie jeśli poszuka się mieszkania na wynajem. Polecam tutaj głównie apartamenty Sun& Snow ( dobra cena w stosunku do standardu jaki oferują)
                        apartamenty Karpacz - Sun and Snow

                        Sam Karpacz moim zdaniem świetny jest zarówno zimą jak i latem:
                        sporo zabytków
                        ciekawe trasy wędrówek
                        no i swietnie utrzymane wyciągi

                        Komentarz


                        • Ja byłem na stoku w Krynicy Zdrój i muszę przyznać, że było całkiem nieźle. W sumie pierwszy raz mi się zdarzyło być w tamtych rejonach. Miejsce jest bardzo urokliwe i nawet ze względów turystycznych fajnie jest tam jechać. Jeśli chodzi o stoki to są oczywiście lepsze, ale i tak się dobrze bawiłem.

                          Komentarz


                          • Był ktoś w okolicach Bielska? Szczyrku? Jak tam jest, bo chyba się wybiorę jak znów spadnie śnieg. I jest tam coś ciekawego do roboty tak przy okazji jak się tam jest?

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Buttoka Zobacz wpis
                              Jak tam jest, bo chyba się wybiorę jak znów spadnie śnieg
                              A to nie ma tam śniegu ?
                              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                              Komentarz


                              • przecież to spamer
                                Ktoś się rejestruje specjalnie na forum octavii żeby zadać z dupy pytanie nie związane z motoryzacją ...
                                Zaraz z innego konta wpadnie, hej czy hotel xyz.pl jest godny polecenia
                                Powered by R-Performance

                                Komentarz


                                • Bielska nie polecam ale Szczyrk jak najbardziej. Poza stokiem no to jedynie do Wisły na skocznie albo do Żywca do browaru. W Bielsku w sumie jest tylko rynek, no ale na zakupy jak najbardziej. Tylko bielsko ma dużą wadę, często jest taki smog jak pod tym adresem

                                  Komentarz


                                  • A białka tatrzańska? Byłem w tamtym roku i naprawdę mega super! Wszędzie blisko i ceny bardzo atrakcyjne.

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Mackoo9 Zobacz wpis
                                      A białka tatrzańska? Byłem w tamtym roku i naprawdę mega super! Wszędzie blisko i ceny bardzo atrakcyjne.
                                      Obawialem sie ze w bialce bedzie wszedzie daleko.
                                      dzieki za recenzje, przekonales mnie zeby sprobowac.
                                      Powered by R-Performance

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X