Portal użytkowników Skoda Octavia

Multimedia, nawigacja, CB Radio, rejestratory, alarmy i antyradary - Czym zatwierdzić kod w tym radiu?

satoot - Pią 16 Sty, 09 16:28
Temat postu: Czym zatwierdzić kod w tym radiu?
Mam prośbę:
Którym klawiszem zatwierdzić kod po wpisaniu go w tym radioobiornku? (MS201 - zdjęcie)
I czy kod to tylko kolejność cyferek (1,2,3,4) czy też może tak długo i tyle razy naciskać jedynkę, aż uzyskam np. cyfrę 7 na pierwszym miejscu kodu?
Jak to jest?
Bardzo dziękuję za pomoc.

lukasz3112 - Pią 16 Sty, 09 20:30

Wciskasz 1 kilka razy i masz konkretną literkę. (np wciskacz pięć razy literę 1 i masz 5:D) potem 2 , 3 i 4. ja w swoim radyjku zatwierdziłem tym od znajdowania stacji. Czyli w Twoim przypadku to by było Tuning Trace.

jeśli pomogłem to wiesz co kliknąć:D

satoot - Pią 16 Sty, 09 21:04

lukasz3112 napisał/a:
jeśli pomogłem to wiesz co kliknąć:D

Za moment, za chwilkę... JEST!

Wiesz może, czy w radiach Škoda/Grundig można te kody zmieniać? Jest tylko jeden przypisany na stałe do radia, czy można go modyfikować?

lukasz3112 - Pią 16 Sty, 09 21:13

z tego co mi wiadomo to jest konkretny do radia przypisany od nowości. Ale słyszałem że w ASO chyba mogą Ci pomóc jeśli nie masz kody bądź jakieś spece od radyjek. ALe głowy sobie za te info uciąć nie dam:) musi ktoś to potwierdzić.
Romekm76 - Sro 21 Sty, 09 17:04

Rozkodować można teoretycznie wszystkie radia u speców, a w praktyce ok. 90%. Ale kod jest tylko jeden i bez możliwości modyfikacji. :) Na punkcik się spóżniłem , ale od tego jest forum aby i bez tego pomagać. :wink:
framir - Sro 21 Sty, 09 19:35

gdzieś miałem programik grundig series code kalkulator czy coś podobnego wpisywało się numer produktu radia i programik wyliczał na jego podstawie kod :D prześle ci i może się uda :wink: