Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2 - Climatronic duży problem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O2 - Climatronic duży problem

    no wlasnie z ta homologacją to jest śliska sprawa...ale tyle się namęczyłem to nie będę się wygłupiał i wyjmował tych ledów. bede wozil torxa ze sobą i stare rurki
    UWAGA! Przestroga dla kupujących:
    Niniejszego użytkownika dotyczą kontrowersje. Dlatego prosimy o zachowanie ostrożności przy ewentualnych zakupach. Więcej możecie przeczytać tu i tu
    [Wpis dokonany przez administrację. Jego usunięcie będzie równoznaczne z zablokowaniem konta.]

  • #2
    O2 - Climatronic duży problem

    Witam,

    Mam O2 1.9 TDI (105KM). Po ponad 2,5 roku ( do tej pory zero problemów) przestała chłodzić klima. Pojechałem do "fachowców" w Skodzie - radzili długo, różne dziwne historie opowiadali, za które pewnie wystawili fakturę, bo w zasadzie poza rozrkręceniem zaworu nic nie wymyślili. Poddali się po dwóch daniach i pojechałem do ludzi, którzy żyją z napraw klimatyzacji. Niestety dla mnie okazało się, że sprężarka całkowicie zatarta . Nie będę się tu rozwodził w szczegółach, generalnie kupiona kolejna (używka) po dwóch dniach powieliła los starej. Układ byl płukany, wszystkie elementy praktycznie wyminione na nowe, a ja chłopakom patrzyłem na ręce więc uczciwie temat był zrobiony.
    :idea: Moje pytanie czy ktoś słyszał może o wadzie konstrukcyjnej ewentualnie o podobnych problemach z tym elementem? :?: Zanim znowu wydam kasę wolę się upewnić, że to nie jest jakiś problem tego modelu konkretnego. Podaj zawartość tabliczki znamionowej:
    1KO 820 803 N
    V22
    DCS-17E-506041-0270
    HFC-134a

    BTW - Nie polecam firmowych salonów jeżeli chodzi o temat klimatyzacji. Szkoda czasu lepiej od razu jechać do specjalistów.
    OII
    Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X