Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakupy w Chinach - AliExpress

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • własnie dzwoniłem i jej koszt to 405 zł. ( mam po lifcie z klimatronikiem czyli cały panel)

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Damian6310 Zobacz wpis
      własnie dzwoniłem i jej koszt to 405 zł
      ryżowy chyba 89zł
      Dawid
      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

      Komentarz


      • Jeśli chodzi o ramkę pod radio z Androidem to ja kupowałem w sklepie internetowym.
        Sklep z częściami samochodowymi CzesciASO.pl - części samochodowe - cena 75zł + koszty wysyłki



        Sklep z częściami samochodowymi CzesciASO.pl - części samochodowe

        Komentarz


        • Zamieszczone przez elfhelm_1 Zobacz wpis
          Jeśli chodzi o ramkę pod radio z Androidem to ja kupowałem w sklepie internetowym.
          CzesciASO.pl - oryginały dla twojego auta VW AUDI SEAT SKODA - cena 75zł + koszty wysyłki
          przed FL a szukają po FL
          Dawid
          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

          Komentarz


          • Na ali jest w okolicy 100 zł

            230.3zł |Srebrny siatkowy wzór tuning samochodu rama DVD, zestaw na deskę rozdzielczą, konsola DVD, obudowa do Audio dla Skoda Octavia Auto/Manual A/C|dash car|car dashframe frame - AliExpress
            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

            Komentarz


            • Hej, szperając po Ali natrafilem na coś takiego : Page Not Found - Aliexpress.com

              Co myślicie o takim detalu

              Komentarz


              • dla mnie dramat

                Komentarz


                • Porażka
                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                  Komentarz


                  • To w meblowym lepsze można dostać

                    Komentarz


                    • ma pytanie bo zamawiając u majfrendów dostałem takie zpytanie:
                      "
                      how much declared value we need write on the invoice for you to clear customs ? " i co ja mm opdisać ... przecież wiem za ile kupowałem.... ktoś miał jakie doświadczenie?

                      Komentarz


                      • Bodajże od 300zl jest cło więc dodatkowy wydatek prócz kosztu zakupu. Ustaw cenę na sensowna i wyślij
                        Mój szatan

                        Paweł

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Damian6310 Zobacz wpis
                          ma pytanie bo zamawiając u majfrendów dostałem takie zpytanie:
                          "
                          how much declared value we need write on the invoice for you to clear customs ? " i co ja mm opdisać ... przecież wiem za ile kupowałem.... ktoś miał jakie doświadczenie?
                          Cło powyżej 150 EUR
                          Vat 23% powyżej 22 EUR
                          Najlepiej, żeby pisali GIFT
                          Oczywiście to tylko teoria. Wybierając dostawę kurierem bezpośrednio z Chin bardziej wartościowego przedmiotu (głównie chodzi o elektronikę) Vat niemal 100%.
                          Dlatego radio najlepiej brać z wysyłką z Europy

                          Komentarz


                          • Kupiłem rzecz za 6,5 USD 23 dni temu i dzisiaj dotarła. Na kopercie jest tylko wartość i nazwa, nie ma "GIFT" ani niczego innego.

                            U polskiego sprzedawcy kosztuje niemal dokładnie trzy razy tyle.

                            Komentarz


                            • Ja z ciekawości kupiłem czujnik parkowania 7H0 919 275 C za całe 18.35 PLN. Ogromnie ciekawy jestem jak długo podziała

                              Komentarz


                              • MINIAK ja też zamawiałem i przyszły w oryginalnych kartonikach i niczym nie różnią się od tych zdjętych z auta.

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez GS_Mati Zobacz wpis
                                  oryginalnych kartonikach
                                  haha ori za
                                  Zamieszczone przez MINIAK Zobacz wpis
                                  18.35 PLN
                                  Dawid
                                  czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                  Komentarz


                                  • Kartonik był bez żadnych napisów Natomiast faktycznie na pierwszy rzut oka wyglądają identyko, kolor tylko inny. Ciekawe czy go pomalować będzie można

                                    Komentarz


                                    • Ja dałem 90zł za 3 sztuki. Na czujnikach wszystko tak samo wybite jak na ori więc po co przepłacać
                                      IMG_0391.JPGIMG_0390.JPG

                                      Komentarz


                                      • No to faktycznie strzał dobry

                                        Ja kupiłem na tej aukcji Page Not Found - Aliexpress.com

                                        Ale z boku nie jest nic nabite. Numer jest tylko na górze.

                                        Komentarz


                                        • ISUDAR zamontowany ... wszystko przebiegło OK przy testach radio bardzo słabo grało i okazało się że musiałem podłączyć jeszcze jakiś kabelek (niebieski) bo antena u mnie ma dwa kable i radio zaczęło pięknie grać tylko jest małe ALE ... czemu nikt nie powiedział, że jest zajeb....cie mało miejsca i ułożenie tych wszystkich kabli jest karkołomne !!!

                                          Komentarz


                                          • Damian6310 nikt o kablach nie mówił bo to taki mały szczegół A tak na serio, to ja swoją wiązkę odrazu zmodyfikowałem przedłużając kable. Po tym zabiegu wyciąganie i wkładanie radia już nie sprawiało problemów

                                            Komentarz


                                            • Mam pytanie jaki mikrofon polecacie bo jakość prowadzonych rozmów przez wbudowany jest fatalna. Proszę jeszcze i informacje jakie obd2 dokupić do tego radyjka (bo producent na stornie nie ma))

                                              Komentarz


                                              • Obd2 ja do swojego kupiłem vgate. Działało wszystko bezproblemowo.

                                                Komentarz


                                                • takie coś ? :
                                                  Page Not Found - Aliexpress.com

                                                  Komentarz


                                                  • Takie Page Not Found - Aliexpress.com

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X