Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia 2 4x4 kontrolki ESP i AIRBAG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia 2 4x4 kontrolki ESP i AIRBAG

    Witam, od sierpnia jestem posiadaczem swojego pierwszego vaga. Mianowicie jest nią octavia 2 1.9 tdi 4x4 z 2005 roku. Generalnie wszystko było okej. Byłem mega zadowolony. Oddałem w październiku samochód na rozrząd, zawieszenie. Dodatkowo wymienili mi łożysko mp i łożysko alternatora. Od razu po wyjeździe od nich zapaliła mi się kontrolka air bag. Ok, wróciłem do nich, skręcili kierownice o 90 stopni i VAGIEM usunęli błąd który brzmiał „zapalnik poduszki kierowcy”. W weekend zrobiłem 650km i air bag znowu sie zapalił. Skoda ponownie do nich wróciła. Tym razem diagnoza brzmiała „mata położenia pasażera” rozebrali tez kierownice żeby zonaczyc czy to taśma nue jest. Dla nich wyglada ok. Wiec mówię ok. Bede mieć gdzieś czas to oddam do kogoś kto mi ta matę wymieni. Jednak wczoraj jadąc zapaliła się dodatkowo kontrolka ESP. Co już dla mnie jest za dużo bo nie lubię jak coś się swieci..dodam ze kierownice mam skrzywiona. Miał ktoś podobny problem?
    Ostatnio edytowany przez Laciaty; 9994471. Powód: kurde, dodałem post na telefonie i nie spojrzałem ze to wątek o o1. Przepraszam
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X