Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakupy w Chinach - AliExpress

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez andrzej111 Zobacz wpis
    nakładki na pedały + pedał gazu po negocjacjach kupiłem za 200zł
    podstopnica za 65zł bez rabatu:P
    mają ludzie pieniądze ;D

    Komentarz


    • Witam mam pytanie do was na03w6vw0702-12 mam taki model radia w aucie i prosze was o pomoc co mam zrobic zeby działał mi internet w tym radiu prosze o pomoc

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Stravi Zobacz wpis
        GLS miałem paczki z Hiszpanii i Portugalii jak brałem coś na ali z magazynów w tych krajach.
        otóż to
        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

        Komentarz


        • A w jakiej formie najlepiej płacić? Dolcach czy w Euro?
          Przeglądam sobie oferty na konta bankowe w tych walutach i chyba najciekawiej wypada konto sudeckie w Nest Banku.

          Ktoś ma, miał lub planuje u nich konto założyć i jest coś w stanie o nich powiedzieć?
          Ostatnio edytowany przez spj; 5971.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez igror Zobacz wpis
            A w jakiej formie najlepiej płacić? Dolcach czy w Euro?
            Przeglądam sobie oferty na konta bankowe w tych walutach i chyba najciekawiej wypada konto studenckie w Nest Banku.

            Ktoś ma, miał lub planuje u nich konto założyć i jest coś w stanie o nich powiedzieć?
            przelewy24 lub payU czyli w złotówkach
            Ostatnio edytowany przez spj; 5971.
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

            Komentarz


            • Ja zawsze płacę przez PayU.
              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
              ​​​
              Grzegorz

              Moja Ambitna Czarnula

              Komentarz


              • Najtaniej jest w usd, a wymiana pln/usd z kartą Revolut
                Seria 188KM/270Nm na 95RON

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Sebastian_M26 Zobacz wpis
                  Najtaniej jest w usd, a wymiana pln/usd z kartą Revolut
                  tak, choć w przypadku rozsądnych marży Przelewy24/PayU nie ma się co nawet znęcać przy drobnicy za kilkanaście USD, bo różnica kursowa wychodzi minimalnie, a aliexpress całkiem dba o kupujących - kasa nie trafi do sprzedawcy do momentu potwierdzenia odbioru i nie wszczęcia sporu

                  Co innego przy zakupach w sklepach chińskich (gearbest, banggood) - tu Revolut + PayPal to must have. Revolut, żeby nasz bank na konwersji USD-PLN nas nie powiózł, a PayPal dla elementarnej gwarancji na 6mc w przypadku jakiejkolwiek awarii , bo liczenie na dobrą wolę sklepu to.... - może czasem wspaniałomyślnie dadzą kupon na 1/20 wartości zepsutej rzeczy. No i warto pamiętać, żeby płacąc paypalem wybrać, że to bank nas przewalutuje, a nie paypal. Dlaczego? Bo revolut to bank z UK i ich natywną walutą jest GBP, a płacimy w USD, więc marża paypala może też przyprawić o ból głowy. W takiej konfiguracji żadna karta walutowa nie jest potrzebna, nawet na wyjazdy zagraniczne - wtedy warto mieć fizyczną kartę Revoluta (albo 20PLN albo co rusz promocja, że jest gratis)

                  Komentarz


                  • Ostatnio otwieram skrzynke, patrzec cos z Chin. Mysle przeciez ja nic nie zamawialem... otwieram i przypomnialem sobie jak w listopadzie zamawialem jakies glupoty i doszlo... a ja juz zapomnialem ze to zamowilem

                    Ja wszystkie zakupy zagraniczne realizuje przez Revoluta i po sprawie
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
                      Ja wszystkie zakupy zagraniczne realizuje przez Revoluta i po sprawie
                      Ja też

                      Komentarz


                      • Panowie macie sprawdzony sklep na ali gdzie kupie vcdsa bo majac jeszcze golfa plusa przyda mi sie i nie bede musial nikogo prosic

                        Komentarz


                        • Tak. Napisz do mnie PW . Wyślę Ci link .
                          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                          Komentarz


                          • Co do sklepu z aliexpress to bez znaczenia który, wszystkie są takie same, zobacz że nawet cena jest identyczna, one się pojawiają i znikają
                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                            Komentarz


                            • Kupowałem u tego sprzedawcy:
                              Link
                              Dawid

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez aryziomex Zobacz wpis
                                one się pojawiają i znikają
                                dokładnie. aukcja jest kilka dni i wchodzi następna a tamtej nie ma.
                                problem później jest ze "zwrotem" bo na 10 zamówionych vcdsów dwa nie działały.
                                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                Komentarz


                                • Z UtopOBD jeszcze mi się nie trafił niedziałający.
                                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                  Komentarz


                                  • Kupilowal ktoś u majfrendow radio 2 din?

                                    Komentarz


                                    • Wiele osób kupowało i kupuje tam radia.
                                      Jest zadowolenie ale tańszych konstrukcji raczej nikt nie poleca. Awaryjność , ślamazarność działania , to trzeba zaakceptować albo wybierać droższe modele.

                                      Komentarz


                                      • Bardziej mi chodziło o polecanych sprzedawców lub czym się kierować. Znalazłem pod Golfa które by mnie interesowało w granicach 500 zł na andku 8.1

                                        Komentarz


                                        • Bardziej chodziło mi na co zwracac uwagę itd.
                                          tym bardziej nie wiem co znaczy dla Ciebie drozsze modele, ja znalazlem taką co by mnie interesowala w granicach 500zl

                                          Komentarz


                                          • Kupowałem radio firmy Joying. Polecałbym sprzedawców którzy mają magazyny w Europie - raz bo omija ciebie cło, a dwa to sprzedawca ma sporą sprzedaż na nasz rynek i to sugeruje już lepszą jakość.
                                            Ja ze swojego radia byłem bardzo zadowolony.
                                            Dawid

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Stravi Zobacz wpis
                                              Kupowałem radio firmy Joying. Polecałbym sprzedawców którzy mają magazyny w Europie - raz bo omija ciebie cło, a dwa to sprzedawca ma sporą sprzedaż na nasz rynek i to sugeruje już lepszą jakość.
                                              Ja ze swojego radia byłem bardzo zadowolony.
                                              Ja znalazlem nawet filmik pokazujacy to radio na yt itd tylko nie znam rosyjkiego ale wygląda całkiem spoko i płynnie działa, android 8.1 2GB +32Rom więc takie minimum

                                              Komentarz


                                              • Wprawdzie filmik opisuje mechanikę takiego radia ale testujący dużo mówi o elektronice w takim radiu.
                                                 

                                                Komentarz


                                                • Panowie,
                                                  Kamera cofania z dynamicznymi liniami, macie jakieś opinie /doświadczenie?
                                                  Koszt nie duży a jaki komfort...
                                                  Ta będize ok?

                                                  75.4zł 1% OFF|Inteligentna dynamiczna trajektoria samochodu ruchoma linia parkowania widok z tyłu kamera cofania kamera do androida Monitor DVD|Kamery pojazdowe| - AliExpress
                                                  Załączone pliki

                                                  Komentarz


                                                  • wg mnie kamera nie ma nic do tego, jak mam radio które jest podlaczone pod szynę can i będzie wykrywalo czujnik skretu to samo radio bedzie "kręciło" liniami. A i jeszcze jedno popatrz jak masz rozwiązane lampki tablicy i kup pod lampkę bo bedziesz musial wiercic klapę pod mocowanie kamery

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X