Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ASO Kraków Inter Auto i REX Auto Rzeszów opinie o naprawach blacharskich

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • ASO Kraków Inter Auto i REX Auto Rzeszów opinie o naprawach blacharskich

  Witam, czy ktoś miał naprawę powypadkową obsługiwaną w jednym z ASO jakim jest Inter Auto w Krakowie lub Rex Auto w Rzeszowie? Jakieś opinie do jakości wykonanej naprawy? Nie wiem, które ASO wybrać.

 • #2
  Podepnę się pod temat. Od wczorajszego wieczoru szukam blacharza lakiernika w Bochni/ Krakowie. Wczoraj na parkingu kobieta uszkodziła mi dwoje drzwi, próg i słupek.
  Chce to zrobić z OC sprawcy. Czy możecie mi polecić dobry warsztat?

  Komentarz


  • #3
   Ja korzystałem z usług ASO Interauto w zakresie napraw z AC. Jeśli chodzi o mechaniczna i lakierniczą cześć nie mam zastrzeżeń, jest zrobione poprawnie, na nowych elementach więc wszystko pasuje. Lakier został dobrany do reszty auta i tutaj też jest poprawnie. Problem, tak naprawdę błachy, to zakres całej obsługi :/...O wszystko trzeba było się dopytywać i pomimo, że pracownik od szkód miał spore chęci to nie mógł nic podać konkretnego i ciągle czekał na potwierdzenia etc. Na sam koniec oddany został mi samochód sprawny mechanicznie, ale ASO zapomniało, że pod odpięciu aku mogą się podziać różne rzeczy i min. nie działały mi elektryczne szyby, lusterka, były błędy w kompie, pomimo, że ostatnie 2 dni zajmował się nim elektryk.
   Nie spodziewał się "cudów" bo w poprzednim samochodzie też korzystałem z ASO (Wieliczka) i sytuacja była identyczna Blacha/mechanika prawidłowo....a "zakodowanie" ksenonu w S1 zajęło dodatkowe 3 wizyty w ASO po 1 dzień każda.

   Tyle z moich doświadczeń z kilku ASO w Małopolsce...chętnie poczytam czy tylko ja miałem takie "szczęście"
   Moja nowa pasja

   Były posiadacz O1FL

   Były posiadacz 6Nki

   Komentarz


   • #4
    Dzieki, Interauto na Kocmyrzowskiej czy na Zakopiance?

    Komentarz


    • #5
     Przemsu Na Kocmyrzowskiej...Lakiernia i tak jest "wspólna"
     Moja nowa pasja

     Były posiadacz O1FL

     Były posiadacz 6Nki

     Komentarz

     POWRÓT NA GÓRĘ
     Pracuję...
     X