Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dlatego nie wczuwam się w motywy.

    śmieszy mnie to czytam, jak mnie ne śmieszy, przeczytam i idę w inny temat.

    Off - sama nazwa. wg. mnie wyłączyć - czyli wyłączyć uprzedzenia, wyłączyć złość, wyłączyć poglądy, wyłączyć światopogląd - temat luźny i ma być dla wszystkich.

    Nie będziemy zakładać oddzielnego off topa dla:
    księży
    taksiaży
    lekarzy
    prawników
    teściów
    PiS-u
    PO
    SLD
    PSL
    itp.
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • to nie kwestia wczuwania się, tylko dokładnego czytania kto co pisze i po co to kumanie "bazy", właśnie dobrze, że szerzej się patrzy na ludzi my możemy wyłączać jako czytający, ale ktoś to wrzuca z pobudek innych niż zabawa i znajdą się tacy co nie wyłączą i to łykną. to tylko zauważyłem, że to nie temat i miejsce na takie zagrywy, tylko na humor bez podtekstów.

      Komentarz


      • Ja nie mogę, widzę, że niektórzy nawet tu chcą narzucić z czego(kogo) się wolno śmiać. Be. Kolego sew1981, trochę luzu.
        Marek

        Komentarz


        • Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
          tylko na humor bez podtekstów.
          Sew, humor ma i musi mieć podteksty...
          Zgadzam się z pstryczek , niech nikt nikomu nie wyznacza z czego nie może, a z czego może się śmiać...
          Nie chcesz się denerwować nie wchodź tu i nie czytaj... podobnie poradziłeś mi odnośnie oglądania wiadomości w "jedynce"... to słuszna rada...
          Maciek
          terminarz trójmiejskich spotów klubowych
          Zapraszamy....

          Komentarz


          • Zamieszczone przez klarus Zobacz wpis
            humor ma i musi mieć podteksty..
            no co ja mogę dodać... nic
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • Pstryczek nic nie próbuje - zerknij dobrze w wątek wcześniej jestem luźny jak stolec po kefirze ps jak wypowiadanie swojego zdania jest interpretowane jako narzucanie co wolno, a co nie ....proponuje marsz w obronie demokracji zrobić. Retoryka na wyrost znana dobrze w niektórych nurtach i taka właśnie w jakim kierunku niektórzy chcą by ten wątek szedł. Mi się to nie podoba, bishop też o tym napisał, że to nie to miejsce.
              Dobrej nocki Pany i Panie

              Klarus, masz rację kolo, odnośnie wyłączania i nieczytania
              Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
                w jakim kierunku niektórzy chcą by ten wątek szedł.
                niech więcej niektórych innych żarty wkleja - wtedy będzie równowaga - nie mam nic przeciwko

                Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
                jak wypowiadanie swojego zdania jest interpretowane jako narzucanie co wolno, a co nie
                ja tak nie interpretuję. I nie narzucam swojego zdania, tylko pisze co myślę, i nie obrażam się i nie skreślam Ciebie, bo myślisz inaczej. Masz prawo. Ja też.

                Każdy ma swoje poglądy i swoje żarty. A ten temat jest dla wszystkich.

                Ale....
                widzę, że nasza dyskusja raczej zabija temat o humorze....
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • Ruwado to była odpowiedź na zdanie Pstryczka.
                  jasne sami co niektórzy chcecie takie tematy, to prosze dla równowagi właśnie, chodź osobiście wolę inne wyklejanki:

                  Komentarz


                  • Proponuje zrobić oddzielny wątek Humor dla pisowców i tam będą wklejać humor taki jak im odpowiada,a tu nie będą zaglądać i wszyscy będą zadowoleni
                    "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                    ----------------------------------------------------

                    !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                    Komentarz


                    • Krissos nie umiesz śmiać się ze swoich czyżby, że taki koment?
                      a widzisz Ruwado wiedziałem, że taką reakcję "tolerancyjną" to wywoła u "demokratów", bo to wątek krzykaczy opozycji się zrobił, taka prawda, a ma być z założenia neutralny podobno i właśnie nieskreślający nikogo (co wyżej widać w powyższym poście idealnie) a wmawiane jest to tym co to zauważają, norma w naszym pięknym kraju, tzw. odwracanie kota ogonem . Dlatego ten wątek w dużej mierze stał się właśnie tak naprawdę wątkiem o którym pisze Krissos, tylko że wyznawców innej opcji, co widać bardzo często. A miał być neutralny i normalny, widać nie do końca takim się stał i to zwyczajnie nudne i na wymioty bierze, nie ze względu na przekonania kogoś, a styl ich przedstawiania. I Klarus ma rację
                      dlatego może wróćmy na ziemię Panowie:
                      Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

