Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wycie wentylatora BFQ 1,6 102KM 2007

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • mark711
    odpowiedział(a)
    Wymieniaj wiatrak na nowy, BFQ w lato ma zadaną z sterownika temp.105-110st.C. Zatem łatwo o przegrzanie. Oczywiście zegary pokazują że 90, ale prawda inna. Jak byś szukał zamiennika, to mogę polecić Hart, działa mi 4 rok. Co do pozostałych części Hart mam wątpliwości, ale wiatrak jest ok i mogę polecić.
    Ostatnio edytowany przez mark711; 43844.

    Zostaw komentarz:


  • danielzy
    odpowiedział(a)
    Skoro już wentylator wyje to znaczy że to już koniec i lada chwila może całkiem stanąć. Jesli szykuje się daleka trasa to bym wymienił tym bardziej że ostatnio temperatury są jakie są. Na trasie wentylator nie potrzebny ale staniesz w korku to silnik zagotujesz tym bardziej że masz benzynę.

    Zostaw komentarz:


  • shanzi
    odpowiedział(a)
    Pewnie jest już luz na łożyskach, ze starości ?? U mnie wentylator zatarł się z racji wieku. Skoro wiesz, ze czeka Cie dłuższa trasa to może odżałuj te 200 zł i kup nowy, wymiana nie jest trudna. Jedyny problem to zapieczone śruby ( w moim przypadku ) . Decyzja to juz Twój wybór.

    Zostaw komentarz:


  • dawid810909
    rozpoczął temat Wycie wentylatora BFQ 1,6 102KM 2007

    Wycie wentylatora BFQ 1,6 102KM 2007

    Witam forumowiczów. Potrzebuję szybkiej informacji. W dniu dzisiejszym podczas pracy klimy pojawił się problem wycia dużego wentylatora na chłodnicy, dodatkowo zauważyłem lekkie bicie na nim gdy poruszam nim góra-dół. Dodam że włącza i kręci się bez żadnych oporów i problemów zarówno "mechanicznie" jak i "ręcznie". Ogólnie szykuje mi się kilkuset kilometrowa trasa i nie wiem czy takie objawy to znak ze się zaraz posypie czy jeszcze nie. Mam obawy bo brak wentylatora dla klimy to jedno ale dla chłodzenia silnika to już gorzej. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X