Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Życie jest okrutne dla... OCP za kołnierz nie wylewa.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • oj ciężko, cięzko. Gardło mnie nap...la i jakaś grypa bierze. I co ja mogę? :? Zimne złote odpada.
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • Zamieszczone przez ruwado
      oj ciężko, cięzko. Gardło mnie nap...la i jakaś grypa bierze. I co ja mogę? :? Zimne złote odpada.
      No właśnie zimne piwo jest wskazane. Przecież nie od dziś wiadomo, że np. na anginę najlepsze są zimne lody
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • kurde nic przełknąć nie mogę
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • ruwado, ciepłe piwo w takim razie. Na gardło najlepsze
          - Superb
          - Panda 1.2

          Komentarz


          • Albo herbata ze śliwowicą
            Adam... Używam:
            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
            Passek: B6 175KM/366Nm

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Agamek12
              że np. na anginę najlepsze są zimne lody
              Dobrze że dodałeś "zimne" bo ... :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech



              CB Harry II ASC + Triflex

              Pozdrawiam Mirek!!

              Komentarz


              • Zamieszczone przez maksiu
                ahmed799, albo jestes na antybiotyku albo w ciąży
                albo na QRA 24 co 24h :diabelski_usmiech A tak poważnie jakoś mnie nie ciągnie do % których przybywa w barku

                филип
                Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                Komentarz


                • Od paru dni popijam wieczorami "piwo" Lech Free. I powiem Wam (ze zdziwieniem), że nawet mi smakuje :lol:
                  I sikać się chce tak samo jak po zwykłym Może się przerzucę??? :szeroki_usmiech
                  Adam... Używam:
                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                  Passek: B6 175KM/366Nm

                  Komentarz


                  • Agamek12, napij się normalnego piwa to poczujesz różnicę

                    ja dziś porter bałtycki od komesa

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Luckymen
                      Agamek12, napij się normalnego piwa to poczujesz różnicę
                      Uwierz mi, że czekam na tą chwilę z niecierpliwością... Mam nadzieję, że lekarz pozwoli mi na to już w ten piątek.
                      Tym bardziej, że już umówiłem się z kuzynem na spotkanie na którym umówiliśmy się, że "chlamy aż się nie poznamy". :szeroki_usmiech
                      Adam... Używam:
                      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                      Passek: B6 175KM/366Nm

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez eaglemirek
                        Zamieszczone przez Agamek12
                        że np. na anginę najlepsze są zimne lody
                        Dobrze że dodałeś "zimne" bo ... :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech
                        starzejesz się chłopie :diabelski_usmiech
                        ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
                        http://www.bunkry.pl/pl/index.html
                        a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
                        http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
                        Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Agamek12
                          Mam nadzieję, że lekarz pozwoli mi na to już w ten piątek.
                          Niech Tobie ze trzy recepty od razu wypisze :szeroki_usmiech
                          O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                          O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                          =================================================

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Agamek12
                            na anginę najlepsze są zimne lody
                            a te "drugie" dobre na wszystko :wink:
                            PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez PAOLO ESCO
                              Zamieszczone przez Agamek12
                              na anginę najlepsze są zimne lody
                              a te "drugie" dobre na wszystko :wink:
                              Próbowałeś? :diabelski_usmiech Jaki smak? :szeroki_usmiech ops:
                              Adam... Używam:
                              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                              Passek: B6 175KM/366Nm

                              Komentarz


                              • Wracając do tematu piw :wink: Jakoś przeoczyłem ten wątek ops: Mnie najbardziej odpowiadają: Warmińskie Rewolucje, Witbier z browaru Kormoran oraz Bojan Strażackie... Piątek, piąteczek, piątunio idealnie :wink: Jak ktoś ma jakieś dobre piwo do polecenia to chętnie spróbuję :wink: Zapomniałem o złotym i białym Komesie....
                                Pozdrawiam
                                Mercedes W124 300CE: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=asc&start=150
                                Mercedes W210 290 Turbodiesel
                                Renault Laguna II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...r=asc&start=25

