Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybór agd

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    300 to prawdziwie śmieszny parametr jak na cenę ~1300 zł. To już sokowirówka jest, a nie wyciskarka.

    Zresztą, w temacie wyciskarka takie słowa jak samsung, philips czy inny trzepacz wszystkiego to nie powinny się w ogóle pojawiać. Żona to z pół roku analizowała, więc takich świętokradczych bzdur proszę nie pisać.
    Ostatnio edytowany przez ; 44763.

    Komentarz


    • #52
      w temacie wyciskarek doktoratów nie robiłem, ale ...
      od 3 lat prawie codziennie wyciskam 1-1,5 litra soku z owoców i warzyw.
      Od początku użytkuję Eldom PJ400 i jestem zadowolony.
      Po roku trafiła do serwisu gdzie w ramach gwarancji wymienili przekładnię (w jeden dzień!)
      W tej chwili po ponad 3 latach użytkowania to cholerstwo nie chce się zepsuć
      Jedno jest pewne - następne będzie taka sama, dlatego, że spełnia swoje funkcje użytkowe, czyli wyciska sok a dodatkowo posiada taką zaletę, że jest bardzo tania.
      Może wyciskarki Omega czy Kuvigs wycisną z 5% soku więcej ale jak dla mnie nie są warte swojej ceny
      Człowiek planuje, Bóg decyduje ...
      Jark7
      było 119/296 jest 143/328 by Aligator

      Komentarz


      • #53
        Ta eldom wydaje się o wiele lepsza niż ten philips w cenie o 1000 zł wyższej. :-)

        Komentarz


        • #54
          unicestwiacz masz widzę wiedzę na każdy temat, nawet eldoma i philipsa, których nie włączyłeś nawet i widzę, że chyba bardziej od żony to analizowałeś jednak
          Ja się nie znam na tym, tylko napisałem, że mi działa ten philips i nic złego się nie dzieje z nim, a soki wychodzą dobre.
          jak ktoś chce fachowej wiedzy to i tak musi zgłębić temat sam, także w miejscach gdzie taka wiedza jest. Wiadomo, że najlepiej jest kupować sprzęt stricte zajmujący się jakąś dziedziną zawsze, ale te wyższe modele "oklepanych" producentów dają radę też - tak mi się wydaje patrząc na użytkowanie philipsa.choć zapewne są marki stricte do tych maszyn - lepsze.
          Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

          Komentarz


          • #55
            No jasne. Philips zgarnia (niezasłużonego) tysiaka tylko za to, że niekumaty nabywca zna markę, a na porządne sprzęty nawet nie spojrzałby, bo "nie darzy zaufaniem".

            No bo czym się kierowałeś przy wyborze tej wyciskarki? Chyba tylko przypadkiem.

            Komentarz


            • #56
              Nie bronie philipsa, bo zapewne są lepsze maszyny.
              jednak go użytkuje, więc nie rozumiem jak możesz wiedzieć lepiej ode mnie jak to działa? przez czytanie danych w necie?
              to nie ja kupowałem akurat - to był prezent.
              Jak Twoja żona tak analizowała, to niech Ona się wypowie, chyba, że od Niej też wiesz wszystko lepiej
              Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

              Komentarz


              • #57
                zresztą sam na to pytanie odpowiedziałeś tym zdaniem:
                "Moja żona zgłębiała temat wyciskarki z pół roku. Oczywiście, zakres cenowy jest ogromny, ale zdecydowałem, że dam jej limit do 2 000 zł. Wybrała 4 modele, z których ostatecznie wybrałem ten:"
                w skrócie, nie zazdroszczę jej, bo liczby mnogiej tam nie widzę hehehe. Widzę, że hierarchia jest oczywista....to tak półżartem oczywiście.
                Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

                Komentarz


                • #58
                  Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
                  to nie ja kupowałem akurat - to był prezent.
                  To tak trza było od samego początku.

                  Komentarz


                  • #59
                    Ja zawsze staram się porównywać opinie kupujących i oceny na stronie sprzedawcy im więcej opinii tym lepiej. Takie cos masz na stronie euro rtv, neonetu, mediaexpert warto poczytać.

                    Komentarz


                    • #60
                      A niemal wszystkie te opinie są funta kłaków warte, bo wystawione zaraz po zakupie. Chyba tylko na oponeo opinie są mniej warte czegokolwiek.

                      Popisałeś się głęboką naiwnością sprzedając tu taki "knif".

                      Komentarz


                      • #61
                        ja użytkuję sprzęty różnych firm, głównym kryterium wyboru jest cena/jakość. zakupy przeważnie robię na mediaexpert, jeszcze nigdy się nie zawiodłem. pozdrawiam

                        Komentarz


                        • #62
                          Według mnie nie opłaca się kupować niczego z górnej półki bo zepsuje się tak samo szybko jak pozostałe wyposażenie albo i nawet prędzej, Im wiecej bajerów tym gorzej.

                          Komentarz


                          • #63
                            Najwyższe modele bosch produkowane są w Niemczech reszt czyli niższe modele to chłam na zamówienie sieci handlowych typu media experty i neonety produkowane na wschodzie. Tylko górna półka gwarantuje niezawodność na lata.
                            Skoda Octavia II FL
                            Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                            https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                            Komentarz


                            • #64
                              Ja kupuję sprzęty wg. ceny i specyfikacji....jaka kolejność hmmm najpierw specyfikacja, później wg ceny (najtańszy )i na końcu jak już znajdę co mnie interesuje jadę po opiniach w necie
                              nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                              Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                              Komentarz


                              • #65
                                sprzęty do kuchni mam np. amici bo była najlepsza oferta 3+1darmo...najbardziej bałem się zmywarki w tym zestawieniu ale póki co jest sii Tv jak już w końcu zmienię to na 99% będzie LG, a dlaczego? miałem dwa jeden do tej pory i jakoś przy marce zostanę (raczej ) hihi
                                nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X