Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lampy przód FII zamienniki DEPO.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Lampy przód FII zamienniki DEPO.

Panowie szukam zwykłych lamp (nie soczewkowych) do fabii II wersja przed liftem. Obecnie mam soczewki i żeby pominąć wszystkie brzydkie słowa to nic nie powiem jak one świecą...
    Czy ktoś może miał do czynienia w FII z tajwańską firmą DEPO produkującą zamienniki? Jak to świeci i czy warto?

Różne marki mają skrajnie różne opinie jeśli chodzi o zamienniki od DEPO.
    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
    Spalanie - Motostat.pl
    Spalanie - Motostat.pl

Na fabiaclub, czytałem ostatnio o lampach do fabi I i gość który je założył był zadowolony. Wydaje mi się ze i do dwojki powinny być ok.
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
    przedstawiam smerfetke

Komentarz

Nie chcę opierać opinii na innych markach bo zdania są naprawdę bardzo rozbieżne a w większości negatywne, szukam konkretnie czy ktoś miał DEPO w FII i użytkował je przez dłuższy czas np. 2-3 lata i co się z nimi działo.

tutaj kilka przykładów

lampy depo wasze opinie ? - Klub FIAT STILO Polska

Lampy przednie DEPO - ostrzeżenie

nowe reflektory do auta hella czy depo - Forum PCLab.pl

Reflektory Depo AE - opinia - Elektryka, oświetlenie - Passat Forum

Reflektory DEPO – opinie nt. jakości

Ja nie mam zdrowia, żeby się bawić w odsyłanie i reklamacje bo będą gdzieś mi świecić po polach albo po drzewach.

Jeśli mam wydać parę stów za wątpliwej jakości zamiennik i za rok znów szukać kolejnych bo lampy będą parować albo odblask się będzie łuszczył a sprzedawca na 99% powie "bujaj się pan to nie podlega gwarancji" to szkoda nerwy szarpać.

Ori używki ciężko trafić zazwyczaj są po dzwonie, porysowane, połamane zaczepy itp.
      Ostatnio edytowany przez Bambek1; [ARG:4 UNDEFINED].
      Spalanie - Motostat.pl
      Spalanie - Motostat.pl

Komentarz

Jeśli miałbym coś doradzić to używane ale oryginalne... w depo w większości przypadków szybko płowieje ta lustrzana powłoka odpowiedzialna za odbijanie swiatla

Komentarz

Czyli wychodzi, żeby nie zawracać sobie d(/. \)y.
          Spalanie - Motostat.pl
          Spalanie - Motostat.pl

Komentarz

z podobnym problemem borykałem sie niedawno i powiem ci, że chytry traci dwa razy. Znalazłem OEM nowe lampy po 450zł sztuke i wiem, ze wydając 900zł mam świety spokój a wydając powiedzmy 400zł wieczna udreke, reklamacje i....za chwile kolejne zakupy za 400.....

Komentarz

Zamieszczone przez icemerc Zobacz posta
              , że chytry traci dwa razy.
              W tym przypadku bardziej by pasowało "szkłem depo d...y nie wytrzesz ​​​​" ​​​​​​w odpuściłem już sobie to depo.

Masz całkowicie rację. Poluję na ori używki na razie na komplet ale jak nie trafię jeszcze jakiś czas to kupię "na sztuki".
              Spalanie - Motostat.pl
              Spalanie - Motostat.pl

Komentarz

Pracuję...
              X