                                Komentarz


                                • No ja już dzisiaj zimne , chociaż gardełko jeszcze nie odpuściło całkiem - ale mecz jest i okazja jest
                                  pozdrawiam - Darek

                                  Komentarz


                                  • 5 w kolejce guinness :diabelski_usmiech
                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                    przedstawiam smerfetke

                                    Komentarz


                                    • Kasztelan niefiltrowany i Kasztelan biały.
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • Po raz pierwszy od miesiąca wypiłem piwo z pełnym alkoholem... Kurczę, Lech FREE bardziej mi smakuje... :shock:
                                        Adam... Używam:
                                        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                        Passek: B6 175KM/366Nm

                                        Komentarz


                                        • A ja odkąd pijam różne pszeniczne, białe, niefiltrowane, niepasteryzowane - po zakupie zwykłego Tyskiego ledwo je przełknąłem. :?

                                          Zauważyłem, że nawet kultowy niegdyś Żywiec to ...... :roll: Jedynie ze zwykłych przemysłowych Żubr jeszcze się jakoś broni i Tyskie klasyczne.
                                          pozdrawiam - Darek

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez ruwado
                                            po zakupie zwykłego Tyskiego ledwo je przełknąłem
                                            Też to zauważyłem, ''wali'' blachą ( ja tylko puszka bo mniej z nią kłopotu, a i na złomie potem pare gr wpada ) jakiś smak sikowaty, kiedyś to było dobre piwo dzis jakieś szczyny... nie wiem czy to rzeczywiście jak plotki głoszą ważą piwo na enzymach a nie tradycyjnie czy cos ale piwo sie popsuło.

                                            Zamieszczone przez ruwado
                                            Zauważyłem, że nawet kultowy niegdyś Żywiec to ...... Jedynie ze zwykłych przemysłowych Żubr jeszcze się jakoś broni i Tyskie klasyczne.
                                            Jakoś broni sie smakiem jeszcze Kasztelan... a że w Lidlu w dobrej cenie czasem 0.66L więc na zdrowie
                                            http://carsdetailing.blogspot.com/

                                            Komentarz


                                            • Kasztelan to już niepasteryzowany - więc lepszy, bo inny smak. ostatnio kupuję kasztelana niefiltrowanego i białego. kiedyś kupiłem też chmielowego, ale jakiś taki zieleniną walił - jakby żywicą
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez ruwado
                                                Kasztelan to już niepasteryzowany
                                                Tak w nazwie niepasteryzowany... ale mikro filtrowany... a co za tym idzie nie wiele ma wspólnego z piwem np. "żywe"

                                                Kiedyś był fajny odcinek ''Wiem co jem, wiem co kupuje'' i było wszystko o piwie

                                                Polecam
                                                http://carsdetailing.blogspot.com/

                                                Komentarz


                                                • U mnie piwo pojawia się sporadycznie, teraz góruje czerwone wytrawne wino :diabelski_usmiech

                                                  филип
                                                  Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                                  Komentarz


                                                  • ruwado, wreszcie ktoś to powiedział

                                                    Zamieszczone przez gusiak11
                                                    nie wiem czy to rzeczywiście jak plotki głoszą ważą piwo na enzymach a nie tradycyjnie czy cos ale piwo sie popsuło.
                                                    Przy tradycyjnej metodzie warzenia też korzysta się z enzymów bo to własnie enzymy ze słodu rozkładają skrobię na cukry (w zależności od temperatury i jaki enzym w niej działa - na cukry fermentowalne i niefermentowalne).
                                                    Koncernowe piwa są za to warzone w taki sposób żeby smakowały wszystkim czyli były bardzo wodniste no i oczywiście mało chmielu. Często też podnosi się temperaturę fermentacji po to żeby drożdże zrobiły robotę szybciej co powoduje powstawanie alkoholi wyższych (fuzli jak dobrze pamiętam) co powoduje większego kaca. Wszystkie te piwa praktycznie smakują tak samo bo są to wodniste lagery. Generalnie chodzi o to żeby użyć jak najmniej składników i z tego uzyskać jak najwięcej alkoholu.
                                                    AGR 112KM, 232Nm
                                                    Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X