Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybór agd

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Polecam tez bocha. Zmywala chodzi az milo. Rwszte mam roznych marek ale tez jaks dzialaja. Indesita pralka w sumie niedorga i dzial dosc dobrze ale strasznie oszukuje na wyswietlaczu czas do konca. Na poczatku pokazuje dajmy na to 1:25 a suma sumaum wuchodiz cos kolo 2 godzin. Nawet jak jest nawywietlaczu pod koniec 15 minut to idziesz po 20 min a tu jeszcze 8 jest itd.
    G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

    Komentarz


    • #27
      Mam pralkę Indesita i niedługo będę wymieniał.
      Mechanicznie jest sprawna, nigdy nie było z nią problemu.
      Ale tak koroduje, że niebawem będzie miała dziury na wylot.
      Co ciekawe, koroduje tylko klapa (pralka jest ładowana od góry). Na budzie ani śladu rdzy.


      Jeśli chodzi o sprzęt Whirlpoola, to szwagier ma i bardzo poleca.
      Co roku ma nową lodówkę. Już dwa razy wymieniali w ramach gwarancji, bo tak się zepsuła, że nie można było jej naprawić.
      Ostatnia - trzecia lodówka - to zupełnie inny model, bo poprzedni model wyszedł z oferty.
      Tylko zmywarka zepsuła się pechowo, tuż po gwarancji...
      ...A mówiłem, kup Boscha.

      Komentarz


      • #28
        Whirpool był dobry, kiedyś

        Jeśli chodzi o pralki najgorsze są łożyska w bębnach, które zalane są w plastiku i połączone z bębnem czyli do wymiany cały bęben, ale chyba tak mają teraz wszystkie pralki?

        Szczerze mówią to ciężko kupić coś co spełni oczekiwania w 100% :-(
        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez oolsztyniak
          Popatrz jeszcze na Aristona Hot Point.

          Rodzice mają pralkę Aristona chyba z 15 lat i raz zepsuł się jakiś sterownik za 8 zł :-)
          A lekko nie ma :-)

          Piekarnik, płytę i zmywarkę też mają aristona.
          Generalnie chwalą.
          Tez mam taki zestaw i chodzi juz z 6 lat bez awaryjnie
          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

          Komentarz


          • #30
            Panowie teraźniejsze AGD projektuje się na średnio 5 Lat.

            teraz sam stałem przed wyborem Lodówki bo 17 letni Elektrolux powiedział papa.

            Osobiście wybrałem lodówkę Low frostową , bo no frost nie przemawia do mnie za dużo tam elektroniki nadmuchów no i np: w Samsungu mamy góre tez nofrost co wysusza jedzenie i wcale dobrze nie robi na jedzenie juz nie mówiąc że lodówki no frost zużywają więcej energi.
            Jesli miał bym wybrać np: no frosta wybrał bym AEG/Elektrolux bo mamy zamrażalnik no frost a góra jest zwykła samorozradzająca.
            No i najciekawse to że sprzęt Elektroluxa macie robiony na Wegrzech (lodówki) lub we Włoszech Francji (pralki) i jakościowo trzyma poziom.

            Z lodówek porządny był jeszcze Liebherr ale od kiedy szczególnie te niższe modele robione są w Bługari jakość spadła. Tak samo Bosch tłuczony w Turcji i jakościowo to już nie to co kiedyś.
            [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

            Komentarz


            • #31
              Tak nawiązując trochę do tematu AGD i zużycia prądu: ile płacicie za prąd?
              Ja przy 60m2, 4 osobach (2+2), ogrzewanie CO, kuchnia na gaz płacę właśnie teraz 170zł za fakturę styczniową. Za grudzień i marzec mniej więcej tyle samo, w lutym 140zł, w kwietniu 130zł. Dużo chyba?
              Adam... Używam:
              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
              Passek: B6 175KM/366Nm

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez Agamek12
                Tak nawiązując trochę do tematu AGD i zużycia prądu: ile płacicie za prąd?
                Ja przy 60m2, 4 osobach (2+2), ogrzewanie CO, kuchnia na gaz płacę właśnie teraz 170zł za fakturę styczniową. Za grudzień i marzec mniej więcej tyle samo, w lutym 140zł, w kwietniu 130zł. Dużo chyba?
                dużo? ja przy 220 m2, czajniku elektrycznym, płycie indukcyjnej, CO i kominku beceluję miesięczni 200-220 PLN
                If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                _______________________________________
                a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                Komentarz


                • #33
                  aro_40, Ale nie masz gazu...

                  Jak do 130 za prad dodam 50zl za gaz, to wyjdzie juz dosc podobnie przy 48m2 :lol:
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez Maicroft
                    aro_40, Ale nie masz gazu...

                    Jak do 130 za prad dodam 50zl za gaz, to wyjdzie juz dosc podobnie przy 48m2 :lol:
                    u mnie też ~50zł za gaz do gotowania.
                    Abstrahując... 200zł/m-c kosztuje mnie gaz i prąd, 500zł czynsz (z ogrzewaniem, funduszem remontowym, ochroną, wodą, itp.). Razem rocznie jakieś 8-9kzł. Moja ciotka słysząc taką kwotę łapie się za głowę i twierdzi, ze ją utrzymanie domu 250m2 kosztuje mniej...
                    Adam... Używam:
                    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                    Passek: B6 175KM/366Nm

