Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Problem z układem hamulcowym

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Problem z układem hamulcowym

    Wlody ..nie ma co gdybać ile akumulator ma lat...to aurat mało ważne..ale ważne jest to jaką ma sprawnoć i jak trzyma prąd i czy ładowanie akumulatora było dobre...podjedź do kumatego alekryka to sprawdzi Tobie wszystkie parametry i będziesz wiedział...a skoro już teraz ciężko pali to nie licz , że z obniżeniem sie temperatury dobowej będzie lepiej...pewnie czas na nowy ..ja miałem chyba 2-3 letni...cały czas było ok...aż pewnego dnia ...zero reakcji...poszła cela w aku... :P
    Lemur

  • #2
    [O1] Problem z układem hamulcowym

    Wczoraj pojechałem do kumpla pod miasto, żeby zmienić klocki. Od samego początku na tablicy świeciła się kontrolka hamulców, ale klocki miały się jeszcze w miarę i dawało się żyć. Gorzej, że czasami, w sumie to i może 10 razy nie włączał się od razu ABS, dopiero za kolejnym kopnięciem. To już gorzej, no ale cóż.
    Ale po wymianie klocków podłączyliśmy się laptokiem do komputera i do modułu ABS nie uzyskaliśmy nawet dostępu! Poza tym testowe gniecenie hamulca, by się klocki ułożyły przyniosło odkrycie, że pedał teraz stopniowo zapada się aż do podłogi.
    Wstępna diagnoza - awaria pompy, bo ewidentnie ciśnienie ucieka z układu.
    Maci jakieś pomysły?
    Bo ja i tak w pierwszej wolnej chwili jadę do skody na wymienę płynu hamulcowego, aż nawet mnie ciekawi o ile będę lżejszy gotówkowo po usunięciu usterki..

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X