Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Termostat po raz kolejny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Termostat po raz kolejny

    Langusta, kwestia gustu, ale ten temat w ogóle do mnie nie przemawia

  • #2
    [O1] Termostat po raz kolejny

    Witam Panowie i Panie
    Nie cały rok temu wymieniałem termostat podróbka za 30zł. Wszystko było ok do wczoraj... A mechanior ostrzegał żeby kupić oryginał, tylko że w ASO (Plichta Wejherowo) za termostat żądają 120zł!!!! Troszkę dużo w porównaniu z zamiennikiem za 30zł... Więc jako oszczędny gość poszedłem złą drogą (kupiłem podróbkę). Czy ktoś z Szanownych Kolegów/Koleżanek może mi podpowiedzieć jakiej firmy termostat kupić, albo kto produkuje te oryginały (na alledrogo takowego nie mogę zlokalizować). Będę wdzięczny gdyż sezon ZIMOWY wali dużymi krokami a w zimnym autku to troszkę lipa....

    Komentarz


    • #3
      dj_lawa23, wieczorkiem pstryknę Ci foto ory ten co wymontowałem z auta. Ja ory kupiłem za 69zł w ASO

      Numer tego mojego to 044 121 113


      EDIT

      Już znalazłem :]




      Rozpiska do jakich modeli pasuje:

      Kod:
      [url="http://www.megaupload.com/?d=SUUGR3A0"]Link[/url]
      Navi:Asus A639+mod(416@640Mhz)
      Mobil:Uniden PC 68 Elite<->Sirio Performer 5000/dziurka

      Komentarz


      • #4
        120 zl cos drogo za oryginal, jesli Ci na takim zalezy zamow sobie termostat na SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia tam koszt oryginalu 60zl

        ale ze swojej strony smialo moge polecic i nie tylko ja Niemiecki termostat z firmy Wahler, z zamiennikow to jedyne termostaty godne polecenia koszt 40zl

        Komentarz


        • #5
          Ja kupiłem francuski o podobnej nazwie d "Wahler" (ale pisany przez V, pamiętam że podobnie brzmiał) oraz w porównywalnej cenie. Od roku sprawuję się bez zarzutu.
          W Polsce nie ma kryzysu.
          Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez redbull
            ale ze swojej strony smialo moge polecic i nie tylko ja Niemiecki termostat z firmy Wahler, z zamiennikow to jedyne termostaty godne polecenia koszt 40zl
            Popieram. Sam ma taki od 50 tys i nie ma żadnych problemów

            Komentarz


            • #7
              A dlaczego sadzisz ze to termostat padl? Masz jakies argumenty za tym stojące?

              Z mojego doswiadczenia to powiem Ci, ze 2 razy zmienialem niepotrzebnie termostat. Okazalo sie, ze to czujnik temperatury padl (i tutaj bym zaczynal poszukiwania). Zazwyczaj rok/dwa lata chinskie termostaty wytrzymuja.

              Komentarz


              • #8
                x

                ja zmieniałem na podróbki 2 razy ikwas kupiłem orginał w salonie razem ze smokiem(taka guma w kształcie lejka ,nie cała 100 )i wsio haraszo

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Udesky
                  Ja kupiłem francuski o podobnej nazwie d "Wahler" (ale pisany przez V, pamiętam że podobnie brzmiał) oraz w porównywalnej cenie. Od roku sprawuję się bez zarzutu.
                  Vernet, jezdze na takim i osobiscie jeszcze nie narzekam ale ludzie polecali Wahlery.
                  VW Vento 1.9TDI 1Z ++
                  Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
                  Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez bradley
                    Vernet
                    zawsze mi na nazwa umyka. :szeroki_usmiech
                    W Polsce nie ma kryzysu.
                    Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                    Komentarz


                    • #11
                      a tak na marginesie oryginalne termostaty w grupie VAG to sa z firmy BEHR ( BTT)


                      co do termostatow Vernet to niby tez dobra i znana firma ale bardzo roznie sie trafia jak pytalem znajomego w sklepie o termostat to bardziej polecal Wahlera nie dosc ze byl tanszy bo rowne 40zl a Vernet 60zl to i mowil ze na Vernety ma duzo wiecej reklamacji ( czesto sie zdaza ze juz w kartonach sa do kitu )

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez redbull
                        Vernet 60zl
                        drogo, ja płaciłem 35zł.
                        Może z tą wadliwością to tak jak w przypadku innych produktów, zależy od kraju produkcji.
                        W Polsce nie ma kryzysu.
                        Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                        Komentarz


                        • #13
                          Termostat na 100% bo wymieniałem czujnik gdyż faktycznie "falował" i wskazywał co chciał. A Wahler'a właśnie mam założonego i nie wytrzymał roku...

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X