Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakupy w Chinach - AliExpress

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Koledzy u mnie w Skodzie wpadło radyjko z Ali: Octavia Club Polska

Wszystko pięknie działa, ale póki co dopiero przejechaliśmy razem dopiero 40km
    Moja Skodzina

Skoda Octavia II -
    Opel Astra III -

Komentarz

• Update po prawie miesiącu użytkowania.
      Radio spisuje się bardzo dobrze - wszystko działa płynnie, nic się nie zawiesza. Nie rozładowuje akumulatora po wyjęciu kluczyka.Jakość dźwięku taka sama jak przy fabrycznym radiu - zresztą przy 2 głośnikach, to ciężko mi jest ocenić
      Trzeba się troch przyzwyczaić, bo po uruchomieniu radia domyślnie odpala się ostatnio używana wbudowana aplikacja i nie ma możliwości zmiany na inną(moje radio nie ma roota). Jakiegoś innego launchera czy mapy/yanosika trzeba odpalić już ręcznie, ale ja pod przyciskiem home mam launchera, z którego potem odpalam co mi potrzeba. Po przekręceniu kluczyka szybko się odpala. Minusem jest to, że aby radio działało musi być kluczyk w stacyjce.
      Czasami w trasie zdarzy się, że zgubi sygnał gsm, ale tu muszę antenę przenieść, bo mam w miejscu gdzie było stare radio - myślę żeby przenieść tuż pod szybę lub w podsufitkę. Do GPSu nie ma zastrzeżeń.
      Ostatnio podłączyłem kamerkę cofania i też działa dobrze - do momentu kiedy nie odpalę silnika - tu muszę po przekaźniku podłączyć 12v z innego źródła niż światło cofania.
      Generalnie jestem zadowolony i kupiłbym jeszcze raz.
      Moja Skodzina

Skoda Octavia II -
      Opel Astra III -

Komentarz

• Zamieszczone przez krzygaj Zobacz wpis
        tu muszę po przekaźniku podłączyć 12v z innego źródła niż światło cofania.
        daj zasilanie z wycieraczki
        190 km / 436 Nm

Komentarz

• oolsztyniak dzięki spróbuję - a czy w skrzynce od czujników parkowania(tył) też będzie dobrze? Mam zasilanie podłączone pod lewą lampę i tam zaraz jest skrzynka od pdc
          Moja Skodzina

Skoda Octavia II -
          Opel Astra III -

Komentarz

• Nie wiem czy nie będzie zakłócać jak w przypadku światła wstecznego.
            Ja brałem prąd z wycieraczki i nie ma problemu, żadnych zakłóceń.
            Tym bardziej, że w moim przypadku i tak rozbierałem klapę dając kamerę w klamkę.
            190 km / 436 Nm

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X