                      Komentarz


                      • Komentarz









                        • Zostałby placek....
                          VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
                            Krissos nie umiesz śmiać się ze swoich czyżby, że taki koment?
                            W moim przypadku to mam w du..pie czy są tu posty na jedną czy drugą opcję, ważne żeby były śmieszne. Napisałem to po to że jeśli komuś tu nie pasuje że ktoś wrzuca w tym wątku na takie czy inne tematy to niech założy sobie swój wątek i z zakazem "obrażania" konkretnej opcji i po problemie.
                            "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                            ----------------------------------------------------

                            !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                              dlaczego te 10 % nie może się pośmiać? Ja już napisałem - mogę się śmiać i z czarnych i z czerwonych i z innych. Trochę dystansu i luzu.
                              10% jest łatwo rozbawić , ale wkleić żart który bawi 90% to jest klasa.

                              Komentarz


                              • Boję się wklejać poniższy dowcip, bo zaraz się który oburzy, że nabijam się z jego na przykład żony / kochanki / miłości platonicznej itp itd, ale wierzę, że całej reszcie się spodoba
                                policja.jpg
                                If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                _______________________________________
                                a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                Komentarz



                                • 15726356_1610103265686510_3234117777636205127_n.jpg?oh=c2385f78cbc1817cae36df4cf9e57a1e&oe=58F24AED.jpg

                                  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                  Dla Wszystkich Tych prawych Lewych i Środkowych
                                  15726939_928658220604799_2621382172482762995_n.jpg?oh=63ce5395bc84b6eb7e487c1812a411f2&oe=58E01D83.jpg


                                  "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                  ----------------------------------------------------

                                  !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                  Komentarz



                                  • 15747910_1374438015931529_5963063587826735398_n.jpg?oh=c8889a88bfc2b5d41a9d5129f92648a1&oe=58E8975B.jpg


                                    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                    Załączone pliki
                                    Ostatnio edytowany przez krissos; 21235.
                                    "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                    ----------------------------------------------------

                                    !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
                                      To temat o humorze, chceta politykować i jeździć po ludziach, to zakładajcie temat o politykach...
                                      "chceta" humoru bez polityki i jeżdżenia po ludziach to załóżcie sobie temat "humor bez politykowania i jazdy po ludziach".
                                      I wrzucajcie tam śmieszne zdjęcia czy kawały. Tylko co na nich będzie? No co?
                                      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                      Komentarz


                                      • ten temat był na poziomie normalnym i bywa nadal, ale niektórzy muszą tu swoje kompleksy leczyć i to niech oni sobie zakładają tematy w tym celu

                                        Komentarz


                                        • Zawsze było śmianie się z czegoś lub z kogoś. Tylko ostatnio jakoś niektórym zaczęło to mocno przeszkadzać.
                                          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                          Komentarz


                                          • Mi osobiście to nie przeszkadza, to zupełnie normalne. Ale - widzę dlaczego ktoś coś robi, a to widać mocno ( sami ludzie o tym piszą, że przez zrażenie się/alergię na coś śmieją z czegoś, czasem w bardzo żenujących żartach) i akurat tego typu motywy nie są na miejscu, wcześniej o tym pisane było wyżej dokładnie. To dwa różne tematy
                                            miłego dziona
                                            Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

                                            Komentarz


                                            •  
                                              Octavia II FL 1,9 TDI 2009 r.
                                              Toyota Auris II TS Hybrid 2016r.

                                              Komentarz


                                              • Skąd się biorą partyjni politycy ...?
                                                To proste ... oni się biorą z kapusty...
                                                wycinasz liście i zostaje głąb ...
                                                Ostatnio edytowany przez PAOLO ESCO; 5404.
                                                PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                                Komentarz


                                                • Ciekawe wyzwanie pod koniec imprezy potrzeba skorzystania z toalety

                                                  "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                                  ----------------------------------------------------

                                                  !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                                  Komentarz






                                                  • -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------





                                                    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                                                    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                    "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                                    ----------------------------------------------------

                                                    !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X