Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zakup laptopa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zakup laptopa

    Miałem przyjemność jechać tym autem mysle jednak że to ma silnik z audi tt lub s3. Wnętrze zadbane nie widać 400 tys przebiegu. Niestety krętactwo właścicieli skutecznie odpędziło mnie od zakupu.

  • #2
    zakup laptopa

    W planie mam zamiar zakupić laptopa i proszę doradzenie mi na co głównie zwrócić uwagę, jakie parametry powinien mieć, i gdzie najlepiej dobrze i tanio kupić.
    Moje wymagania to;
    - komputer głównie do internetu, obróbki zdięć, filmów, sporadycznie gierki
    - ekran co najmniej 15'
    - windows 8, 8,1
    - cena 1500-2000 zł no wiadomo im mniej tym lepiej :wink:

    Komentarz


    • #3
      mariuszpolice mały OT odnośnie systemu operacyjnego - jeśli już to proponuję szukać z Win 7.

      Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
      Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
      Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

      Komentarz


      • #4
        win7??? gdzie Ty coś takiego chcesz jeszcze znaleźć?
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
        Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.
        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

        Komentarz


        • #5
          można można. NA alledrogo.pl pełno jest sprzętów w tej cenie i z w7.
          Jeżeli nie chcesz mieć problemów z serwisem na gwarancji to kup Dell'a albo Lenovo
          Jerry

          Mój szkodnik

          Komentarz


          • #6
            wróg przykładowy produkt LINK

            Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
            Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
            Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

            Komentarz


            • #7
              hmmm odgrzeje kotleta
              Ktoś ma i może coś na jego temat coś powiedzieć?(1sza lepsza oferta)
              Link
              Dawid
              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

              Komentarz


              • #8
                SPRZĘT - KLASA B

                Do sprzętu klasy B zaliczamy produkty używane, w pełni sprawne, noszące ślady eksploatacji, które nie mają wpływu na poprawne działanie produktu. Możliwe są głównie defekty widoczne na zewnętrznej części urządzenia, takie jak różnego rodzaju uszczerbienia i pęknięcia, które nie przeszkadzają w korzystaniu z komputera, laptopa, czy telefonu. W klasie B możliwe są także rozjaśnienia na matrycy produktu, tak zwane duszki (z ang. white spot'y), a także drobne ryski i paproszki na ekranie.

                Warto pamiętać, że sprzęt klasy B, to sprzęt testowany pod kątem technicznym, w pełni sprawny i funkcjonalny. Jak inne produkty w AT-Outlet.pl objęty jest gwarancją dystrybutora i podlega pełnemu prawu do zwrotu i wymiany.
                Mój czarnuch
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                Komentarz


                • #9
                  Andrzej to akurat był przykładowa oferta pytam o całość jako sprzęt
                  Dawid
                  czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                  Komentarz


                  • #10
                    Mam używam i jestem bardzo zadowolony.
                    Nie jestem ani informatykiem ani technikiem, do użytku codziennego nadaje się w pełni.
                    Nawet i gry jakieś tam na nim idą.
                    Jedyne co wymieniłem dysk na SSD bo fabrycznie był SATA co poprawiło prędkość jego działania.
                    No i głośniki ma dość słabe

                    Jedyny i jak dla mnie największy minus tego laptopa to brak złącza hdmi a zamiast tego jest mini display port.
                    Niby są przejściówki na hdmi ale po dwóch czy trzech użyciach takiej przejściówki odpadł ze środka kawałek plastiku i teraz żadna przejściówka nie działa (taki oddzielający piny czy jak to tam nazwać).
                    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                    Komentarz


                    • #11
                      oolsztyniak akurat ja takie będę brał co będą mieć HDMI i SSD
                      Dawid
                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                      Komentarz


                      • #12
                        Do spełnienia wymagań z pierwszego posta to naprawdę każdy się nada. A gdyby miał być przenoszony (codziennie, jak mój), to najważniejsza jest obudowa (8 lat takiego tragam ze sobą do pracy, w różne miejsca). Sobie kupuję takie w metalowej, matowej. Druga naprawdę ważna dla mnie rzez to matowy ekran. A jak nie musi być szybkiego startu żadnego softu, to i ssd niekonieczny. Osobie niegrającej w gry 3D bardzo łatwo o zadowolenie z taniego laptopa.

                        A laptop tak się nadaje do grania, jak skoda do kreowania prestiżu właściciela.

                        ;-)
                        Ostatnio edytowany przez ; 44763.

                        Komentarz


                        • #13
                          ja osobiście przestrzegam przed asusami - większość spoza serii zenbook to absolutne jednorazówki, gdzie wszytko (włącznie z ramem) jest wlutowane w płytę główną, zatem wymiana gniazda zasilania (b. częsta przypadłość w asusach) to nie 20PLN + godizna roboty, tylko kilka stówek, bo gniazdo nie jest na taśmie, a wlutowane w płytę. Niespodzianki w postaci dysku twardego dostępnego dopiero po rozebraniu całego komputera na elementy pierwsze (dysk np. znajduje się w standardowym miejscu, w rogu komputera od spodu, ale producent 'zapomniał' o klapce). Także przed zakupem dokładnie sprawdźcie, czy producent przewiduje jakiekolwiek możliwości upgrade - np. wspomniane wlutowane 8GB ramu i brak wolnego gniazda na dodatkowy...Ta rada oczywiście tyczy się wszelkich laptopów, także seria HP Pavilion również jest do bardzo warunkowego polecenia.
                          SSD powinien być - po zainstalowaniu standardowego zestawu programów na dysku talerzowym windows "wstaje" nawet i 2-3 minuty, na SSD ~15-25s

                          za 2k da się dorwać poleasingowego Della Latitude 6540 z SSD, 8GB RAM, 256SSD i matowym ekranem FullHD - taki w stanie "A" będzie dużo, dużo lepszy niż jakikolwiek marketowy laptop w cenie do 3k (magnezowa pokrywa, sztywna obudowa, każda część wymienna). Z polecanych sprzedawców poleasingów - amso, memtech

                          Komentarz


                          • #14
                            Na razie mam asusa i jakoś śmiga. Parametry ma wystarczające, ale ja nie gram w jakieś bardzo wymagające gry. Młody sobie kupił 2 lata temu i był dla niego super. Teraz ja go przejąłem w spadku, a on ma kompa - składany pod konkretne parametry gamingowe.

                            Do asusa dokładałem ram - bez problemu.

                            Mam w nim jakieś systemy chłodzenia, dźwięku itp - ale dla mnie to black magic.

                            Zawsze twierdziłem, że komp, to komp. Ale teraz widzę, że lapek, to lapek. Stawiam gdzie chcę i robię co chcę. Oczywiście nigdy nie kupię ani lapka typowo do gier, ani kompa. To chore koszty.
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X