                    Komentarz


                    • #35
                      Dom jednorodzinny 160 m2 nie licząc poddasza i piwnicy i 2 garaży. Prąd 220 zł na 2 miesiące. Ogrzewanie CO na węgiel kuchnia gazową i ciepła woda też gazem. 160 zł gaz co 2 miechy.
                      G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez wesol
                        Dom jednorodzinny 160 m2 nie licząc poddasza i piwnicy i 2 garaży. Prąd 220 zł na 2 miesiące. Ogrzewanie CO na węgiel kuchnia gazową i ciepła woda też gazem. 160 zł gaz co 2 miechy.
                        Tylko 110zł na prąd miesięcznie? Czego tam nie masz, że takie masz niskie rachunki?
                        Adam... Używam:
                        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                        Passek: B6 175KM/366Nm

                        Komentarz


                        • #37
                          to dostalem zrypy ze raz bylo 250 zl za dwa miechy. Generlanie umnie z malym dzieciakiem to caly dzien chodzi tv oraz laptop. Nie mam tylko pradozernych gadzetow w postaci bojlerów czy kuchni elektrycznej. Tylko piekarnik jest elektryczny. Czasem tylko w piwnicy tylko sobie cos tam pospawam czy siedze i cos dlubie czy to pryz aucie czy cos innego. Troche elektronarzedzi mam w piwnicy. Czajniki dwa elektryczne i dwa odkurzacze bo nie chce nam sie targac tego z gory na dół. Normal to lodowka, pralka i zmywarka. Generlanie mam jeszcze zamiar zainstalowac zarowki ledowe w domu.

                          Trzeba pamietac ze do gotowania jest gaz ziemny wiec jak ktos gotuje na gazie i placi o 40 zl wiecej to jest to wyrównane.
                          G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

                          Komentarz


                          • #38
                            Dom 190m2 + piwnica 45m2 - też płace 100 - 110 złoty miesięcznie za prąd . Ale pierwsze co zrobiłem to pozbyłem się czajnika elektrycznego bo to smok wawelski i przeszyłem na czajnik gazowy. Bo to gotowanie nie dużej ilości wody na jedną herbatkę w elektrycznym to masakra.
                            [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

                            Komentarz


                            • #39
                              Kuźwa... To ja coś musze mieć zje.ane...
                              W tej chwili około 6h dziennie świeci mi w domu ~400W żarówek, chodzi lodówka Bosch, co drugi dzień pralka i zmywarka, 8h telewizora z dekoderem, ze 2h laptop... Gotowanie na gazie. I 160zł/m-c.
                              Adam... Używam:
                              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                              Passek: B6 175KM/366Nm

                              Komentarz


                              • #40
                                Czajnik to się mało używa. Zagotowanie 1.8 l wody to 5 minut. Mam dwa czajniki. Zależy czy macie piece z wentylatorami i inne takie rzeczy co pracują cały czas.
                                G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez Agamek12
                                  Kuźwa... To ja coś musze mieć zje.ane...
                                  W tej chwili około 6h dziennie świeci mi w domu ~400W żarówek, chodzi lodówka Bosch, co drugi dzień pralka i zmywarka, 8h telewizora z dekoderem, ze 2h laptop... Gotowanie na gazie. I 160zł/m-c.
                                  ja podobnie i płacę ok 200 zł/m-c więc nie wpada w czarną rozpacz :szeroki_usmiech
                                  If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                  _______________________________________
                                  a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Podłącze się w temacie,macie jakieś rozeznanie w wyborze wyciskarki.
                                    Kondziu

                                    OCP

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Poszukuję opinii na temat sprawdzonej zmywarki pod zabudowę szerokość 45cm.
                                      Skoda Felicia GLXi 96r. LPG
                                      Opel Astra H Sport 1.6 2005r.
                                      SkodaFeliciaClubPolska

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Bosch SPV66TX04E
                                        Skoda Octavia II FL
                                        Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                        https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Zamieszczone przez lu5asz Zobacz wpis
                                          Podłącze się w temacie,macie jakieś rozeznanie w wyborze wyciskarki.
                                          Moja żona zgłębiała temat wyciskarki z pół roku. Oczywiście, zakres cenowy jest ogromny, ale zdecydowałem, że dam jej limit do 2 000 zł. Wybrała 4 modele, z których ostatecznie wybrałem ten:

                                          Wyciskarki do owoców i warzyw Kuvings, Hurom, byzoo Rhino i inne - Moc Soków

                                          A dlaczego? Bo jest niska prędkość obrotowa i szeroka dziura do wrzucania. Co do tego ostatniego nie jestem jednak przekonany, bo całego jabłka i tak ślimak nie może "nadgryźć", więc trzeba przecinać. Radzi sobie świetnie z marchwią, burakami, selerem, jabłkami, pietruszką, szpinakiem, jarmużem i selerem naciowym. Ten ostatni nieco przytyka wylot, chociaż obieramy przez wrzuceniem. Jest sporo roboty przy czyszczeniu, a konkretnie to sitka przy pomocy dołączonej szczoteczki. W komplecie była 1 duża butelka na sok i 6 mniejszych.

                                          Bardzo podobne wyciskarki można kopić w wersji chińska podróbka za około 200 zł. :-)

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Ostatnio Samsung ma wszystko naj

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Weź się nie ośmieszaj.

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                ja mam taką:
                                                Avance Collection Wyciskarka do soku HR1896/70 | Philips
                                                działa bez zastrzeżeń

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  A dlaczego jednego z najważniejszych parametrów, czyli ilości obrotów na minutę, nie podano?

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    tu masz o cyfrę/model wyższą, ale chyba to podobnie potrafi się rozkręcić do 300
                                                    Philips HR1897/30 | Wyciskaj świeże soki
                                                    Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X