Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Glosniki 165 - czy ktos pomoze z doborem?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Glosniki 165 - czy ktos pomoze z doborem?

    Dig Dug,

    ja byłem chyba na 4 wtedy, nie pamiętam

  • #2
    Glosniki 165 - czy ktos pomoze z doborem?

    Witam serdecznie po... Dluzszej przerwie.

    Znajomy prosil mnie o montaz sprzetu audio w VW T5 i... Prawde mowiac odlecialem troche z tematem jezeli chodzi o glosniki ktore mamy na rynku - ostatnio w octavi montowalem sprzet, ale to bylp chyba z 5 lat temu.
    Pamietam, ze na forum OCP uzyskalem pomocne porady, tak wiec wracam do szanownych kolegow i prpsze o pomoc.

    Ogolnie system ma byc prosty, 4 glosniki, wzmacniacz i radio - z tym nie ma problemu, bo juz kolega upatrzyl sobie 2 dinowego pioneera. Chcialbym mu to zlozyc tak, zeby nie potrzebowal dodatkowo skrzyni z subwooferem. Pamietam jak Ground Zero GZIC podpiete pod wzmak tez od GZ graly w mojej octavi - bas byl soczysty, szybki... W sam raz, zrezygnowalem z montazu skrzyni ( mimo ze skrzynia, wzmak i glosnik juz mialem kupiony ). Moze w vanie dzwiek bedzie inaczej sie roznosil, moze bez skrzyni nie osiagnie sie takiego efektu jak w malym samochodzie - tego nie wiem.
    Przechodzac do rzeczy, jakie glosniki 165mm sa warte uwagi w cenie 200 - 500zl?
    Widze ze Ground Zero na rynku jest tyle co nic ( czy firma juz umarla ? ), ale za 300zl jeszcze mozna kupic ich glosniki. No a poza tym duzo konkurencyjnych produktow, np Pioneer TS-A172Ci albo TS-E170Ci, czy tanie JBL GTO6508C... I moglbym tak wymienic i wymieniac...

    Osobnik ktory posiada tego vana nie jest melomanem, ale lubi jam muzyka gra czysto, i czasem podkreci potencjometrem tak, zeby bass dal o sobie znac - wg mnie Ground zero swietnie by sie spisalo u niego, ale tak jak juz wspomnialem, dawno nie zajmowalem sie tematem audio i pewnie w miedzy czasie pojawilo sie na rynku cos ciekawego.

    Pozdrawiam
    Mikolaj

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X