Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie tani abonament z rozmowami bez limitu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Matfiejkos Zobacz wpis
    Vikings Mobile, wybrałem No Limit 29
    można tam przenieść kartę (nie abonament) zarejestrowany w Pomarańczy? Mają roaming? Telefony jakieś dają?
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • Zamieszczone przez no_fear Zobacz wpis
      T-Mobile na kartę
      dla mnie R E W E L A C J A !
      można tam przenieść kartę (nie abonament) zarejestrowany w Pomarańczy? Mają roaming? Telefony jakieś dają?
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • ruwado Można przenieść numer z każdej sieci. Roaming też jakiś tam mają:

        "Przeniesienie numeru jest proste Wystarczy zamówić kartę z opcją przeniesienia numeru i wypełniając formularz na naszej stronie, zwrócić uwagę na to, by wprowadzone w nim dane były zgodne z danymi, jakie przypisane są do tego numeru w systemie Twojego obecnego operatora.

        W przypadku numeru na kartę warto upewnić się, czy numer jest już zarejestrowany u aktualnego operatora. Jeśli nie, w międzyczasie powinieneś uzupełnić stosowne dane."

        Cytaty ze strony Mobile Vikings.

        "Jeżeli chcesz korzystać z Vikingowej karty będąc za granicą, powinieneś nawiązać połączenie z lokalnym operatorem, mającym umowę o współpracy z naszym dostawcą sieci. Zestawienie partnerów roamingowych znajdziesz na stronie naszego dostawcy.

        Jeżeli telefon nie wybierze sieci automatycznie, spróbuj połączyć się z wybranym operatorem manualnie."

        Mobile Vikings - oferty na kartę bez umowy i pakiety internetu mobilnego

        tam schodzisz na sam dół i patrzysz "Stawki Międzynarodowe I Roamingowe"

        PS. Jakbyś chciał się przenosić to daj znać - dam link polecający za który obaj dostaniemy bonusy .
        Póki co sieć bardzo mi się podoba, polecam. O niewielu firmach/organizacjach piszę, nawet jak są dobre, bo po prostu nie lubię robić reklamy, ale tutaj naprawdę przez te 5 dni jest świetnie (zasięg, internet, jakość rozmów)
        Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
        Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

        Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
        Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

        Komentarz


        • Ma ktos oferte Nju 39 + 9zl za drugi numer ??

          Bo przenioslbym tak 4 numery w zestawie 2+2, bo TM nie ma obecnie nic ciekawego, a zasieg Plusa niestety pozostawia duzo do zyczenia. W TM mam powiedzmy 3-4 kreski, a w Plusie na tym samym telefonie 0-2 - i mam tego powoli dosc, bo w garazu nie moge porozmawiac, z czym w TM kilka lat temu nie bylo zadnego problemu. Musze jeszcze sprawdzic ten zasieg Nju, ale na nadajnikach Networks nie powinno byc problemow.

          Koszt telefonu pomijam (pelno ofert na Allegro, mozna ustrzelic w ratach 0%, wiec tu zaden operator nie podskoczy), pakiety roamingowe widze juz tez sie pojawily w Nju.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • A wie ktoś (kto np. przenosił) jak ma się zasięg Orange do T-Mobile i Play?
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • A co myślicie o Lyca mobile?
              Kontakt z biurem zerowy jak do tej pory nie udało mi się z nimi pogadać
              lyc.jpg

              Komentarz


              • PS.

                ruwado zmień sobie rozmiar zdjęć w podpisie na najmniejszy, bo wyświetlają Ci się na pół strony, poniżej instrukcja

                ruwa.jpg

                Komentarz


                • Zamieszczone przez leonn Zobacz wpis
                  PS.

                  ruwado zmień sobie rozmiar zdjęć w podpisie na najmniejszy, bo wyświetlają Ci się na pół strony, poniżej instrukcja

                  ruwa.jpg
                  ja nie widzę na pół strony - pisałem już do administracji - jest tak, że albo widać, albo nie i nie jest tajemnicze sigpic
                  PS. niektórzy mają większe i widać, a moje są mniejsze i albo widać, albo nie ???j
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • taka ciekawostka, której nie potrafię nijak wytłumaczyć

                    wcześniej Virgin, obecnie T-Mobile
                    telefon ten sam, użytkowanie identyczne - m.in. pon-pt po 8h dzienie radio online...

                    W Virgin net "znikał" jak głupi... a w T-Mobile tak ze 3 razy wolniej
                    nie mam chęci analizować bilingów i robić z tego doktorat ale jestem w pozytywnym szoku ...
                    www.SPAmobile.pl

                    Komentarz


                    • Ktos aktywowal ten pakiet w TM ?? I dziala bez problemow ?? Nie ma tam tylko MMSow. Ile one kosztuja extra ?? Bo to jak zwykle zakamuflowana informacja. Z tego co doczytalem istnieje limit predkosci internetu 15/15. Niby duzo, niby to jednak malo

                      Bo jednak zasieg Plusa mnie skutecznie zmusza do zmiany. Jak pisze tego posta to w tym samym telefonie na karcie Plusa mam 1 kreske zasiegu, a na TM 4. Odleglosc do nadajnika taka sama.

                      Przy kupnie kart na allegro, wychodzi zawsze o te kilka zlotych taniej, a wyglada zeby zapisac sobie w telefonie zakup doladowania raz na pol roku i po sprawie. Cztery karty sim za ~93zl miesiecznie, to chyba nie tak zle przy w miare normalnym zasiegu TM/Orange/Networks ??
                      Ostatnio edytowany przez Maicroft; 5.
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X