Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakupy w Chinach - AliExpress

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mógł by ktoś polecić jakiś kabel z vcds z alliexpres, który jest pewny i działa lub sam posiada z góry dzięki

    Komentarz


    • 17,1 pierwszy lepszy od utop obd
      Mój szatan

      Paweł

      Komentarz


      • Ciekawa alternatywa dla niższych modeli radia, dźwięk i dotyk sporo lepszy niż w bolero a dodatkowo dostajemy możliwość podłączenia kamery cofania i bluetooth z synchronizacją kontaktów i sms, wyświetla temperaturę i godzinę tą samą jak na zegarach i jeśli jest podłączony tel (BT) pokazuje zasięg i naładowanie baterii. Jedyna wada na teraz to Mirrorlink nie działa w czasie jazdy tzn po przekroczeniu 5km/h


        Page Not Found - Aliexpress.com

        Komentarz


        • Wracając do "ryżowego" VCDS'a - ktoś spotkał się już z tym: Page Not Found - Aliexpress.com ?
          Wydaje się to jakimś "ostanim" wypustem tylko czy faktycznie działa?

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Bartosz Donajski Zobacz wpis
            Ciekawa alternatywa dla niższych modeli radia
            a jak łapie fale radiowe?
            Dawid
            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

            Komentarz


            • Chodzi o wersję czy sam kabel?
              Mój szatan

              Paweł

              Komentarz


              • I jedno, i drugie - zarówno o wersję 17.8 jak i sam kabel. Wizualnie wygląda identycznie jak nowy kable z Ross-Tech. Do tego nie ma tam nic nowszego niż 17.8 co mnie zaskoczyło, że skośnoocy już go rozpracowali

                Komentarz


                • Co do kabla to mam taki w wersji 17.1 i co cieszy pisze VCDS
                  Mój szatan

                  Paweł

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                    a jak łapie fale radiowe?
                    Mieszkam w dużym mieście i nie mam z tym problemów, nie wiem jak się będzie zachowywać poza bo nie miałem okazji jeszcze

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Bartosz Donajski Zobacz wpis
                      nie wiem jak się będzie zachowywać poza
                      aż jestem ciekaw,ale pewnie skośnoocy wszędzie taki wzmacniacze wkładają
                      Dawid
                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                        aż jestem ciekaw,ale pewnie skośnoocy wszędzie taki wzmacniacze wkładają
                        dam znać jak się wybiorę na jakieś odludzie jak to się sprawuje ale to nie prędko raczej, tym czasem wydaje mi się że problem mirrorlinka w czasie jazdy a właściwie jego braku się rozwiązał, muszę poszukać jeszcze trochę info na ten temat ale póki co google maps śmiga aż miło

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Bartosz Donajski Zobacz wpis
                          tym czasem wydaje mi się że problem mirrorlinka w czasie jazdy a właściwie jego braku się rozwiązał
                          ustawienia....?
                          A jak to się połączyć z tym bo u mnie się nie da na xperi Z3-jakieś wskazówki?
                          Dawid
                          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                          Komentarz


                          • To już ostatnie pytanie - wytypowałem dwa kable:
                            Page Not Found - Aliexpress.com
                            Page Not Found - Aliexpress.com

                            Waszym zdaniem - obojętne, który wybiorę czy jest coś pewniejszego? Na "oko" ciekawszy wydaje się ten pierwszy, wygląda do złudzenia jak oryginał.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez radekrp90 Zobacz wpis
                              Waszym zdaniem - obojętne, który wybiorę
                              Tak

                              Chcesz mieć napis VCDS bierz pierwszy, chcesz tańszy to drugi
                              Osobiście tez mam ten pierwszy
                              Mój szatan

                              Paweł

                              Komentarz


                              • Najlepszy to PL
                                Ostatnio edytowany przez roberta; 1013.
                                pozdrawiam
                                roberta

                                Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                                http://chomikuj.pl/Roberta9

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Ciekavy Zobacz wpis

                                  Tak

                                  Chcesz mieć napis VCDS bierz pierwszy, chcesz tańszy to drugi
                                  Osobiście tez mam ten pierwszy
                                  Długo go już masz? Wszystkie opcje działają (długie kodowania, adaptacje, itp.)?

                                  Zamieszczone przez roberta Zobacz wpis
                                  Najlepszy to PL
                                  Język nie jest aż tak istotny Ma być stabilny w działaniu.
                                  Ostatnio edytowany przez radekrp90; 35891.

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez radekrp90 Zobacz wpis
                                    Długo go już masz? Wszystkie opcje działają (długie kodowania, adaptacje, itp.)?
                                    Z 2 mce. Kodowanie działają bez problemu, nie ma problemów z połączeniem, i mam włączony net co nieraz się przydaje
                                    Mój szatan

                                    Paweł

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez roberta Zobacz wpis
                                      Najlepszy to PL
                                      Masz pewność że wszystkie kodowania są w PL?
                                      Bo z tego co wiem to jakieś 60% jest ENG
                                      Chyba że dali poprawioną wersje
                                      Mój szatan

                                      Paweł

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Ciekavy Zobacz wpis
                                        Z 2 mce. Kodowanie działają bez problemu, nie ma problemów z połączeniem, i mam włączony net co nieraz się przydaje
                                        Dziś dotarł do mnie ten kabelek (zamówiony 8 października więc całkiem szybko jak na przelot przez pół świata). Wygląd - rewelacja Działa super (tfuu...ftuu...) zastanawiam się tylko czy faktycznie trzeba go jakoś blokować przed internetem? Wyłączyłem aktualizacje w programie, testowałem bez WiFi ale pytanie czy i jak długo wytrzyma z siecią

                                        Coś jeszcze można zablokować, dodać do zapory VCDS, czy może coś jeszcze?

                                        Komentarz


                                        • Wedlug opisu wystaraczy wykluczyć w antywirusie internet nie szkodzi
                                          Skoda Octavia II FL
                                          Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                          https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez radekrp90 Zobacz wpis
                                            testowałem bez WiFi ale pytanie czy i jak długo wytrzyma z siecią
                                            U mnie nadal chodzi a net ciągle włączony
                                            Mój szatan

                                            Paweł

                                            Komentarz


                                            • panowie kto ma wersje vcds-a PL-jak to działa,jakies uwagi info?
                                              Dawid
                                              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                                                panowie kto ma wersje vcds-a PL-jak to działa,jakies uwagi info?
                                                W ciągu miesiąca mi przyjdzie mi VCDS 17.1..3 PL więc napisze co i jak. (niedawno zmówiłem na alliexpress). Obecnie mam VCDS-a 12.12.3 chińskiego anglika i działa średnio. Nie ma labelki dla 19 i kodowania nie chcą wchodzić (wchodzą losowo albo wogóle) mimo komunikatów o zatwierdzeniu kododwania.
                                                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                                                  panowie kto ma wersje vcds-a PL-jak to działa,jakies uwagi info?
                                                  Jak mam na NEC. Podstawowe moduły są PL niektóre elementy EN, ale ja wrzucam do katalogu USER swoje polskie labelki i wszystko prawie mam PL.
                                                  U mnie działa wszystko prawidłowo narazie nie zauważyłem żadnych problemów.
                                                  Ostatnio edytowany przez roberta; 1013.
                                                  pozdrawiam
                                                  roberta

                                                  Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                                                  http://chomikuj.pl/Roberta9

                                                  Komentarz


                                                  • Panowie, można na PW prosić do instalki vcds'a PL ?
                                                    Z góry WIELKIE dzięki

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X