Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Problem z ruszaniem! pomocy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Problem z ruszaniem! pomocy

    Zaliczka jest całkiem umowną sprawą i tylko zabezpiecza sprzedawcę przed rozmyśleniem się klienta a datą sprzedaży jest data wydania rzeczy
    gdyby w umowie były podane numery silnika i inne dane pozwalające zindywidualizować auto to sprawa wyglądał by troszkę inaczej ale musieliby wróżyc z fusów :wink:
    **Anton**

  • #2
    [O1] Problem z ruszaniem! pomocy

    Witam wszystkich,
    Postaram się przedstawić mój ogromny problem.
    Miałem wypadek, w wyniku którego ucierpiał lewy przód auta (wymieniona maska, błotnik, lampa, zderzak, wzmocnienie czołowe, dolot powietrza do filtra powietrza) Tuż po uderzeniu auto zachowywało się normalnie tj. ruszało (nawet bez gazu) przyspieszało, skręcalo sie na obroty - było ok, ale po przejechaniu około 100 km (wracalem nia z belgii) na trasie zaczęły sięproblemy - nie mogę ruszyc jak wcześniej, gdyż octavia gaśnie, chyba że przy ruszaniu przegazuję ją do okolo 2200 obr/min (w momencie ruszania obroty spadają o okolo 500) wtedy ruszę i idzie jak nleży. Po meczacej drodze bdo domu oddalem auto do lakiernika ... gdy wyjechalem ku mojemu zdziwieniu ruszyc moglem normanie - bezgazowo ale niestety po osiagnieciu 1500obr/min octavka stawala sie totalnym mulem nie wchodzacym w obroty. postanowilem skonsultowac to z kolegami z OCP i po podłączeniu pod VAGa wyszlo ze nie ma ladowania turbiny - stąd tez narodzil sie pomysl ze moze to byc przepływka, ktora oczywiscie odlaczylem. auto ruszalo jak trzeba, rozpedzalo sie ale niestety turbina nie chodzi(tryb awaryjny?)
    Oddalem samochod do fachowca i po sprawdzniu wszystkiego wyszlo ze:

    1. przepływka jest sprawna
    2. turbina jest sprawna
    3. zaworek podcisnienia jest sprawny

    oczywiście przepływomierz jest teraz podlączony i dalej dzieje sie to co na poczatku, tzn. nie mogę ruszyc - pozniej wszystko jest ok.

    stad moje pytanie - CO Z NIA JEST NIE TAK?

    Octavia 1 combi '98
    silnik 1.9 TDI (AGR)

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X