Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pomoc

    Tak a'propos: czy jest na forum ktos, kto lubi karlsberga? Mi kiedyś smakował, ale ostatnoi za cholerę nie mogę znieść tego gorzkiego smaku... I dlatego mieszam Harnaś/Warka/Tyskie...

  • #2
    Pomoc

    Witam
    Szukam informacji do pracy magisterskiej. Poszukuję informacji odnośnie wszystkiego co tyczy się centralnego zamka w SkodzieOctavia . Jaka jest zasada działania centralnego zamka w tym modelu Skody i czym on steruje.. Chodzi mi również jakie usterki w nim ustępują (wszystko co wiece z doświadczenia, użytkowania Waszych samochodów lub sami prowadzicie warsztaty i macie wiedzę na temat, może prowadzicie jakąś statystykę). Potrzebuję schemtów centalnego zamka tego modelu Skody.

    Dlaczego wybrałem centralny zamek ? Ponieważ, np: kostki centralnego zamka wykonane są z kompozytu. One sie podobno topią. Ale co i jak nie wiem. Byłem w salonach(serwisach Skody), lecz oni nic nie chcą powiedzieć. Wszystko zastrzeżone lub może zwyczajnie nie chcą pomóc. Może Wy coś pomożecie.

    Piszę pracę magisterską odnośnie eksploatacji. Celem pracy jest zapoznanie się z parametrami eksploatacji kompozytu polimerowego poprzez kryteria wytrzymałościowe.
    Chcem w części badawczej wybrać jakiś element i poprzez badania, tak go ulepszyć jego własności, by był mniej zawodny.

    Ostatecznie nie musi być to centralny zamek. Może inne usterki elektryki - gdyż dużo elementów instalacji elektrycznej w samochodach wykonanych jest z kompozytów, a elektryka często się psuje. Może jakieś przykłady poparte rysunkami.

    Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc,

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X