Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ciekawe jakiej narodowości był kierowca - polskiej czy raczej ukraińskiej... Może zbyt dosadnie wziął do siebie życzenia Noworoczne - "Ile wyjazdów tyle powrotów"

    Rozbite Renault Master jechało z Madrytu do Polski - wrak zatrzymano pod francuską granicą - 40ton
    VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM

    Komentarz


    • elpolacco po zobaczeniu fotek tego DAFa z podlinkowanego tam artykułu pomyślałem, że gorzej być nie może. Później zobaczyłem mastera i przy nim DAF to pikuś...wiadomo, że w Madrycie za naprawę zapłaciłby kilka razy więcej niż u nas, ale żeby zdecydować się jechać czymś takim
      رافال
      Spoty
      Cause freedom is a lonely road
      My O2FL

      Komentarz


      • ...
        Załączone pliki
        Była Octavia II (Combi) 1.9 TDI PD

        Był Rapid 1.4 TDI-CR

        Poprzednio także Fabia II Combi 1,4 16V

        Komentarz


        • Zamieszczone przez elpolacco Zobacz wpis
          Ciekawe jakiej narodowości był kierowca - polskiej czy raczej ukraińskiej... Może zbyt dosadnie wziął do siebie życzenia Noworoczne - "Ile wyjazdów tyle powrotów"

          Rozbite Renault Master jechało z Madrytu do Polski - wrak zatrzymano pod francuską granicą - 40ton
          Zamieszczone przez rafiki Zobacz wpis
          Później zobaczyłem mastera i przy nim DAF to pikuś...wiadomo, że w Madrycie za naprawę zapłaciłby kilka razy więcej niż u nas, ale żeby zdecydować się jechać czymś takim
          Hiszpańska policja zatrzymała mieszkańca Warmii i Mazur. Rozbitym busem chciał wrócić do kraju? - Gazeta Olsztyńska

          Kto mówi prawdę?

          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

          Komentarz


          • TDI po naszymu


            VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM

            Komentarz


            • 14.png
              If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
              _______________________________________
              a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

              Komentarz


              • VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM

                Komentarz


                • elektro.jpg
                  If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                  _______________________________________
                  a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                  Komentarz


                  • ... a powyżej "ukryta reklama VW" jak mniemam
                    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                    Komentarz


                    • Niemcy. Developer postawił dwa identyczne domy. W jednym zamieszkał Turek z rodziną. Po jakimś czasie do drugiego wprowadził się aryjski lekarz. Podchodzi Turek do płotu, woła lekarza i mówi:
                      - Ej, sąsiad! Wiesz, że mój dom jest wart znacznie więcej od twojego?
                      • Jak to możliwe!? Przecież są identyczne.
                      - Tak! Ale ja mam za sąsiada lekarza a ty Turka.

                      Egzamin z biologii. Profesor pyta studentkę:
                      - Ile nasienia ma mężczyzna w czasie wytrysku?
                      - No, tak na pełną buzię.
                      - Nie, nie. Źle mnie pani zrozumiała, chodziło mi o ilość, nie o objętość.
                      - To będą w takim razie dwa łyki.

                      Leci samolot z żołnierzami Legii Cudzoziemskiej do Afganistanu. Na pokładzie sierżant mówi: za każdą parę uszu talibów daję 200 euro, za łeb z brodą 500 euro. Samolot wylądował, żołnierze wybiegli z samolotu. Wracają po godzinie z pełnymi koszami głów i uszu. Sierżant patrzy i mówi: Pogięło was? Przecież wylądowaliśmy tylko na tankowanie w Monachium...

                      - Czy są rowery?
                      - Nie.
                      - A czy są rolki?
                      - Kobieto! To sklep monopolowy, nie ma tu rolek!
                      - Jest pan świadkiem, próbowałam zająć się sportem. Dwie butelki wina proszę.

                      - Wiesz, Zbychu, ja to dałem swojemu synowi na imię Lexus.
                      - Ale ty jesteś poje*any...
                      - Ale przynajmniej mam Lexusa.

