Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O3] Columbus Blutooth Media

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O3] Columbus Blutooth Media

    Witam

  • #2
    [O3] Columbus Blutooth Media

    Witam,
    jeśli ktoś spotkał się w O3 z problemem zanikania dźwięku podczas odtwarzania z telefonu (Android) po BT, to znalazłem rozwiązanie. Otóż np. po sparowaniu telefonu i uruchomieniu odtwarzania np. radia internetowego dźwięk w głośnikach samochodu po chwili zanika. Na wyświetlaczu Columbusa pojawia się wtedy przekreślony głośnik. Po podkręceniu głośności dźwięk jest słyszalny, ale po chwili znów przekreślony głośnik w Columbusie. Postanowiłem zaktualizować soft BT do wersji 3.73 (taki obecnie jest na stronach Skody). To jednak nie pomogło. Nadal ten sam problem. Pojawia się też wtedy, gdy np. zmieniam stację radiową lub TV (Videostar ze sklepu Play) i jest chwilowa przerwa w nadawaniu dźwięku z telefonu do Columbusa. Poradziłem sobie w ten sposób, że po zniknięciu dźwięku wystarczy na wyświetlaczu Columbusa nacisnąć przycisk następnego lub poprz. utworu(>>| lub |<<) . Dźwięk z BT od razu powraca i już nie zanika aż do zmiany stacji TV lub radiowej. Naciśnięcie przycisku pauzy nie pomaga, tylko naciśnięcie jednego ze wspomnanych 2 przycisków.
    Nie wiem czy problem leży w Columbusie czy w Androidzie.
    Pozdrawiam i życzę miłego użytkowania BT.

    [ Dodano: Sro 22 Kwi, 15 22:25 ]
    I teraz już wszystko jasne. Problem dotyczy androida 4.4.4. Po aktualizacji do wersji 5.0.1 nie stwierdziłem żadnych niedociągnięć. Wystarczy uruchomić dźwięk w telefonie, a pojawia się w Columbusie bez przerw. Pozdrawiam.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X