                      Mieszkanie, środek nocy. Facet ubrany na czarno, na głowie kominiarka, budzi drugiego. Obudzony pyta ze strachem w głosie:
                      – Kim pan jest?
                      – Włamywaczem.
                      – Czemu mnie pan budzi?
                      – Chciałem pana o coś zapytać.
                      – Słucham.
                      Włamywacz oświetla latarką mieszkanie.
                      – Pan tak żyje?

                      Podczas nieobecności żony facet postanawia zrobić jej niespodziankę i pomalować deskę w toalecie. Po skończonej robocie udaje się do kuchni, żeby przygotować sobie zasłużony posiłek. Żona wraca wcześniej niż planowała i - rzecz jasna - najpierw pędzi do kibelka.
                      Siada... no i deska jej się przykleja. Nijak nie daje się oderwać. Żona wściekła i w panice, facetowi udaje się ją wreszcie jakoś zapakować do samochodu jadą do lekarza. W gabinecie demonstrują problem lekarzowi. Facet pyta:
                      - Widział pan kiedykolwiek coś takiego?
                      Na to lekarz:
                      - Owszem. Ale jeszcze nigdy w ramce.
                      Ostatnio edytowany przez wróg; 27292.
                      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                      Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                      Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.
                      Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

                      Komentarz


                      • jak widać "ośmiorniczki" przy takim marnotrawstwie pis-owskich aparatczyków to "pikuś"...
                        Załączone pliki
                        Ostatnio edytowany przez PAOLO ESCO II; 44798.
                        PAOLO ESCO to mój główny profil - w związku z niemożnością dodawania zdjęć z mojego profilu postanowiłem sobie założyć drugi i rozwiązać "problem" !

                        Komentarz


                        • Załączone pliki
                          PAOLO ESCO to mój główny profil - w związku z niemożnością dodawania zdjęć z mojego profilu postanowiłem sobie założyć drugi i rozwiązać "problem" !

                          Komentarz


                          • Dobre i smutne, bo to jasza kasa poszła. Pan płaci i Pani płaci.....
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz


                            • ...podobno nowy wzór karty już do nabycia w MON
                              Załączone pliki
                              PAOLO ESCO to mój główny profil - w związku z niemożnością dodawania zdjęć z mojego profilu postanowiłem sobie założyć drugi i rozwiązać "problem" !

                              Komentarz


                              • No jeszcze mała aktualizacja
                                Załączone pliki
                                PAOLO ESCO to mój główny profil - w związku z niemożnością dodawania zdjęć z mojego profilu postanowiłem sobie założyć drugi i rozwiązać "problem" !

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez wróg Zobacz wpis
                                  Leci samolot z żołnierzami Legii Cudzoziemskiej do Afganistanu. Na pokładzie sierżant mówi: za każdą parę uszu talibów daję 200 euro, za łeb z brodą 500 euro. Samolot wylądował, żołnierze wybiegli z samolotu. Wracają po godzinie z pełnymi koszami głów i uszu. Sierżant patrzy i mówi: Pogięło was? Przecież wylądowaliśmy tylko na tankowanie w Monachium...
                                  Dobre

                                  Zamieszczone przez PAOLO ESCO II Zobacz wpis
                                  Jak Cię namierzą to nie będziesz się tak śmiał

                                  Komentarz


                                  • 15009920824741.jpg
                                    VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM

                                    Komentarz


                                    • prawda.jpg
                                      If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                      _______________________________________
                                      a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                      Komentarz


                                      • Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                                        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                                        Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.
                                        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

                                        Komentarz


                                        • 29473164_2051426605072793_4142039135680462848_n.jpg?oh=30ff7f3a053eea4ac57273cd06b7bbe6&oe=5B276BD2.jpg
                                          VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM

                                          Komentarz


                                          • gwałt.jpg
                                            If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                            _______________________________________
                                            a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                            Komentarz


                                            • Taka prawda
                                              Załączone pliki
                                              Marek

                                              Komentarz


                                              • Załączone pliki

                                                PIS to kretyni

                                                Komentarz


                                                • owoc. To już nie dział humor. To dział horror.
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz


                                                  • Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X